Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
"... на базі Державної інспекції навчальних закладів буде створено незалежний орган – Агентство забезпечення якості освіти, до повноважень якого належатимуть питання акредитації освітніх закладів (крім вищої освіти). Регіональні підрозділи Агентства, що будуть абсолютно незалежними, забезпечуватимуть фахове інспектування закладів освіти." Це цитата з нового Закону. Називається "Не вмер - то вдавився" У боротьбі з корупцією в освіті ми створюємо новик контролюючий (апріорі потенційно корупційний) орган
Голосzнарода
Для Ігор: в розвинутих країнах світу контролюючу функцію виконує ринкова економіка, в нас монополія на освітні послуги належить державі, тому і вона має контролювати їх якість. Якщо держава відмовиться від своєї контролюючої функції, то вона буде витрачати кошти платників податків на незрозумілі і точно необраховані операції. Контроль має бути справедливим і закривати дефолтні нз, а не шляхом корупційної діяльності продовжувати їх сроки функціонування.
Коментувати
мама
Где можна прочитать этот закон?Что он даёт пенсионерам-педагогам, защищает нас или нет?
ДОБРОЖЕЛАТЕЛЬ
Для мама: пенсионерам-педагогам - НА ПЕНСИЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!
просто вчитель
Для мама: вчителям-пенсіонерам треба писати без помилок і потрібно вміти самостійно шукати потрібну інформацію.
TinaT
Для ДОБРОЖЕЛАТЕЛЬ: А ви спробуйте прожити на пенсію педагога!!!
Коментувати
Анна
Дещо з історії про 12-річну освіту. 1989 рік. З 1 вересня всі учні перескочили клас. Напр., 6 у 7, 10 у 11. А далі вчилися 10 років, але після 3кл (поч. школа) переходили у 5. Так тривало до 2001 р., коли тодішні першокласники вже у початковій школі вчилися 4 роки. Далі за програмою мала бути 12-річна освіта. Але чергова реформа у 2010 р. змінила (повернула) назад 11-річку, додавши обов’язкове відвідування дошкільних закладів з 5-річного віку. Тепер знову нова реформа... Але для дітей, які підуть до школи у 2018 р. Щодо середньої школи і нових стандартів. Пам’ятаєте 2013-2014 н.р.? Саме тоді п’ятикласники і другокласники почали навчання за новим державним стандартом. Що змінилося? Та просто теми переставили місцями (з одного класу в наступний чи навпаки), поміняли місцями розподіл годин, забрали музику, малювання, додали осн.здоров’я і т.д Чи не час змінити ці стандарти? І ще про атестацію вчителів. То обов’язкова атестація раз на п’ять років залишається? І де її підвищувати, вчителі обиратимуть самі? А чи документи про підвищення...
Oleg Khmeliuk
Для Анна: Так у нас і досі не немає розумно розтлумаченої мети освіти, одні гасла. Наприклад початкова освіта повинна дати базові уміння і навички: письмо, читання, головні арифметичні дії, способи пошуку інформації, правила спілкування, уміння логічно мислити, уміння правильно будувати речення, виявити мистецькі нахили дитини тощо. Середня базова освіта повинна дати базові знання з основних предметів для професійної схильності дитини, громадянської освіти, та допомогти учневі визначитися з колом майбутніх професій. Профільна школа повинна підготувати учня до дорослого життя у суспільстві та надати поглиблені знання у з предметів, необхідних для здобуття майбутньої професії. А вища освіта зобов’язана підготувати кваліфікованого працівника. Хто хоче займатись наукою, може навчатись у магістратурі й далі.
Коментувати
Ірина
не погано, але де спадкоємність дитячого садочка та школи????? про дошкільну освіту взагалі ніхто ничого не рухає!!? Ще дуже потрібні громадські дошкільні заклади, ще ні кожна родина має змогу сплачувати виховання дитини у приватних дошкыльних закадах! Чьому ігнорять дошкільних працівників?????
1
Для Ірина: в Україні непортрібна не тільки система осіти, а й ОСВІТА взагалі! Невже ви цього щє не зрозуміли?...
потому что
Для Ірина: ГЛУПЫ
Коментувати