Osvita.ua Середня освіта Реформа середньої освіти реформа освіти - середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
Вважаю, що не можна одразу зінтегрувати всі предмета одразу. Не буде знань з жодного. Провести спочатку реальний екмперимент, порівняти результати в контрольній та експериментальній групах, а потім насаджувати інтеграцію, якщо буде позитивний результат експерименту. Я це все ми вже проходили на початку 20 ст. Що з того вийшло? Історія нас нічому не вчить.
Л.В.
Для Світлани. Дуже слушна думка щодо 1 класу і вивчення нумерації чисел від 1 до 20. Поламали процес вивчення математики! Ідеально було за Богдановичем!
Міністерство
Підтримайте нове! Мені подобається. Знайомимо дітей з постановами. А потім....... І психологія, і нелітературна лексика, і математика, і історія, і природознавство. Логіка? Можна спробувати. Фізична культура, труди, образотворче мистецтво. Відкривається простір для вивчання. Оце знахідка! Я за.
Галина
Нечто подобное уже было в начале 20века. Например, учили утку: где проживает, чем питается, как пишется, слышится и т.д. Как показал опыт-не прижилось, не пошло. Зачем же опять на те же грабли? Кто-нибудь в нашем министерстве интересовался когда-то историей нашей педагогики, хоть в пределах лет 100? Или интересуется для своих "новых веяний", списаных у предшественников?
Алла
Ви подумали, як шестирічна дитина може за 35 хвилин ,а це один урок, сприйняти , зрозуміти відразу теми і з математики, і з природи, і з читання, і т.д. Що ви калічите дітей? Їм би хоч один предмет зрозуміти і навчитися. Так само і 2,3,4 класи дітям важко сприйняти за один урок відразу нові теми з декілька предметів. Це буде в голові каша і ніхто нічого не зрозуміє, що вивчили на уроці.
Олександра
Для Алла: ви ж ніби доросла людина, а не розібравшись починаєте біситись. За який один урок? За які 35 хв. Написано ж "Наприклад, якщо тема дня «весняні першоцвіти», то читання, природознавство, мистецтво, математика мають крутитися навколо цієї теми. " Ну і телепню ж зрозуміло ще це будуть 4 різні уроки (кожен по 35 хв) але які будуть стосуватись однієї теми. Я вважаю що це не погана ідея.
ksena
За кордоном є чудове правило при будівництві багатоповерхівок - стежки не асфальтують до тих пір ,поки непройдуть певний час люди.Це ,потім, економить гроші будівельника і час роботи,тому що люди йдуть там, де їм зручно і по коротшому шляху.ООсь так і тут: пока люди(вчителі) не скажуть своє слово -не потрібно було все розвалювати , а на неприбраних руїнах будувати.
Коментувати
Лариса
Все щось змінюєте, ніякого аналізу, ніяких перспектив. Намагаєтесь копіювати чуже, не притаманне нам, українцям. Цитуєте в своїх працях американців, англійців, французів... Де ж наша вітчизняна педагогіка, дослідження, здобутки? Досить! Дайте стабільно працювати! І вчителів не відволікайте від педагогіки, від уроку та дітей!
Олена
о! "новація" - тематичні дні! Той, хто вивчав історію педагогіки, пам’ятає славнозвісну "утку" - спочатку читаємо-пишемо, потім вивчаємо, де проживає, і т.д. Відкрили Америку! А подають, наче першовідкривачі! Україні потрібна власна система освіти, не фінська, не якась там, а заснована на наших традиціях, менталітеті, досвіді, з перспективою на майбутнє. А те, що бачимо, - недолуге копіювання та знущання і знищення
Володимир
А таке вже було, на початку радянської влади. Вчитель приносив у клас сокиру, і її розглядали з точки зору математики, хімії, мови і літератури, і т.д.
галина
Для Володимир: Так, ця тема не нова, але... Раніше інтегроване навчання було просто штучним обєднанням кількох уроків, напрямків, тем... Взагалі ІНТЕГРАЦІЯ - це зовсім інше! ІНТЕГРАЦІЯ - це цілісність сприйняття світу! ЦІЛІСНІСТЬ! Шестирічна дитина ЦІЛІСНО сприймає світ - для неї не повинно бути границі між предметами! Ось в чому суть!
галина
Це якісно новий рівень. Наш вчитель не готовий до цього! Тут курси і семінари не допоможуть: вчителя треба готувати БАЗОВО, у вузі - по іншому !!!
Олександра
Цікаво,а хто буде готувати вчителів? Той хто ніколи в школі не працював? У нас такі викладачі в місцях, де ми підвищуємо кваліфікацію ... Або жіночки, яким за 70... А про фінську систему, читайте більше..... Ця система взяла за основу радянську систему, навіть запрошує на роботу вчителів "старої" школи..... А ми все Америку відкриваємо...
Коментувати
Олена
Бідна початкова школа. Та скільки можна... вже щорічно, щось змінюємо та змінюємо, а результат один - ніякий. Все гірше й гірше. Бідні вчителі та діти. Комусь, щось в голову настукало й почали копашитись. А школи як були на фінансуванні батьків так і залишилися. У великих містах їх зовсім бракує. А в класах мережа доходить до 42 учнів.А держава все тільки язиками ворочить. Де конкретні справи? Як ви вирішуєте ці проблеми? Зробіть школу дійсно державною, а навчання безкоштовним та ДОСТУПНИМ, а вчителя незалежним і батьків спокійними за навчання своїх дітей. Нехай школа буде дійсно новою та УКРАЇНСЬКОЮ
Надія
Опять в колхозе посевная! Может займётесь лучше техническим оборудованием школ? А то у меня 7 компьютеров (родители купили в комиссионках), нет проектора, нет принтера-сканера. А в классах 35-36 человек, поэтому подгруппы по 16-18 человек!!! Это на 7 компьютеров. А есть один класс, где 24 ученика и его не делят на группы, хотя положено, но низззззя.
Наталя
Для Надія: Все правильно з цього треба починати.
Коментувати
Галичанка
Скільки вже можна змінювати ’стандарти" і витрачати кошти на друк нових підручників? Може, варто зупинитись, усунути суперечності, які існують і дати можливість вчителям навчати, а діткам - навчатись?
Просто Вчителька
Та скільки ж можна реформувати ті початкові класи!.... Та коли ж нашим учителям врешті-решт дадуть просто навчати дітей, а не постійно реформуватися та пристосовуватися!.... От правду казали у вересні наші учителі, що не будуть визубрювати ні нові критерії, ні оновлені програми - все одно з нового вересня нові реформи прийдуть. Наврочили....
Накипелов
Пропонуєте навчати майбутніх теслярів-гінекологів? ГеніАнально, мать вашу....
светлана
Длягриневич :Що треба в першому класі? Залишити в математиці тільки перший десяток. Діти в першому класі повинні вивчити перший десяток і виконувати дії без пальчиків.Все! А потім придумуйте тематичні тижні.
Елена
Дайте учителям працювати з дитьми, а не постийно перепечатувати программ,яки не видповидь пидручникам! Давайте займиться впорядкуванням пидручникам, а не допускайте до друку всих кому хочется на дитях заробити?!
галина
Так, ця тема не нова, але... Раніше інтегроване навчання було просто штучним обєднанням кількох уроків, напрямків, тем... Взагалі ІНТЕГРАЦІЯ - це зовсім інше! ІНТЕГРАЦІЯ - це цілісність сприйняття світу! ЦІЛІСНІСТЬ! Шестирічна дитина ЦІЛІСНО сприймає світ - для неї не повинно бути границі між предметами! Ось в чому суть! Це якісно новий рівень. Наш вчитель не готовий до цього! Тут курси і семінари не допоможуть: вчителя треба готувати БАЗОВО, у вузі - по іншому !!!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!