Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
"Один из самых важных элементов – создать новую систему отбора, внутренние фильтры и качественно иную систему оценки работы педагога. Без новых параметров для входа в систему мы будем постоянно упираться в дефицит кадров" Так создай уже в конце концов эту систему, фильтры, параметры (пустые слова, как с трибуны ВР) и не упирайся уже, прости, Господи. Простых компьютеров нет в школах, Интернет за учительские деньги. А они зарплату считают, будто она заоблачная. Продавец электронных сигарет и то больше зарабатывает. Чаевые для официанта - необходимое условие работы, а цветы для учителя на праздник - взятка. До каких пор учитель будет валяться под ногами у всех, кому не лень??? Выдало государство дипломы, а теперь само же и сомневается. Давайте устроим ВНО чиновникам, депутатам, министрам, тем, от кого напрямую зависит система образования, и чьи зарплаты с учительскими даже сравнивать смешно (или страшно).
Батьки
Випорсили у знайомої планшет і усе таки хочемо тут сказати такі слова. Про наше село вже не перші тут пишуть, нажаль так склалося що влада вирішила створити опорну школу нас так само як батьків філії ніхто не питався. Чи треба нам цього? А нікому це не треба. Учителі, які вчать у нашій школі добросовісні і дійсно вчать. А таких, які будуть робити діловий вигляд, знань ніяких не давати ми не хочемо і так само як вони нас критикували, тепер будемо критикувати ми. Це селище Драчинці на Буковині. Справді було багато опущень та недоліків, особливо з сторони адміністрації. Але усе виправлено. Хочемо навіть більше роповісти. З самого ранку намагалися дозвонитися на лінію МОНУ, але мабуть черех вихідні це не вдалося. На наступний тиждень будемо спроби робити далі. Лише так можна довести нашу готовність захищати школу. Дійсно можна гооворити багато про той 11 клас, ал не віримо у те що гіршого ніде немає. І ніколи від своїх дітей ми не чули щоб вони пропонували малим травку або амфітаміни.
той самий район
Для Батьки: У Вас сама школа - це одні недоліки. Треба було давно директора змінити. Хто з вашого колективу вірить, що директорка стане горою і не буде відбирати години для інших, тих яких районо силою хоче заставити прийняти. Ваша правда лиш в одному. Їхні учителі дійсно будуть робити вигляд що щиросердно працюють. А Ви будете робити за себе й за них. Тут писали учителі, які працюють у цій школі. Відпишіть.
той самий район
Для Батьки: Яка різниця з чого вони пишуть. Без промивки мозгів учителями, ніхто від батьків такий коментар не стане писати. Ніби.
))))))))))))))))
Для той самий район: "без промывки мозгов УЧИТЕЛЯМИ" - вот ведь близорукость у человека. ДА если учителя организовали, пояснили, да промыли мозги в конце концов односельчанам, значит учителя НА СВОЁМ месте. ТО есть НЕ видеть в подобном зарожддение гражданского общества, это быть не просто близоруким, это быть плохообразованным в данной теме организации гражданского общества..Или вовсе НЕобразованным в ДАННОЙ теме. Умницы учителя, если провели работу с родителями.И пустые те учителя, которые данный факт оставили бы БЕЗ внимания,позволив центровым делать то, что им ПРИКАЗАЛИ другие,считая :"ну что я могу. НАйду себе другую работу.Я и так доезжаю"...
Коментувати
Княгиня
Дякую акторці за статтю!!! Правда в усьому,тільки вчителі,які є не вчителями,а просто пиявками донорів, будуть обурюватись, бо вони ж ’генерали’ і не бачать іншого краю світу,окрім звичного. Я би за репетиторствоі у школі,і ’на стороні’ звільняла. Щодо коментарів про купівлю вчителем ручок і т.п. скажу ,що Вам за це,за кабінет і т.ін. доплачують. То ж не жалійтесь або відмовтесь. Є інші роботи,то йдіть туди. Але хіба ви що вмієте іншого,як диктувати умови? Там,за межами школи, Вас ніхто й не слухатиме. А залежними від обставин будете саме ви,же не авторитети.
Іван
Для Княгиня:" Княгиня Дякую АКТОРЦІ за статтю!!!" - влучно!!!!))) а ЯКЩО ЧЕСНО - НЕБАГАТЬОМ ЗАЛИШИЛОСЯ ЙТИ. ХТО МІГ - УЖЕ ПІШОВ - ТОМУ ЩО ВИСОКІ ЗАРПЛАТИ, БАГАТО РІЗНИХ ДОПЛАТ, БАТЬКИ ПРИНОСЯТЬ ПОДАРУНКИ, ШКОЛИ ВСІМ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ, А РОБОТИ ПРОСТО МІЗЕР - УСЬОГО КІЛЬКА ГОДИН НА ТИЖДЕНЬ....І Т.Д.
Учитель
Для княгиня. Пишете, ви шановна, не як княгиня, а як базарна баба. Безсовісно обливаєте брудом учителів. Є справді учителі, які за своє життя копійки з дитини не взяли. А зарплата учителя вищої категорії зі званням старшого учителя нараховано раптом близько 7 тисяч, а на руки отримає 5,5 ,бо податок платить. І купує і папір, і ручки, і багато чого ще. Тож не говоріть ,що зарплату підняли не знати як. Хто вчителем не був, то і не буде. Але отак усіх під одне мірило!? Безсовісна та й усе!!!
Ярослава
Княгиня, згодна з Вами. А брудом вчителів не треба обливати-вони самі себе облили. Ні один вчитель нічого не купує - з батьків такі гроші деруть, що можна кожний місяць другу зп мати.
Коментувати
Не експерт, а фахівець
Читаючи всі шкіци та екзерциси новітніх експертів з усього, хочеться процитувати колишнього радянського класика про те, як далекі вони від народу. А по суті: ці мадами насправді своїм дітям дають що завгодно, але не батьківську любов. Але хіба вони в цьому признаються? Діти не соціалізовані, часто з нервовими розладами. Але хіба така малама це визнає? Ні! Вона звинуватить учителя в усіх гріхах. Цікаво, а ці мадами будуть працювати безкоштовно? Чого ж тоді цього вимагають від учителів?
Galia
Дуже прикро , що такі статті публікують. Ніхто не перевіряє на правдивість, а лише принижують посаду вчителя. З дитини роблять "Бога", так діти - це наше майбутнє, діти мають права, але чомусь автор забула про обов’язки. Можна багато писати, перечити , пояснювати, шкода ,що на освіті читаємо такі публікації.
Світлана
Пишу, як вчитель який на початку кожного дня дивиться чи всі діти мають при собі елементарні засоби для навчання- ручку, зошит тощо. Якщо їх немає доводиться купляти, знаходити, просити в інших... це робить вчитель...Як вчитель, що купує крейду в класу, бо писати нічим. Як вчитель, що не рідко купує за ВЛАСНИЙ кошт туалетний папір, ганчірки , швабри, гонщики для квітів, чисту воду для кулера, папір для друку і.т.ін. ЦЕ НЕ ПООДИНОКИЙ ВИПАДОК витрачання коштів сімейного бюджету. Дістало! Перш за все така неповага і невдячність. Із нічого робиш свято і потім читаєш, як тебе і колег проливають брудом.
serj
Для Світлана: таке відчуття, що тут блоги пишуть якісь ЗЕЛЕНІ ІНОПЛАНЕТЯНИ
Ярослава
sergj,згодна з Вами, дійсно, тут усі вчителі " плачуть", аж нудить від таки "крокодилових сліз".
Коментувати
ХА...
Якщо маєте бажання зайдіть на сайт БУКІНФО і знайдіть статтю "Учні Сокирянської СШ №1 знайшли у шкільній каші хробака". Яки би ви на місці батьків вчинили? Ще можете зайти на статтю " До Дня вчителя ТСН досліджував якість навчання дітей та рівень знань педагогів (ВІДЕО)" або просто поритися в рубриці "ОСВІТА". Якщо там все перечитати вам матеріалу вистачить ще не на одну таку статтю.
северина ирина
Дуже шкода автора статті та ії дитину. Я, наприклад,дуже вдячна вчителям своєї доньки за повагу і любов до дітей.А те ,що у школах звертаються до батьків за спонсорською допомогою, проблема держави,яка не взмозі забезпечити шкільні заклади.
Джек
Автор дуже далекий від школи та розуміння її проблем. По перше, висока зарплата стане стимулом для збереження за собою робочого місця, а отже стимулом для підвищення кваліфікації та якості викладання. Низькі знання педагогів не через тупість а через те що вони у вільний від роботи час ідуть на шабашку і штукатурять, фарбують, підробляють на різних роботах, січуть городи та розводять свиней. Ви поцікавтеся, скільки грошей може виділити педагог на покупку літератури, придбання необхідних йому засобів навчання. По друге, ніщо так не вбиває творчість педагога, як бюрократизація освіти - непотрібні конспекти, години спілкування, сценарії, методичні об"єднання, семінари, відписки вищестоящим інстанціям. По третє, справедливі зауваження про порушення прав учнів, проте найбезправнішою людиною в школі є УЧИТЕЛЬ!!!!!! І тільки сліпці цього не бачать.
Іван_М
Для Джек: низький ВАМ уклін, і велике ДЯКУЮ!!!
Коментувати
до автора
Бувають випадки, коли людина від образ на життя може вилити людям свою злість. А тут ваша злість на школу безмірна. Якщо діти вчаться краще у репетиторів це повністю логічно. Адже батьки платять немалі гроші і хочуть бачити результат.
Анна
Для до автора: Якби діти сиділи на уроках і вчили те , що пояснює вчитель, а не пропускали уроки через репетиторство... то ї знання в школі були б на високому рівні.
Коментувати
Игорь Соколов
Частково можу погодитись із коментарями деяких вчителів, але не можу зрозуміти одного - до чого тут сепаратизм, агенство Кремля?? Тільки тому що, стаття написана російською? Яка до речі є мовою офіційного використання у половині регіонів України!
Kabaka-Barabaka
Наверняка ребенка перевели на домашнее обучение не из-за плохих учителей, а по причине гнилой душонки и сволочного характера (Аля мамочка). Которому не забыли рассказать про права, а про обязанности не вспомнили. В школе должны учить, а не заполнять пробелы в родительском воспитании!
колега
Для Kabaka-Barabaka: согласна на все 100%. Перепрошую,що російською мовою, бо це ммова мого спілкування.
Коментувати
ОЙ
Для Батьки: O! А ось і група підтримки!!!Відгукнулися! Це і є мета таких статей! Створення та пропаганда негативної думки про вчителя. Не думаю, що це - шлях до реформ і нової школи! В обласному центрі, де раніше неможливо було влаштуватися на роботу, тепер повно вакансій!!!! Скоро , шановні батьки- грамотії, ваші дітки будуть вчитися без вчителів, або ви самі будете їх навчати, демонструючи таку-собі вашу грамотність і освіченість!!!
serj
Для ОЙ: А батьки вже в 3-4 класі говорять - Як я перевірю вдома дз, я ж вже нічого не розумію!"
Коментувати
Маргарита
Анастасія Леухіна, бажаю тобі здоров’я! ???? Тому що із такими статтями, воно тобі дуже знадобиться.
колега
Для Маргарита Молодець!!
Коментувати
Іван_М
Ця "експертка" в усіх галузях, не володіє державною мовою, їй за цю статтю кремль проплатив. І звідки у вчителів з/п 9000 грн, у мене 7500 грн, при навантаженні 25 год./тиждень, зав. кабінетом та І категорія, працюю 11 рік. Учні сучасні не керовані, їй би просто посидіти у 8-11 просто на уроках чи витримала б? А ми повинні ще й навчити учнів, не дивлячись на те, що учнів у 10-11 класах вчать лише ті предмети, які будуть здавати на ЗНО. І ще одне, на ремонти учні збирають кошти (не значні 50-70 грн.), щоб купити фарбу і трішки оновити свій клас, так як держава мало на ремонти виділяє коштів. А за "Школа как базар и ярмарка клиентов" ганьба їй тому, ще брехня 100% і треба б її притягти за ці слова до юридичної відповідальності!
А
Мені притча пригадалася. Один чоловік своєму сусіду на поріг вилив відро помиїв. Чоловік вимив поріг, вимив відро, назбирав у себе в саду гарних яблук та й поставив на поріг сусіду. На здивоване запитання сина відповів, що кожен ділиться тим, що має. От і авторка статті поділилась тм, що має. А має вона. як бачимо, лише помиї.
Іван_М
Для А: прямо в яблучко, гідна відповідь!
Наталія
Вивірена віками народна мудрість! Авторці статті слід взяти до уваги.
Коментувати
ой
Бажаю всім вчителям витримки,мудрості,творчої наснаги та плідної праці (і достойної її оплати)! А також любові від вихованців і поваги та вдячності від іх батьків.СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ой
Деякі посади автора статті:Член експертної ради з реформування МВС, радник проекту Департаменту юстиції США, голова атестаційної комісії Національної поліції України, Ой, мабуть пора закінчувати коментарі!!!!
Батьки
Цілком підтримую автора статті. Більшість вчителів таких. І впевнена, що гнівні коментарі від них. І, на жаль, з помилками. І вони вчать дітей?
ой
Для Батьки: O! А ось і група підтримки!!!Відгукнулися! Це і є мета таких статей! Створення та пропаганда негативної думки про вчителя. Не думаю, що це - шлях до реформ і нової школи! В обласному центрі, де раніше неможливо було влаштуватися на роботу, тепер повно вакансій!!!! Скоро , шановні батьки- грамотії, ваші дітки будуть вчитися без вчителів, або ви самі будете їх навчати, демонструючи таку-собі вашу грамотність і освіченість!!!
Іван
Для Батьки: І багато вас, батьків, одночасно друкували коментар?
1
Для Батьки: Вас би попаскудили ні за що, то ви б і не такі гнівні коментарі понаписували. І це не вчителі такі, як описано в статті, а батьки бажаючи на комусь відірватись, знаходять того, хто найближче - вчителя, і бачать у вчителях те, що самі хочуть бачити. Підобнагліли вже зовсім ті батьки, що пишуть пасквелі ,тицяють пальцями й клеймлять вчителя, безкарно обзивають, ще й обурюються, якщо вчитель дозволяє собі щось промовити на свій захист. Такий вчитель батьками називається неадекватним, агресивним, безграмотним, бо як це він посмів заявити про свої права. А апофеозом у всіх цих любителів покричати: "Доколе!", стає вислів: "І вони вчать дітей?" Але, нагадую, вчителі не біблійні персонажі, які повинні другу щоку підставляти.
Коментувати
Ірина
Цікаво, а скільки заплатила ця сепаратистка, щоб такий бред надрукували про українську школу!?
Ольга
Для Ірина: Слово "сепаратист" має своє значення.Прочитайте в тлумачному словнику! А вживання слова не за призначеннням свідчить про наш освітній рівень
Коментувати