Рекомендації для експериментальних шкіл з іноземної

МОН надані методичні рекомендації для вчителів іноземних мов-учасників експерименту

Рекомендації для експериментальних шкіл з іноземної

Міністерством освіти надані методичні рекомендації для вчителів іноземних мов-учасників експерименту в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти щодо викладання з іноземних мов у 2017/2018 навчальному році.

У відомстві зазначають, що цього навчального року в 1-х класах експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів навчальний процес здійснюватиметься в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня з теми «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Зміст навчання іноземної мови у початковій школі, зокрема у першому класі, має добиратись та організовуватись відповідно до психо-фізіологічних особливостей учнів молодшого шкільного віку.

У рекомендаціях зазначається, що навчальна програма з іноземної мови є рамковою, а відтак не обмежує діяльність учителів у виборі порядку вивчення та змісту кожної теми. Деякі теми можуть вивчатись інтегровано, наприклад, Я, моя родина і друзі + Свята й традиції, Я, моя родина і друзі + Помешкання.

«Починаючи з 1-го класу, важливо зацікавити учнів вивченням іноземної мови, викликати в них позитивне ставлення до предмета, вмотивовувати необхідність і значущість володіння іноземною мовою як неповторним засобом міжкультурного спілкування», - зазначають у Міносвіти.

Документом також визначені інші особливості викладання з іноземних мов в експериментальних загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році.

Дізнатись більше

Освіта.ua
22.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів