Osvita.ua Середня освіта Реформа середньої освіти реформа освіти - середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
А як щодо відміни вимоги складати індивідуальні програми і додатково займатись з учнем, який заробив бали початкового рівня? Це ще можна зрозуміти, коли дитина лежала місяцями в лікарні. А навіщо займатись з тим, кому було або начхати на свої результати або тим, хто просто не може заробити вище? Заробив свої три? Йди з Богом, це твій рівень. Ні, виявляється так не можна, бо "права дитини" (про відповідальність за власні вчинки щось ніхто не згадує). То скільки ми ще будемо говорити про "вимоги сучасності" (а "сучасність" ставиться до вчителів як до обслуговуючого персоналу - надав послуги і про тебе можна забути) і одночасно гратися у патерналізм?
учитель
Чому "каральною" , а не "заохочуючою"?. Діти так чекають справжніх оцінок!Видумуєте Бог зна що! Треба оцінювати, обов`язково, з усіх предметів, включаючи музичне мистецтво, фізкультуру, образотворче, труд. Не дозволяйте вчителям ставити погані оцінки, нехай це буде вербально, але від "7" балів оцінки повинні буди
Учитель-мама
Для учитель: Музика, фізкультура, малювання і труднавчання НЕ ПОВИННІ оцінюватися. А якщо дитина не має хорошого слуху, не втрапляє в ноти під час співу, то в майбутньому вона не зможе завершити навчання на відмінно (хоча з інших предметів буде мати 10,11,12 балів). Ці предмети повинні лишитися на рівні - зараховано. Не всі стають спортсменами, художниками, співаками... Ці предмети лише для всебічного розвитку дитини. Для глибшого вдосконалення є гуртки.
Коментувати
гість
«Ми не зніматимемо оцінювання у початковий школі повністю. Перший-другий клас має бути без оцінок, але у третьому-четвертому діти мають звикати до бальної системи», – зазначила Гриневич... МАЄ БУТИ... На даний час вже багато років ІСНУЄ така система оцінювання в початкових класах...
Юля Іванчук
Для гість: У першому не оцінюють, у другому ніби теж, але чомусь у дітей в щоденниках з першого класу можна побачити дивні цифри у графі "оцінка"))))))
Коментувати
Fuck_Them_All
Таке враження, що говорила не міністр освіти і науки України, а працівник російського зомбо-тв.
думаю так
Любая "оценка" выполняет "карательную" функцию, с точки зрения на кого направлена. На мой взгляд следует убрать, вначале, карательную функцию с оценивания учителя администрацией школ, - присвоения категорий учителю, таким же учителем, но в кресле сидящим. А вот учитель, преподающий урок, имеет право оценивать ученика, так как он знает, чему учил на уроке и что должен получить от ребенка. А "критерии оценок" составить легко и просто по Предмету, - это ТЕМЫ Учебника. Тогда и ЗНО, ДПА будут проходить справедливо, если будут составляться по "Темам" действующего учебника.
ясли-сад
оценивание в принципе не есть наказанием.Оценивание - всего лишь ПОКАЗАТЕЛЬ. И когда этого НЕ осознают те,кто устанавливает правила, то и правила они установят такие, тчо приведут к ГИБЕЛИ этой территории вообще. То есть - территорию раскромсают на части, поскольку НЕ вырастут те,кто способен будет думать о её процветании. НЕ вырастут...
комент
Якщо добре подумати. В різних країнах світу до оцінювання знань підходять по своєму. Дуже гарні системи працюють в Англії, Германії. Але якщо уважіше придивитися. Молодші учні мають свою систему оцінок. Середні та старші свою. Що цікаво ці системи відрізняються за кількістю самих оцінок та вимогами до учнів. Чому не запозичити їх досвід? 12 бальна система - громіздка система. Але вирішувати МОН.
Овод
Та що ви кажете, пані міністр!!!А навіщо оцінки взагалі?!Давайте і їх відмінемо.А кращою оцінкою для учня буде подолання прохідного балу на ЗНО))) Ви же цим прохідним балом як раз до 15% абітурієнтів відсіюєте. Оць це і є правжньою " каральною" оцінкою!!!
комент
Оцінки мають бути. Раніше оцінювали віл 1 класу. Що діти не такі як потрібно виросли. Учень - не здатен усвідомлювати свою поведінку. Він не має сформованої свідомості. З цього всього випливає наступне. Його потрібно тримати у самих жорстких рамках. Не можна виховувати демократичними ідеями тих, які взагалі не можуть аналізувати оточуючі процеси. Кажете Європа, але рано чи пізно й там зрозуміють цю проблему. На даний час наша держава не може дати в школах такі умови, які створені закордоном. Тому виходити з того, що маємо, це очевидно найкращий варіант.
Наталя
Цього року скасували оцінку за ведення зошита. На кінець 4 класу з 30 зошитів залишилося десь 10, які відповідали старим вимогам каліграфіі. Мені як вчителю , було дуууже прикро. Уся робота протягом 3 років - змарнована. І після такого скажіть, що оцінки не дуже потрібні. :)
астра
Для Наталя: Это не из-за отмены оценки. Просто в 4 классе увеличился объём работы, нужно всё делать быстрее и некогда выводить линии как в 1 классе. Вы в 5 классе посмотрите на тетради своих учеников. И так ли важна каллиграфия, если нет грамотности?
Коментувати
комент
Каральна оцінка має бути, але десь з 7 класу. У старших класах низька оцінка - це єдиний ефективний стимул на сьогоднішній день. Про які стимули говорить п. Гриневич? Якщо учень сам не хоче вчитися то його можна тільки заставити. І жодні демократичні цінності у цій ситуації не допоможуть.
Pasufik
Для комент: Типовий приклад педагогічного деспотизму: не хочеш вчитися - примусимо. А чому ми маємо примушувати, може краще мотивувати, переконувати, зацікавлювати, а якщо учень не хоче вчитися просто дати йому спокій, хай має час подумати. Школа - це не казарма, де всі живуть за одним статутом і ми живемо не за часів військового комунізму. Але якщо на виході ми маємо слабкого учня, то це має бути відображено в оцінках і далі це клопіт батьків, а не наш. Не можна примусом зробити когось щасливим, людина з дитинства повинна розуміти, що вона господар своєї долі, а ми її помічники. І якщо їй наша допомога не потрібна - то це її вибір і його також потрібно поважати. Мав учня, який закінчив СШ у Польщі. Він ніяк не міг зрозуміти, чому я його сварю за погані знання. Виставте мені таку оцінку, яку я заслуговую, усе решта мій клопіт, а не ваш. Це мені буде гірше, а не вам, чого ви псуєте собі нерви. Отак учень вчив мене народної мудрості і він по-своєму правий.
в деякій мірі не можу погодитись
Для Pasufik: "людина з дитинства повинна розуміти, що вона господар своєї долі". Вона повинна розуміти, але для того щоб вона правельно це розуміла і поважала інших - її виховують. Оцінка у свою чергу теж є частиною виховання.
Anna
Для Pasufik: сложно говорить про обдуманый выбор когда человеку 6 лет... Такое понятие применимо к детмя 10-11 класса но никак не к первоклашкам....
Коментувати
Мирослава
Я ,взагалі, пропоную НЕ ОЦІНЮВАТИ!!! Кому вони (оцінки ) потрібні,і яке вони мають значення у перевідних класах????Оцінки - джерело конфліктв, корупції,душевних травм і тд. По закінченню 9 ,11 класу здав ЗНО - ОСЬ тобі ОЦІНКА!!!! А протягом року як хочеш: вчи чи не вчи! І" всім добре" А тільки не питайте вчителя за результат!!! Оцінка виконує виховну,стимулюючу, мотиваційну, контролюючу функції,дає можливість дитині зрозуміти побачити результат ,рівень своїх знань!!!! САМЕ ПО СОБІ ОЦІНЮВАННЯ НЕ ВИРІШУЄ ПРОБЛЕМ ОСВІТИ.
Pasufik
Для Мирослава: Саме по собі оцінювання не вирішує проблем освіти і тут я з Вами згоден, ми перебільшуємо значення оцінок для становлення учня як людини. До оцінки потрібно ставитися дуже лояльно і не трагізувати кількість балів, вони дуже часто не відображують справжній результат. Якщо дитина не отримала правильного виховання ніякі високі оцінки не зроблять її успішною у житті.
Мирослава
Для Pasufik: Навіть ЗНО не відображає дійсний рівень знань,умінь і навичок!! Скільки випадків,коли дитина наугад позначила відповіді і набрала 145 балів,нічого не знаючи.І навпаки,дитина в стресовому стані,тупить,починає сумніватися і робить помилки..На результат впливає багато чинників !!! І тому з Вами цілком погоджуюся!!! Оцінка не трагедія!!! Набагато важливіше яку оцінку поставить ЖИТТЯ !
Коментувати
Впш
Оцінювання має бути з пeршого классу другого сeмeстру. Пeрeтворили школу в нeзрозуміло що. Оцінювання— цe стимул до праці учнів.
Вибачте за прямоту
Але яким чином учнів будуть стимулювати вчитися? Це питання більше за все цікавить.
samaposebe
Як можна говорити по каральну функцію оцінок, якщо при введенні 12-бального оцінювання нас запевняли, що кожен бал є позитивним.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!