Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДА....
Хай вбереже мене Боже від підтримки ТАКИХ батьків,як автор статті.!
Олексій
Час такий....Повилазили неуки і щось там пишуть, потім самолюбуються своєю писаниною...а в житті насправді нічого путнього не зробили...
вчитель 33 роки стажу
Не купляюсь і не продаюсь.Не "прогинаюсь " перед начальством.Через це заслужив зневагу зі сторони різного роду начальничків ,починаючи від директора і закінчуючи нач. відділом освіти ( не всі звичайно) і начальницьких холуїв (так званих моїх колег).І звичайно є налаштовані проти мене батьки.те зі сторони дирекції.
ДА....
"культура пожизненного обучения" , "учителей-тюремщиков". Це - репортаж із зони? Мені здається , що не буде ніякого добра від таких "рехворматорів". Шкода, що не можна створити "новую систему отбора, внутренние фильтры и качественно иную систему оценки" батьків сучасних школярів!!!
бюджетник
Автор- известный" крупный специалист " во всех сферах жизни, начиная от выбора домработницы до аттестации полицейских. Всех очернить-а там хоть трава не расти.
СОРОМНО
"Страх как мотивация работать учителем, вообще не вписывается в каноны новой украинской школы." Оце навернула!!! Хос сама розумієте, що написали?!!!
СОРОМНО
Хоч.
Коментувати
СОРОМНО
Це- замовна стаття. 100 відсотково. Ще треба було її до Дня вчителя приурочити. Таке собі привітаннячко....Скільки вже можна огульно ганьбити ВСЕ вчительство?!!!! Дуже хочу дожити і побачити закінчення так званого "експеремету". І це( подібні статті) не "Українська правда життя", а "Український сором і бруд життя". А тепер ,прибічники цькування вчителів, можете мінусувати скільки завгодно. Починаймо!!!! (Вибачте за надмірні емоції, але ж ДОСТАЛО!!!)
Мирослава
Підвищення зарплат вчителів може і покликане змінити школу ! Але школа -це вперш за все- освітнє середовище,яке залежить від батьків,учителів і учнів,від іх взаємовідносин,їх взаємодії Для того ,щоб у школу прийшли люди нової "формації"потрібно дуже багато зробити .спочатку повернути довіру до вчителя,підвищити відповідальність батьків за виховання і навчання дітей Я,як учитель ,не маю важелів впливу на учнів.Вигнати з класу не маю права, кричати, не дозволити вийти з класу не можу і т.д.Є учні ,які на кожному уроці виходять,щоб просто походити.Без дозволу встають,Ходять по класу,в присутності вчителя вживають мат,посилають.І батьки нам не помічники,вони теж безпорадні,А кількість гіперактивних ,не управляємих дітей,збільшується. Ось і хотілося б, Щоб великорозумні чиновники-методисти, мами. показали не на словах,а на ділі ЯК ВЧИТИ ,ЯК .застосовувати компетентнісний і діяльністний підхід,нові технології.
Вчитель
Жаба вже давить, що той чи інший, але, як очевидно з ваших дописів, мерзенний вчитель колись отримає гідну зарплатню? А Ви візьміть і навчіть 8-10 учнів, щоб всі здали ЗНО. І не обраних, які прийшли до репетитора, а "звичайних". А тоді будете моралізувати про честь вчителя і школи. І вивчіть державну мову, інакше про що взагалі може вестись розмова.
Вчителька 109
Авторка статті не розуміє, що ситуація в освіті буде мати позитивні зміни тоді, коли відповідальність батьків за виховання дітей стане реальністю, а не буде прописана лише на папері. У більшості випадків вчителі не виносять певні ситуації на рівень місцевої влади, або проавоохоронних органів, намагаючись вирішити ці пролеми без неприємностей для батьків. Без нових вимог до батьків проблеми освіти не вирішити. Спихування дітей до школи та очікування через 11 років освіченого, готового до життя випускника - ось позиція більшості батьків сучасних учнів. Для них учитель завжди їм щось винен, він мусить навчити, бо він педагог.А батьківська справа - народити і привести до школи і крапка. Про рівень культури батьків, їх стиль спілкування з дитиною або вчителями годі й говорити.Тому, шановні батьки, почніть із себе!
Микола
Три мінімальні зарплати (9600 грн. на сьгодні) заплановані тільки з 2023 року. Однак через нестачу коштів державним бюджетом влада (Кабінет Міністрів, Верховна рада своїм голосуванням) буде переносити введення в дію даної статті закану безмежну кількіcть разів, аж можливо до 2050 року. Раніше влада не виконувалася ст.57 уже старого закону "Про освіту", так тепер не буде поспішати виконувати новий. На даний час молодий вчитель при повній ставці (18 год) без категорії, стажу, доплат за класне керівництво, перевірку зошитів отримує на рівні з прибиральницею. Чи прийдуть найкращі випускники ВУЗів працювати в школу? ..... Понад два десятиліття освіта деградувала. Усі хочуть найшвидших змін за короткий час. Однак це не реально. Гадаю, що тільки контрактна форма для директорів, вчителів (особливо для пенсіонерів та без зловживань конкурсних комісій, керівників шкіл) може відсіяти не найкращих педагогів, які через певні обставини, а не за покликом сердця, працюють в освіті. Також підвищення окладів буде...
Мирослава
Для Микола:якщо відсіяти тих,хто працює НЕ ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ,то не буде кому працювати в школі.І змін за короткий час теж не буде,погоджуюся,Але контрактна форма для директорів теж нічого не дасть.У країні кадровий голод,як правило ,приходять НЕ КРАЩІ!
Коментувати
наталія
Підняті зарплати вчителів: ставка для вчителя вищої категорії - 3872,00грн, першої категорії - 3632,00, другої категорії - 3392,00, спеціаліст - 3152,00. І суспільство вважає, що це гідна зарплатня для вчителя? І можливо сподівається на прихід молодих спеціалістів, яких крім 20% за престижність нема на що розраховувати?
Тетяна
Для наталія: 20% за престижність? Це було колись, а поки що тільки 3%!!! А ті 17% - це наше підвищення, яке вже декілька років нам не доплачували! І додати ще треба безкоштовні заміни, "прогулянки" по мікрорайону по виявленню дітей у вільний від роботи час...
Коментувати
Alex
А чому Анастасія Леухіна не пише на державній мові? Ще не навчилась?
Олег
Працюю вчителем в звичайній сільській школі. Вважаю, що добросовісно виконую свою роботу. Гарний учень у доброго вчителя здасть ЗНО і без репетиторства. І цю статтю сприймаю як образу на свою адресу. Дай Боже автору попрацювати хоч рік в такій звичайній сільській школі і "заробити" на всьому вище перерахованому. Бо найчастіше доводиться витрачати власні кошти на посібники, наочність, тощо. А престиж професії дійсно =0. Сьогодні у педвузи вступають випускники, які не можуть вступити більше нікуди.
К.В.
людська сутність не змінюється ось уже тисячоліттями .а ви хочете її змінити сертифікацею .
bela
Для К.В.: з таким підходом, що людська сутність не змінюється тисячоліттями, можна багато досягти )) А ви, певне, учитель? Сто відсотків. Агенти змін, але наоборот
человеческая СУЩНОСТЬ
,bela, НЕ способна измениться.
Коментувати
bela
Стаття прекрасна ! дуже сподобалась. Слухайте, може за новим Законом сертифікація учителів щось змінить?
Почему?
Для bela: каким образом сертификация изменит хоть что-то? Ставка 3632, высшая категория - 3872. КАКОЙ резон тянуть воз высшей категории - а это и МАН в обязательном порядке..и олимпиады, и, и, и... ЧТО даст сертификаци? 20 прОцентов.Ну посчитайте, скольк это? И что, за эти копейки следцет молодому человеку идти работать в школу? Да не приведи Господи.Есть много других мест, где ХОРОШО платят за МЕНЬШУЮ емоционально-физическую нагрузку,а перспектив значительно больше - и встречи с интересными люьми, и поездки, и,и,и... Ну и ... КАКОЙ резон идти работать с детьми? Вы осознаёте ответственность того, кто идё к детям?А ответственность за каждое слово и действие? А силу влияния одного взгляда, не говоря о бОльшем? А коллеги, которые...? А внутриусобные междусобойчики ежедневно, если учитель не умеет абстрагироваться от взрослого народонаселения?Вам,вероятно, приходилось слушать(читать),как одни на других бочку катят... А ведь те бочки настолько громадны, что иногда от них умирают (жизнь)
bela
Який зв язок між сертифікацією і віком вчителя (в цілому, педагога)? Поясніть, я не доганяю
НО у меня о возрасте
ничего НЕ было, bela.Если последняя фраза,то человек реагирует на многое. Коллега не очень преклонного возраста,так отреагировала на действия родителей,которые НЕ присекла администрация. Мало того,здесь и она замешана.В результате человек сгорел за 4 месяца.Да,прислаи молоденькую евочку на её место.НО то,чему учила детей ЭТА коллега,этой девочке не сделать НИКОГДА-кишка тонка. ТАких случаев - не один.--- Если за молодых, то сертификация их никоим образом не простимулирует к работе.Ну подумайте - перспектив никаких,работа весь день, тетради-классные часы,мероприятния... А семью кормить? ДА,сертификация НЕ поможет. Грустно, но это так.Мы страна дикарей...((
Коментувати
василий
Анастасия не нужно говорть о том чего фактически не случилось, повышение зарплат только в газетах 9000 когда то а цены реально выросли уже сейчас, перестаньте бичевать учителей многие из них честно выполняют свою работу, да есть и нерадивые , но они есть везде. поверте станете добрее жить будет легче.