Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Класи наповнювасть - 20 діток. Тоді про щось можна говорити!!!
Віталій
Ой не в методах викладання справа, а в самому держстандарті. А ось коли його спростити до необхідного мінімуму (подивіться на тих же фінів) то і перевчати нікого не треба, бо у вчителя буде можливість для творчого підходу, а не гонитва по програмі.
Лариса
Проблема не в таблице умножения, её как раз современные дети легко учат. В классе 35 детей, а за урок можно обратить внимание на 5- 10 детей. Остальные - сидят и скучают. За учебный год ребенок был 4 раза у доски. Это первый класс, ему очень интересно и на старой доске писать, но вызывают только девочек с разборчивым почерком. А остальным уже к концу 1 класса в школу не хочется. В классе должно быть не больше 25 учеников, и на основные предметы класс нужно делить на подгруппы, причём следить чтобы это было реально, а не только по журналу. Тогда будет сотрудничество ученик-учитель, а не монолог учителя, как в лекционном зале. Только это конкретные пожелания. Они никого не интересуют. Учителей не хватает, школ тоже. Проще всего громко рекламировать реформу. Еще год-два, а там - новая власть - новые реформы. А школы как были перегружены, так и будут.
Тетяна М
Для Лариса: На сучасному етапі не потрібно розвивати співпрацю "вчитель-учень" і бути "біля дошки" на уроці не самоціль для дитини. Нехай на уроці співпрацюють в групах, кожен зможе висловитися, зможе бути почутим у своєму мікро - колективі. А на перерві можна і біля дошки помалювати. А навчити співпраці - це завдання вчителя і психолога, який повинен супроводжувати навчання. Про наповнюваність (до 25 учнів) повністю згідна. Тоді вчитель зможе організувати і роботу в парах, і в групах, і надати на уроці допомогу, кому потрібно.
Мама Ира
для Тетяна М: а у учителя всего два уха и две ноги. Это к тому, что учитель не сможет услышать высказывания всех детей в 5-6 группах одновременно, скорректировать и направить работу группы в нужное русло, не сможет дать правильную оценку высказываниям всех детей. Это же не телеигра "Что? Где? Когда?", когда мы слышим высказывания всех игроков и только одной группы ! И работа у доски учит многому: и правильно построить ответ, и правильно оформить запись, и красиво написать и т.п.
Олекса Позняк
Для Лариса: не больше 20!!!! Всё остальное истинная правда
Коментувати
мирослава кваша
Можна сказати що деякі діти його втрасають навіть у ПЕРШОМУ класі через порушення у системі дошкільного навчання, і допоки до зміни у системі освіти країни не відбуватимуться з врахуванням того ЩО ТАКЕ СИСТЕМА і з порушеннями системних законів, то і результати будуть як у "ПОПЕРЕДНІКІВ" Чому не провести системний аналіз, не звернутись у відповідні інститути і не взяти взірець прибалтійських країн, коли вони допомогли вчителям звільнитись від радянського мислення, сприйняття і системи вих впливів, а ще зменшили кількість учнів у класах
УЧИТЕЛЬ
А ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НЕ ЗА КОШТИ БАТЬКІВ А ДЕРЖАВИ. А ЩЕ ХТО БУДЕ НАВЧАТИ ТВОРЧОСТІ ВЧИТЕЛІВ? СЬОГОДНІ ПРОБЛЕМА, ЩО УЧИТЕЛЬ ЦЕ ОСОБА, ЯКА ЗА ВСЕ ВІДПОВІДАЄ І У ВСЬОМУ ВИНА.
Serg
Для УЧИТЕЛЬ: Згоден з Вами. А чи за реформами звернуть увагу на поповнення матеріальнох бази. С ьогодні урок без інтернету і проектора (дошки) - ХХ століття, а освітяни у ХХІ про це мріють...
Коментувати
Maria Caracoles
Хімічних реактивів і посуду не отримуємо уже 20 років, а учням так подобаються практичні роботи ! Але на уроках , здебільшого, відео або "уявний експеримент"
учитель
Гм, так дайте школі проектори, смарт-дошки, доступ до інтернету- і дітям відразу стане цікаво навчатися. А то поставили вчителів із крейдою біля звичайних коричневих дошок 20 століття-і хочете інновацій.Дайте технічну підтримку реформі.Творчих педагогів багато, а можливостей технічних мало.
Serg
Для учитель: ++++++++++++++++
Учитель
Учитель У класі дошка та крейда - придбані коштом батьків. З цим збираємося будувати Нову школу?
Галина
Нова школа сьогодні - це навчання дітей соціалізуватись, приймати правильні рішення в зміненій від стандартів ситуації. Це творчий вчитель, це розуміючі батьки.
Коментувати