Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Богдана Омелянчук
Не уявляю вчителя, що зупинився у своєму професійному розвитку. Навчаєш інших - вчися сам. Але, якщо на 5 років виділяється лише 150 годин, то це надто мало. Знаю, що готуючись до занять, педагогу доводиться переглянути масу літератури - це теж затрати особистого часу.Хотілось би більше "живої" роботи (майстер-класи, відкриті заняття ) - теоретичний курс цікавить менше. І ще один нюанс : а де можна пройти курси БЕЗ ОПЛАТИ ? Завжди роботодавець оплачував перебування на курсах.
v
Для Богдана Омелянчук: Відкриті заняття та майстер -класи, цю "живу" роботу до себе запрошуєте, то ми прийдемо. Якщо Вам мало 150 годин, то хто ж за Вас буде працювати?
Анна
Для Богдани Омелянчук:"жива" робота- це "дресирування" учнів і пережитки минулого. Невже в європейських школах проводять відкриті заняття?
Вчитель
Таке враження що у всьому винні вчителі. А про відповідальність власну усі забувають. Депутати судді ось де зарплати і люди не відповідають вимогам. Батьки звикли, що школа має навчити. Стара система погана, але ми ж з неї виросли і хочете сказати нас погано вчили? Тоді було усе продумано бо програми складали самі вчителі, а не сторонні люди, які жодного разу не були у школі. Діти просто перевантажені інформацією. Колись у школі вивчили правило то 3-4 уроки потім його опрацьовуєш. А зараз обсяг такий що прочитати не встигнеш за урок, а ще ж потрібно роз’яснити, навести приклади... Писати ще можна багато, але ми самі нічого не робимо для змін, а чекаємо від когось. П.С. Згоден, серед нас теж є такі, які не мали б бути у школі.
Коментувати