Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Profit
Щось тут не те. Невже серед молодих випускників педвишів на цілу Україну не знайдеться 40 спеціалістів, яких можна мотивувати їхати в село тими самими цяцянками, що передбачені для "педагогів з народу"? Здається мені, це чергова пральня для 40 обранців, які згодом «відкривають власні школи, йдуть працювати в міністерства, започатковують свої соціальні проекти».
які глибокі знання?
Всі з глибокими знаннями давно виїхали закордон. Освіта потребує тих, які будуть любити дітей, хотіти їх вчити та виховувати, у котрих буде бажання самовдосконалюватися. Загальні педагогічні прийоми повинен знати кожен учитель. Психологічні моменти - так само. Освіта України на межі прірви. І тільки дурний цього не розуміє. Що далі буде чекати таких людей? Атестаційне положення для таких випадків, які будуть мати масовий характер не адаптоване. Куди тоді податися дипломованим учителям?
Любовь
Первый шаг - учитель без педобразования, но с желанием вывести сельские школы в высшие эшелоны успеваемости. А второй шаг - хирургом может быть любой, кто умеет держать нож в руках??? Чем дальше - тем страшнее
адаліщо?
Маразм, доведений до абсурду. Якщо людина висококласний спеціаліст в своїй сфері, то треба бути психічнонеадекватним, щоб залишити престижну роботу і йти Працювати в сільську (віддалену?) школу. Якщо мріяв працювати в школі, то що йому заважало? Конкурс в педвузи не найвищий..А, взагалі-то, що заважає висококласним співробітникам МОНу (серед них не всі з педосвітою) попрацювати в сільських школах. Чому когось кидати на амбразуру?
КОЛЯ
Закон про загальну середню освіту можна засунути в дупу. Всім дороги - в педагоги
Rafty
А мені цікаво,чи ці ’’агенти змін’’ так і пурхатимуть по школах,змінюючи їх щодвароки,чи хоч один набір дітей доведуть до ЗНО? І відповідатиме за результат?
в стране масса безработных,
которые согласятся за миску каши работать. На это и расчёт, поскольку вместо того, чтобы реально платить людям за работу, ЭТИ ищут тех, кто солгасится работать на минимальную зарплату.
громовий
" закінчена вища освіта (рівень бакалавр і вище)" - якщо такі грамотії? то підпускати до дітей їх не можна. українською так не говорять!
Підтримую
На мою думку, це правильний крок. Саме сторонні фахівці зможуть бути "агентами змін" і пробудити вчителів, які побачать зовсім інший рівень роботи. Хоче такі кроки викличуть шалений спротив педагогів, особливо в містах.
Михайло Чиж
Для Підтримую: Ага, прийшов пацієнт якось до стоматолога на прийом, а там - сторонній фахівець із юридичної компанії в ролі "агента змін". Пацієнт зразу "побачить зовсім інший рівень роботи". І супротив дійсно буде шалений...
Валентина
Навіщо ви перекручуєте все з ніг на голову? Чому ви так боїтеся цих , як багато хто називає, "людей з вулиці"? Адже вони не прийдуть на ваші місця, а прийдуть на вакантні місця. А що до порівнянь, то наприклад: сидите ви в кріслі стоматологічному а прийом веде лікар-проктолог, або складну хірургічну операцію робить вам лікар-стоматолог. (нічого страшного, всі вони мають медичну освіту). Вам таке сподобається? Думаю, що ні.
Арго
Для Валентина: думаю, що вчителі предбачають кінець цієї дурні. Хто буде потім відповідати за прогалини в знаннях учнів, що підпали під цей експеримент.
Коментувати
Киянка
А насправді : прийдуть у школу і по вуха зариються у папери ( навчальні плани і т.д.)
сергей
чи вам-люди добрі-мізки повсихали?-ви ж зруйнуєте освіту взагалі
Мэсси
Для сергей: Так этого же Америка и добивается
Дружківський
Коментуй-не ккоментуй - ридумали - втілять в життя, гроші протринькають - і забудуть!
Коментувати