Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Овод
Замість того, щоб збільшити кількість годин з тих чи інших предметів, наше МОН пішло шляхом "розвантаження" програм, прикриваючись якимся там обговорюванням.І хто ці зміни обговорював?Вірним шляхом йдемо!!! Тупими краще керувати! А потім усі виють за погані результати на ЗНО...Ви програми за останні 5 років скільки разів змінювали? І ще питання а підручники ви знову друкуватимете? Чи можливо кожен вчитель, як у середині ХІХ століття, як йому заманеться ,так і викладатиме свій предмет. Ви же саме до цього призиваєте?!
учитель
Если можна реплику. У нас в Украине должны существовать две программы. Первая для городских школ, а вторя сельских. Тепер на пальцых объясняю. Многи сельские школы вообще без компьютеров. Или они 1999 года. Какие СУБД, Excel, Delphi. Верните безмашинный вариант. Это первая проблема. Вторая - учителя. Чему может научить Историк, Филолог, Географ и прочее? Вы для себя статистику ведете? Кто-то считает, что за этой наукой будущее. Они очень глубоко ошибаются. У 50, 60 вообще не было ЕВМ. Но за то какой потенциал был! Понимаю МОН. Часы дали, а отобрать стыдно. Но есть и другие более важные вещи.
Дмитро
Для учитель: Есть дети, которые закончив сельскую школу едут в город поступать в ВУЗ, и если они даже "на пальцах" не знают что такое Word,Excel и компьютер вообще, то им будет очень сложно
Коментувати
Ludmila
Шановні, Ви самі читаєте, що пишите?"Суттєва зміна - порядок стовпців змістової частини."Невже те, що написане у 3 стовпці менш важливе за те, що написане у 1? В математиці яке "оновлення програми" відбулося? Переставили тему? Так це і раніше можна було робити. Додали в 7 клас побудови, які колись вилучили. Дякуємо за "розвантаження". Хоча тема досить важлива. Називаємо речі своїм ім"ям- профанація роботи. Аби було сказано....
Volodymyr
Для Ludmila: В принципі, згоден з Вами, але цей варіант все ж кращий, ніж той, що планувався спочатку. Однак є один позитивний момент - досить багато резервного часу, який можна використати на власний розсуд.
лілія
Я згодна,що програми не відповідають програмам ЗНО.Я вважаю чесним скласти програми ЗНО паралельно з шкільними програмами.Тоді не буде питань про компетентності.Дитина повинна бути в рівних умовах.Знати,що требя робити,щоб потрапити в вищий навчальний заклад і не тільки.Щоб цих компетентностей вистачило навчатися,у ВНЗ.А то викладачі думають,що учні повинні уск знати.Або надсилайте у ВНЗ перелік цих,так званих,компетентностей.Такий підхід штовхоє до необхідності у репетиторстві,бо ортодоксальні науки незмінні і ровинні вивчатись фундаментально.А компетентності— це вміння та навички,якими діти володіють,коли мають глибокі знання.А галопом по Європам ніколи не було корисно.
моня собак
Так есть же программы ЗНО.
Коментувати
маємо те що маємо
Мабуть від цих змін учні повинні краще почати вчитися. Можливо так і буде.