Міністр про новий держстандарт: діти хочуть до школи

Гриневич каже, що результати пілотування стандарту початкової освіти вселяють оптимізм

Міністр про новий держстандарт: діти хочуть до школи

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич наголошує, що результати опитування вчителів, батьків та дітей у школах, де пілотується новий державний стандарт початкової освіти, вселяють оптимізм. Про це вона сказала під час прес-конференції, присвяченій підсумкам 2017 року.

«Ми провели опитування вчителів, батьків та дітей у пілотних школах. Насамперед, нам було важливо отримати інформацію щодо коригування та підтримки пілоту, але в межах опитування ми також отримали інформацію про перші результати. Так, головне, про що говорили усі – мотивація не згасає, діти хочуть іти в школу, а саме мотивація у нинішній школі – це найбільша проблема», - зазначила міністр.

За її словами, опитування також показало, що у дітей розвиваються комунікативні уміння дітей, зростає автономність – першокласники навчилися працювати в групах і досягати результату без активної участі вчителя.

«Звісно, це лише попередні данні, засновані на опитуванні. Однак вони вселяють у нас значний оптимізм», – додала Гриневич.

Як відомо, у 100 українських школах різних регіонів цього навчального року відбувається пілотування нового державного стандарту початкової освіти, за яким навчатимуться діти 1-го класу в 2018 році.

Освіта.ua
27.12.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
_Faina
Хотіла б я побачити тих діток, що " навчилися всього без активної участі вчителя"
Net
"За її словами, опитування також показало, що у дітей розвиваються комунікативні уміння дітей, зростає автономність – першокласники навчилися працювати в групах і досягати результату без активної участі вчителя" Боже, який брєд(
Песиміст
Послухаємо ваших першокласників через три роки , у 4 класі після ДПА
Родион
ЦИТ:"першокласники навчилися працювати в групах і досягати результату без активної участі вчителя.". Північна Корея відпочиває.
Вчителька
Для Родион: А може запропонувати МОН новіший Закон "Школа без вчителя"? І яка ж це буде економія! І ніяких конфліктів "вчитель-учень", "вчитель-батьки".
LEO
Якщо всі діти будуть схожі на міністрів, то тоді дійсно ніякі вчителі не потрібні. Міністром і народним депутатом можна стати і без освіти
Мама
Для вчительки. Цілком підтримую. Слушна пропозиція. Хоча й не нова для міністра. Ті випускники ВУЗів, які зараз почали трудову діяльність "дійсно" відповідають новим стандартам - ні про що будь з ким (комунікабельні) й будь-хто, тільки не я (автономність) адже цього вимагає "державний стандарт".
Коментувати