Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лилия
А, що значить, «боятися»? І хіба вчитель боючись втратити роботу кращим стане, та у нього на цьому підгрунті, і психіка буде ніяка, а то і приступи будуть. Вчителя, як і будь якого робітника треба не залякувати, а ЗАОХОЧУВАТИ.
ГласZНарода
Для Лилия: звісно боїться, вчитель постійно боїться втратити роботу, бо заплатив за неї 3-4 тисячі доларів, зникнуть його інвестиції безслідно.
Местный
Далеко не все боятся потерять работу учителя. Многие коллеги, после сокращения, нашли на много высокооплачиваемые работы и даже благодарны, что их выпустили с так называемого ада...
Коментувати
Феміда
"коли є опір вчителів, які бояться втратити роботу" Стаття 43. Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Держава створює умови для повного здійснення громадянами права на працю, гарантує рівні можливості у виборі професії та роду трудової діяльності, реалізовує програми професійно-технічного навчання, підготовки і перепідготовки кадрів відповідно до суспільних потреб.
Батько
В багатьох сільських школах(а вчитися нема де, умов-ніяких, та й дітей обмаль) директор бунтує вчителів, ті - батькі, а вони - громаду і так іде боротьба за виживання. Самих дітей ніби й нема - тільки думеи про гроші, ставки, години, уроки... От вам для кого школа
Митро Ясен
Для Батько: Віддай дитину свою до найближчої міської школи. Побачиш різницю (грошову, в стосунках), швидко повернешся і патякать не будеш більше... Все заздрите навіть невеликим заробіткам, підозрюєте учителів-односільчан в нечестивості, а сам скільки податків заплатив за минулий рік? Борешся за пільги все і хочеш, щоб хтось робив добре?Тільки не бреши собі й суспільству.
Кіра
Для Митро Ясен: Підтримую!
Коментувати
простоктото
Одна бестолковщина.Как понимать----* коли є опір вчителів батьки бачитимуть реальні перспективи для своїх дітей*.Разве это министр???????????????????????????????
Мирослава
Якщо дитину,батьків поставлять перед вибором : їздити за 15 км в холодному шкільному автобусі(бо він ще не обігрівся) по наших українських дорогах.чи навчатися у місті в технікумі чи коледжі,і потім поступити у виш,ТО, ЗВИЧАЙНО,більшість обере коледж А "опорні" школи залишаться недостатньо наповненими.З цьогорічного досвіду.
Пересічний громадянин
Для Мирослава: Так і є. Якщо вже і треба кудись їздити з дому, то вже краще в коледж. І середня освіта буде, і професія. Два в одному. Думаю, вибір на користь коледжів зроблять більшість батьків. Та і взагалі, раніше освіту намагалися наблизити до дитини, а тепер всіляко віддаляють, не забуваючи при цьому гучно плескати язиками про велике благо для дітей. Зруйнувати-легко. Створити важко. А ці горе-реформатори, не створивши по суті нічого, руйнують і те, що є.
serj
Скоро матимемо церковно-приходську школу
Коментувати
думка
Да, пані міністр, Ви взагалі дакелі від реального життя. І досить принижувати сільських вчителів:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
ганка
Вражає "велика повага" пані Гриневич до педагогів України, хочеться тільки подякувати...І чого б то міністру не принизити учителя...бо ж статус наш і так на дні.
КОЛЯ
Школа міська вже висмоктала з мого вчительського бюджету цього року на другокласника 700 гон плюс ще буде 150 бо вчителька забажала стіл
Ярослав
Міністерка дуже багато говорить .а толку ніякого.Міністерство раз потрібно скороти або навчити працювати .Хоча б виконували те,що пишуть в своїх листах та наказах !!!!
Феміда
Дискримінація (лат. discriminatio «розрізнення») — будь-яка відмінність, виключення, обмеження або перевага, що заперечує або зменшує рівне здійснення прав. Поняття охоплює виключення або обмеження можливостей для членів певної групи відносно можливостей інших груп!
Батько
Знаю опорну школу, про яку кажуть "позорна школа". Тут нічого не зиінилось, тільки вивіска інша, вчителі які були, ті й залишились, тільки ще вище носи позадирал; дідівщина "мєсних" потроїлась над "селюками".
гість
В місті діти також інколи витрачають на дорогу досить багато часу, бо розуміють що потрібно навчатися в кращих школах. А в селі по 4 учні в класі, та це майже репетиторство і результатів ноль. І на цей ноль ідуть такі кошти що в голову.......
Педагог
Для гість: нашу школу закінчила дівчина, яка вчилася у класі, де було 4 учні. Зараз вона навчається у Львівському залізничному коледжі. Вона найкраща в групі. Коли викладачі питають : З якої ти школи? Вона їм: Та ви цього села не знаєте. Викладач: А може там у вас автобус має останню зупинку і розвертається? Давчина: Ви відгадали... Сільські вчителі не гірші, а інколи і кращі від міських. ВУЗи однакові закінчували. А в якій школі вчитися дітям чи в опорній чи в сільській хай обирають батьки , а не міністри!!!!!!
Коментувати
Іван
Панове,хто зрозумів останню цитату міністра?
Валентина
Для Іван: по-моєму, я зрозуміла.Ледащо-вчителі будуть працювати лише тоді, коли боятимуться, що їх виженуть з роботи( по сучасному-оптимізують). Як на мене,то це пряма неповага до вчительства. Або такі тексти пані міністриці пишуть її секретарі.
Коментувати
Вчителька МІСЬКОЇ школи
Впевнена, що міністр не спілкувалася з ЖОДНИМ вчителем сільської малокомплектної школи. І їй у голову вклали думку, що там працюють вчителі або зовсім без освіти, або виключно двієчники та ще й після учмлища, а у опорних школах всі Гарвард закінчили.
Олекса Позняк
Школа для районо ,ІПППППО, облоно ,АПН, інститутів при МОНі, видавництв з відкатом. Діти то справа десята, на жаль
Учитель
Для Олекса Позняк: Ти вже й тут воду мутиш? З’явився лобіювати маячню МОНу? Той, хто проїздив до школи з "глибинки", знає, що це. Інфантильне МОН зі своїми, час від часу, вибриками знищить не тільки систему освіти, а й державу загалом. Справа часу. Вся проблема в учителеві, який або працює, або "лагонить". Треба, крім зарплати учителеві, піднімати рівень його відповідальності за кінцевий продукт. Хай тут МОН помудрує, хоча, я знаю, яка "братія" працює у МОНі. Реформи, реформи, реформи.... Спростіть програми. Залишіть основне. Не забивайте голову дитині своєю маячнею. Чіткі орієнтири на основи наук - і все буде добре.
Валентина
Для Олекса Позняк: "оригінальна думка".Не паскудьте вчителів.Побійтеся хоча б Бога.
Олекса Позняк
Для Валентина і учитель: А невже ви не розумієте що таке сарказм?
Коментувати
Любов
Шановні! Немає слів... І це говорить міністр освіти...А хто буде возити дітей до цих опорних шкіл і не тільки возити, а ще й нести відповідальність з а їхнє життя? Які у нас дороги, а транспорт..., а водії... А по скільки учнів буде в одному такому класі і чи зможе один вчитель їх всіх захопити своєю увагою?! І взагалі, якщо так мішають вам вчителі сільських шкіл, медики районних та сільських лікарень та амбулаторій, і взагалі села, то може знищіть нас геть уже? Щоб ні нас, ні наших діток, пенсіонерів не залишилось на цій землі? Дістали своїми "новаціями"...
Конституція
Вихід...Освітяни не залишайтесь байдужими проблеми є інтернет пишіть на Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Лутковська Валерія Володимирівна! http://www.ombudsman.gov.ua/ua/page/applicant/file-a-petition-to-the-commissioner/ Більше звернень про злочин, геноцид, Конституції України ! Нас почують, що вбивають націю своєю децентралізацією освіту, медицину, життя...
Конституція
Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Лутковська Валерія Володимирівна! Геноцид Конституційних прав медицина, освіта...а ви профанація! А чому освіта найбільше профанація захисту прав бо, Уполномоченный Президента Украины по правам ребенка Администрации Президента Украины навчався слесаря в Киевского института народного хозяйства, г. Киев;! Кваліфікація і бездіяльність своїх обовязків = Відповідальність... але для суду потрібні кошти. Раджу всім іти до суду і захистити права на освіту, працю, медицину, житло, на життя.
Конституція
Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності. В Україні визнається і діє принцип верховенства права. ПРОФАНАЦІЯ системи! Не маю грошей пішов би до суду!!! Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, МІСЦЯ проживання, за мовними або іншими ознаками. Стаття 53. Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої... Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов’язки громадян, не доведені до відома населення у порядку, встановленому законом, є нечинними. Ваше "ЗЛО" злочин є добровільним КУ, а через не знання українців погоджуються на геноцид освіти, медицини, прав! Настане час і ви відповідатиме! 2 бали за "тупість"
Anna
Очевидно что опорны ешколы призваны сократить расходы на образование сельских детей ( которые сейчас в разы больше чем расходы на образование городских) и это нормально. Да, вам не хочется вставать на пол часа раньше ибо лень, но для государства сельские школы не выгодны и оно их убирает, это то как в этом мире все устроенно. то правильно.
Пересічний громадянин
Для Anna: Для Anna: сільські школи - не вигідні. Сільські лікарні-не вигідні теж. Тримати корів у селі-не вигідно, краще пальмове масло з Африки возити. То може, ну його, те село? А сільські діти-потерплять. Подумаєш, встануть на якусь годинку раніше, проїдуться по наших роздовбаних дорогах кілометрів 20-30 туди, відсидять шість-сім уроків - та ще 20-30 назад і в лютий мороз, і в дощ, і в спеку. Ото здорові виростуть! Невигідно вам? А може, суддям та чиновникам зарплату не у 100-200 тисяч робитимем, а ті гроші віддамо школам? Не на тому економити хочете, шановна пані!
Наталія
Для Anna: Так, може, державі взагалі село не потрібне? Давайте всі з села переїдемо у місто! А що ж тоді ви, міські жителі їсти будете? А дітям важко встати рано, бо не те, що лінь. Можливо, вони вчора, після уроків допомагали батькам на городі, потім по господарству, потім допізна сиділи над уроками. А краще самі поживіть у селі, а потім таке пишіть.
Игорь Соломонов
Для Anna: пол часа? В соседнем районе у 7:00 уже автобус отправляется
Коментувати