Президент закликав ВР прийняти закон "Про освіту"

Порошенко просить депутатів підтримати новий закон у найближчі парламентські тижні

Президент закликав ВР прийняти закон "Про освіту"

Президент закликав народних депутатів підтримати у найближчі парламентські тижні новий закон «Про освіту», який має бути винесений на розгляд парламенту у другому читанні.

«Думаю, що народні депутати почують щире звернення щодо підтримки закону «Про освіту» в другому читанні і ми будемо мати можливість розпочати новий навчальний рік уже з новим, дуже важливим, європейським законодавчим забезпеченням», - зазначив він.

У свою чергу, міністр освіти Лілія Гриневич наголосила, що новий закон «Про освіту» запустить багатопланову та змістовну реформу української школи.

Освіта.ua
10.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
Треба вже відміняти вивчення російської мови,залишити тільки факультативно!
Руслан Русинський
Для Надія: А посему спешу сообщить тебе, что сей язык киивский русенноболгарский на московицкий лад, есть язык порабощения свободных народов в прошлом и в настоящем. Ибо.есть язык господ и рабов=страна господ страна рабов=И так как не отношусь ни к господам алчным ко злату. и рабом быть не желаю- то и язык сей для себя неприличииствующим в употреблении для себя почитаю. А такоже неблагозвучен и нагл и дерзок на слух.. На доказ цього є думка, що в регіонах Ураїни де поширений болгарокиївський разгавор під назвою=рускій язик=сильно збільшений рівень злочинності. Ще є дослідження кристалів води,які приймають незграбний вигляд,якщо на воду паразгаварівать цим язиком.. Також відомо, що частина іноземців не розуміючи цього язика думають, що розмовляючі люди на ньому-лаються. У світлі вищенаданого пропоную на території Украіни не надавати болгаро- київському суржику назви та статусу=російської мови= чи= русского язика. Хіба тільки з назвою =русений= поруська мова=. Так як...
Коментувати
Володя
Чому ми забуваємо про учня, про його бажання навчатися?Адже сучасні діти не бачать перспектив в навчанні. Вони розуміють що суспільству не потрібні розумні діти. Вони знають що потрібні роботяги тому знання вцілому не потрібні. Адже діти добре вивчають свої смартфони а от уроки інформатики чомусь ігнорують. Як може вчитель плідно працювати якщо учень не дає зворотньої реакції не навчається. Я 23 роки працюючи педагогом бачу постійне зниження потреби в освіті. Учні які позакінчували навчальні заклади не мають місць роботи а йдуть працювати не за спеціальністю.
Василий Шмындрук
Велика кількість законів компенсується їх невиконанням. Хто ті закони буде втілювати у життя? Завжди вчорашні у яких гарно розвинуті тільки хватальні рефлекси?
Pasha 23
Для Василий Шмындрук: Это у Салтыкова-Щедрина:"Великое множество законов империи Российской............. ну и далее почти по Вашему компенсується їх невиконанням". А новий закон будемо виконувати ми з Вами.
Василий Шмындрук
для Pasha 23: Впроваджувати закони в життя повинная влада, а громадяни повинні дотримуватись їх положень.
Pasha 23
Для Василий Шминдрук: Відчуйте різницю між виконувати - впроваджувати - дотримуватись. Влада у нас не "не повинная" нікому і нічого; починає щось змінювати (реформувати) лише тоді, коли гримлять бочки і горять шини. А потім лицемірно казати про - Ви забули запах горілих шин...
Коментувати
василь
для ольга , вже 11років працюю директором постійно заклад є учасником іноді призером освітянських виставок вчителі приймають участь в конкурсах поширюють свій досвід і т.д. змін не бажає і не дає проводити сама система. ну вигоніть мене прийде новий креативний директор і буде битись об стіну бюрократичних перепон так само як ія зараз. не в директорах справа всі люди різні а ви в кращих радянських традиціях всіх під одну гребінку не треба так.
Ольна Н
Програма може й змінюється, а Міністерство - ні! Опорні школи, ДПА у формі ЗНО для учнів 9 класів. Повертаємося до СРСР. Нам не потрібні кращі, нам потрібні трудівники, які будуть піднімати цілину та гарувати на заводах, адже після 9 класу природний відбір обирає лише кращих. А ви надайте відповідну кількість годин та факультативних занять, щоб вчителі не за 1,5 години працювали, а за 3. Тоді буде і результативність! А не на власному ентузіазмові: хто зацікавлений, той працює не покладаючи рук і у вихідні, і на свята, а інші склали руки, бо знають, що їх предмет не здають, навіщо паритися?!!! Реформи добре, коли вони підтримуються усім соціумом і є результативними, а не простим відмиванням грошей на різних соціальних програмах, на яких нажваються не прості смерті, а розплачуються за них саме вони!!! Дуже довго Україна йшла до своєї незалежності, ми живемо на кістках наших предків, ходимо по землі, що пропитана кров*ю наших захисників, а віз і нині там... Не було країни, але і це не країна!!!
ОЛЬГА
Потрібно терміново щось змінювати в українських школах на практиці. Освіта просто занепадає. Дітей завалюють теоретичною науковою інформацією, а дитячий мозок не може з цим впоратись, тому і відкидає абсолютно все. Потрібна термінова заміна директорів, які пропрацювали більше, ніж 10 років на 1 місці. Від них вже ніяких змін чекати не можна.Потрібно ввести ЗНО після 9-х класів, щоб діти могли перевірити свої знання і не просто "просиджувати" 9 років у школі безрезультатно. А от ДПА в 4 класах потрібно відмінити для дітей це величезний стрес і вони не зовсім розуміють, що від них хочуть, учителі просто лякають ДПА дітей і батьків. Крім того часу на підготовку до ДПА немає. Все лягає на плечі батьків. виникає питання для чого це потрібно???
K
Для ОЛЬГА: ЗНО потрібне і після 4 класу. А то в початковій школі переважна більшість й читати не вміє, а потім в 9 класі будуть винуваті вчителі старшої школи.
Адольф
Для K: Ольга дело говори - нужно больше практики, чем теории. По себе знаю: лучше один раз увижу и попробую, чем сто раз услышу и не пойму о чем речь. То, что некоторые дети в 4 классе читать не умеют зависит не только от учителей и украинского образования, а и от родителей. Если родители не занимаются воспитанием своих детей, а только лишь балуют их айфонами и компьютерами, то на х** их тогда вообще рожать - деградирующее поколение. Да и кстати: ну введут ЗНО после 4 класса, ну проведут его, ну увидят неутешительный результат, а что дальше??? Выгонят со школы или на второй год???
САН
То може скоротимо навчання до чотирьох класів, в кінці ЗНО і в вищу освіту...)
Коментувати