Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
адекватный родитель
Канистру дерьма вылила на голову учителям. Тебе завидно, что у учителям зарплату повышают, а тебе нет? Хотя раз у тебя есть время на домашненее обучение ребенка, то ты домохазяйка. Тебе нечего делать?
Лариса
Питання авторці посту: ви активна противниця поборів в школі, скільки заплатили директору школи в якій Ваш син "числився" на четвертому році навчання. Судячи з інформації в інеті дитина в цей час була на домашньому навчанні,а вчителів змушували не ставити "н" і якось оцінювати успішність.
Ирина Чернецкая
А кто сказал, что повышение зарплат должно решить все проблемы? Естественно, проблемы есть, есть разные школы и разные учителя. К нашей школе, например, описанное совсем не относится, но про подобные единичные случаи я слышала от знакомых из других школ. Нельзя так однозначно обобщать. Есть как профессионалы Учителя, так и ремесленники. В любом случае, учитель - это человек, и он заслуживает человеческой зарплаты, а не мизера, на который просто выжить трудно. Если у учителя не будет такой острой необходимости где-то еще подрабатывать для выживания, будут и силы, и время для более качественной подготовки уроков. При нормальной зарплате молодые талантливые педагоги будут оставаться в школе, а не "искать счастья" в другой более прибыльной деятельности. Начинать надо действительно с зарплат, а потом уже и спрос за качество работы повышать, и над уровнем подготовки учителей работать, и конкусные отборы при приеме на работу пожестче делать. Глобальные проблемы решаются только комплексно.
Ирина
Не понимаю, почему многие родители так против повышения з/п учителям. Уважаемые, вы не думали о том, что более высокая з/п - это возможность учителю быть учителем, а не многостаночником? Думаете, учителям хочется после уроков (не по 18 на ставку, а по 25 и больше, чтобы выжить и прокормить своих детей) заниматься репетиторством? Или искать другую дополнительную работу? Вместо нормального отдыха (в первую очередь - эмоционального, психологического), учителя ищут способы выжить. Повышение з/п не панацея. От всех болезней в системе образования оно не излечит. Нужно обязательно вводить сертификацию или что-то вроде ЗНО. Нужно повышать требования к качеству преподавания, к качеству организации учебного процесса. Нужно поднимать уровень ответственности за свою работу. И кроме того, необходимо освободить преподавателей от постоянных отчетов, форм и формочек, которые крадут время и не приносят никакой пользы.
serj
Для Ирина: І на першу позицію в реформуванні школи потрібно ставити дітей,а не вчителів. А то що не пост - учителі туди, учителі сюди.
Валентина
Але автор права. Високі зарплати нічого не змінять в школі. Для чого вчителю старатися, якщо йому і так будуть платити зарплату. Одні вчителі викладаються, інші працюють абияк, а зарплоату отримують однакову. Мотивувати вчителя до роботи міг ви вибір "свого" учителя учнями та батьками, як пропонується у лікарів. Тепер я зможу укладати договір з лікарем - професіоналом, а не з тим який обслуговує мою дільницю. Тоді б учителі боролися за учня і конкурували між собою.
Коментувати
Марія
Мені важко це було дочитати та дуже образливо за себе і за всіх вчителів. Щановна авторка статті, де ви взагалі знайшли таку "погану школу" та ще "гірших вчителів",можливо проблема не зовсім в учителях? Школа це три складових - вчитель, батьки, діти - пам’ятайте це! І щодо зар. плати, не будьте такими наївними, врешті решт, ми ж не по20 тисяч отримуємо, і, навіть не 10, чому вас так бентежить це? А ви, батьки, не принижуйте і не провокуйте вчителів своїми цукерками.
Ярослава
Все правильно у статті. Вчителі працюють тільки на показ, побори в школах скажені, а освіти нема. Як сам свою дитину не навчиш, то знати нічого не буде. А вчителі все плачуть , що зп малі, а вже до школи багато з них на таксі їздять. Їм не зп піднімати требі, а перевіряти на знання і звільняти тих, хто перевірку не пройшов. Але , мабуть і це не допоможе-здеруть з батьків гроші і "куплять" перевіряючих, нажаль...
serj
Для Ярослава: Батьки самі учать дітей!?? Чомусь коли говориш "проконтролюйте виконання дз" чуєш "так я ж нічого по предмету не розумію, як я перевірю" говорю "візьміть підручник і запитайте лише правила (те що виділено кольором)", ТАК МЕНІ Ж НІКОЛИ, ЯК ЖЕЖ,НА УРОЦІ ПЕРЕВІРИТЕ
Мама і учитель
Боже, який жах, невже у жодного з дописувачів нема гарних спогадів про учителів, так, вони є різні, усе залежить від людини, і нема значення, хто вона: учитель чи хтось інший. Шановні батьки, придивіться до своїх дітей уважніше, пишу як мама 16-літньої доньки. Є дві версії неуспішності навчання: вашої дитини і учителя, і ви, звісно, чуєте лише версію дитини. Скільки б років дитині не було, її треба контролювати, іноді допомагати, бо вона ще довго лишатиметься несамостійною. А проблема у навчанні не через поганих учителів, у більшості випадків, а через невідповідні прогами, підручники, це вже пишу як учитель. Тільки нашим керманичам вигідно звинуватити у всьому останню інстанцію- викладача, а він лише виконавець, на жаль.....дуже прикро і боляче за наше майбутнє
Коментувати
Простий вчитель
Перечитав статтю, і не витримав. Автор, буль-ласка виясніть моменти, котрі ви розглядаєте в статті. Якщо детально, то: 1) Хто відповідає за дітей під час уроку? Адже у випадку коли "дитятко" із старших чи середніх класів щось витрворить коли відпоситься "у туалет" відповідати (інколи і відбувати покарання) буде вчитель. 2) Погляньте на будь-яку якісну систему освіти, для прикладу ту ж фінську, там дітей попри свободу приучують до правил та відповідльності за власні вчинки. А тепер виясніть, у скількох випадках діти знають про свої обовязки? вони знають лише той факт, що мають права, а от про решта в нас чомусь мовчать. 3) Зарплату педагогам підняли лише на папері, в реальності ситуація кардинально інша, тому не кричіть про те, чого не знаєте. 4) Пропонуйте реальні кроки, а не просто полемізуйте на тему. Особливо, коли підкреслюєте, інший рівень взаємодії юатьків та вчителів. Спитайте себе, чи допускали ви хоча б думку, що ваша дитина може бути не права? Завжди винен вчитель!!!
раїса
До тих пір, поки не зміниться ставлення батьків до вчителя, школи, доти ми, вчителі, читатимемо принизливі статті великорозумних мам, які, до речі, навчалися в тій же школі. Повірте, не дуже велике задоволення працювати в державному закладі, де хочуть будувати нову українську школу, а коштів під цю справу немає. Хочете змін, починайте не з учителя, а держави. Давно відомо: риба гниє з голови.
той самий район
Усе було мною сказано правильно. А позиція декількох не може говрити про таку думку усіх. Загаздувалися вони. Повна версія! Збори в Новодрачинецькому ЗНЗ, щодо реорганізації. Частина 1. 09.03.2017. Ютуб. Там дуже багато сказано.
той самий район
Для той самий район: Цей коментар відповідь для о промывании мозгов))). Чому він тут опинився це дуже дивно.
Коментувати
Анна
Зараз пишуть багато подібних статей. Пишуть. на мою думку, ті люди, які дуже далекі від освіти, або, яким нічим зайнятися... Головне, що всі вони знають, яким має бути вчитель, школа, навчання, зарплата і т. д. І жодного слова про те, якими мають бути діти, якими мають бути батьки. Можливо потрібен закон, який би контролював виконання батьківських обов’язків. Бо на сьогоднішній час діти обділені батьківською увагою. Діти мають все, крім спілкування з батьками, бо вони, або втомлені. або часу не мають. Але потрібно знайти козла відпущення, тобто - вчителя, який би за це все відповів. Приходять до школи різні діти і ми їх любимо, вчимо, виховуємо... Читаючи таку статтю у мене закрадається думка, що батьки були б не проти, якби школа прцювала цілодобово, щоб тоді вчитель точно на 100% був винним.
Лілія
Я читаю про "так-е-е" підвищення зарплати вчителям і чогось не розумію. У мене 23 години, ІІ категорія, але зарплатню я отримала трішки більше 4 тис. То невже це такі великі гроші? Особливо якщо врахувати, що принтер купуєш,заправляєш і ремонтуєш за свої кошти, папір - за свої кошти. І до чого тут зарплатня до рівня викладання?
Ярослава
Для Лілія: не знаю де Ви ремонтуєте за "свої" кошти, але по всіё країні батьки купують і ноутбуки, і принтери , і по 5 тисяч гривень кожного місяця здають до фонду класу, крім цього на все інше (подарунки дітям, свята) здають додатково. Вчителі вже собі замовляють до свят такі подарунки, як золоті ланцюжки. Побори в школах страшені , а вчителі совість загубили. Ще 10 років назад таких скажених поборів не було
учитель без ланцюжка
Боже, де ви знайшли такі школи?Які золоті ланцюжки? Не переказуйте плітки бабусь на лаках.
Вчителька початкових класів
Для Ярослава Працюю в сільській школі , тому заправляю принтер, купляю папір, та наочність у клас за свої кошти. А ще доводиться докладати кошти, коли ремонтую клас ( батьки не спішать на ремонт, тому і я , і чоловік, і син - всі на ремонт). А ваші слова про щомісячний внесок у розмірі 5 тис гривень викликають тільки роздратування - не всяка родина в селі має щомісячний прибуток - 5 тис гривень. Тож як вони мають здати цю суму в школу? Думайте, що пишете, і не смішіть людей такими коментарями
Коментувати
Мирослава
Я по натурі - оптиміст,але на майбутнє школи я дивлюся ПЕСИМІСТИЧНО. Нова українська школа- це не пенсіонери, мудрість, досвід.НУШ - це молодість, нове мислення,нові підходи.Зараз в школах кадровий голод.Молодих вчителів -одиниці,і не факт,що і ці витерплять пресинг батьків,учнів,адміністрації і складнощів педагогічної праці. І в близькому майбутньому 5- 10 років нічого НЕ ЗМІНИТЬСЯ! Бажаючих бути вчителем серед учнів 5-9 класів,як правило, НЕ має !А ми тут обливаємо брудом один одного! Може прийти час,коли не буде стояти питання професійності, ГОЛОВНЕ.щоб було кому провести урок !!!
Кримчан
Ніхто зарплату ніколи вчителеві не заплатив достойну, а вже хрест ставлять на українській освіті!! Самі сотнями тисяч отримують , а нас паскудять! В нашій школі місячна з/ п всіх - 79 тисяч! А директорати ( кожен) буде получать 70 тисяч?? Біда в тому , що план побудови освіти нині хибний: т.з.експерти ,прикуплені Соросом , радять їм на руку , а нам на шкоду . Їм земля наша треба і раби. Школи не потрібні!!!! А львів’янка міністр із друзями - заходенцями їхній план реалізовують!!!
Артем
Ось багато разів читаю про те, що у школі є корупція, що батьки дають подарунки вчителям, щоб ті ставили високі оцінки. Так як що у батьків ку-ку не варить, якщо вони не розуміють, що оцінка це фікція, яка ні на що не впливає, а головне це здати ЗНО, тоді нехай і несуть свої подарунки, але не потрібно свою дурість виставляти як медаль.
Реаліст
Зараз у педвузи ідуть не найкращі студенти, а якщо молодь почитає цю статтю, то за таку «високу» зарплату і таких не буде.
serj
А змінять ігри. Ось як почнемо замість навчання гратися, ото розумні будемо!
Serg
"Шановні" журналісти, поясніть зі своїх пожовтілих сторінок людям, як буде підвищуватись "освітня подачка". Поступове підвищення до 2023 року. А підняли хай і виливаєте бруд на вчительство. Хто ж вас, таких "розумних" вивчив? Нудить вже від вас - писаки...
Надія
Я багато років працюю в школі і мушу зізнатись що ви маєте рацію. Але найбільше мене засмучує те, що таких як ви батьків є одиниці. Це ті хто розуміють потреби власних дітей. Переважній більшості не важливо що відчуває їх дитина, до чого прагне і це велика проблема.
Читач
У школі про яку стільки ведуть дискусію, дійсно усі на своєму місці. Від адміністрації до звичайної прибиральниці. Чому стільки уваги до учителів? Жоден учитель цієї школи не брав участь у голосуванні сільської ради та районної ради щодо створення опорної школи.
той самий район
Для Читач: У школи де все добре міністерська перевірка не їдить.
Читач
Для той самий район: Перевірка пройшла добре. І тепер для всіх буде зрозуміло хто і з якою метою додає тут коментарі.
Коментувати
о промывании мозгов)))
Для той самий район: "без промывки мозгов УЧИТЕЛЯМИ" - вот ведь близорукость у человека. ДА если учителя организовали, пояснили, да промыли мозги в конце концов односельчанам, значит учителя НА СВОЁМ месте. ТО есть НЕ видеть в подобном зарожддение гражданского общества, это быть не просто близоруким, это быть плохообразованным в данной теме организации гражданского общества..Или вовсе НЕобразованным в ДАННОЙ теме. Умницы учителя, если провели работу с родителями.И пустые те учителя, которые данный факт оставили бы БЕЗ внимания,позволив центровым делать то, что им ПРИКАЗАЛИ другие,считая :"ну что я могу. НАйду себе другую работу.Я и так доезжаю"...