Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Накипелов
Катерина Тищенко, ваша публікація принижує честь і гідність учителів.
Оля
У нашого МОН одна мета -- розвалити освіту й науку.
Ааа
Я не хочу ні в чий город кидати камінь, але для прикладу -майстри виробничого навчання в поофтехосвіті. Вони приходять з виробництва, а вимоги викладання прив’язані до педагогіки. І починається...етапи уроку, методи, прийоми..і т.д. і т.п. Так і напрошується питання до МОНу:"Воно вам треба?" Чи це в нашій ментальності закладено:найгірше-про своїх, найкраще-про чужих.
Pasufik
Для Ааа: І при цьому нуль фінансування на витратні матеріали та сировину для інструктажів та лабораторних робіт. І чого варті ті етапи, коли ти не маєш на чому вчити дітей? Я чотири роки збирав з дітьми гроші поки обладнав навчальну кімнату для інструктажів, і то не так як треба, а по мінімуму. Навіть столи збивали з підручних матеріалів, бо директору було це до лампочки. На вступний інструктаж 45 хв, 15 учнів - по 3 хв. на одного. Скажіть, як можна в навчальному та робочому темпі навчити практичному прийому учня за 3 хв.? От Вам і наші "методики", розроблені псевдонауковцями з МОНу. Тому не дивно, що 70% випускників ПТУ не приживаються в підприємствах.
Коментувати
Марiя Петрiвна
Абзац! Я в шоцi. Втрачаю дар мови!!! Люди, як можно дозволити ТАКЕ впроваджувати??? За що боремось? До чого котимось???... Я згiдна, що не всi вчителi з педагогiчною освiтою мають вiдповiдний рiвень, часто чуэмо скарги на це. Вiдомi красномовнi факти з власного життэвого досвiду. Але привести людину" з вулицi" до дiтей? Нестача кадрiв? Не думаю...Органiзуйте гiдну оплату працi i повернуться вчителi з-за кордону!!! Так буде ефективнiше!
Підтримую
Для Марiя Петрiвна:Підтримую. Ось наприклад. Приходить людина "не із системи" навчати дітей. Це добре, якщо вона/він накоїть проблем із документацією, а якщо до дітей буде застосовувати власні методи виховання? Повірте, з власного досвіду можу сказати, що нічого доброго з того не вийде
Коментувати
Ха-ха-ха
Да, були в нашій школі такі вчителі. Якось не було вчителя хімії, прийшла жінка-хімік з вищою освітою. Протрималась 10 днів. потім був учитель музики - виходив з уроку, його трясло як у лихоманці. Він тиждень протримался.
Михайло Чиж
Для Ха-ха-ха: А мої знайомі одного разу прийшли до мене в школу як раз на перерві.... То був їх останній візит.
Коментувати
Татьяна Семенихина-Колесникова
Да... "Евгений Онегин" (19 век): "Мы все учились понемногу: чему-нибудь и как-нибудь"
Учитель
Наші чинуші не розуміють головного,що кожен "Педагог"-фахівець тільки свого предмету чи спеціалізації,так як лікарі (терапевт,хірург,стоматолог і тк.д) І всіх міряють одною міркою. Тому на виході і получається "бред". Вчитель вчить свій предмет все життя і це його якраз і ставить як педагога на високий педагогічний рівень. Вчити-неблагодарне заняття,от і тепер недоучки дорвались до реформування .Результат !00% буде провал в освіті
Сергій
Чому тут дивуватись, що педагог вчить дітей у школі без педосвіти. Є навіть вчителі -методисти без знання комп’ютера. Головне , щоб у відділі освіти був свій чоловік. В нашій школі людину красить місце.
лучшим учителем языка-литературы
и классным руководителем ребёнка стала ВЫПУСКНИЦА ШКОЛЫ,которой СРЕЗУ дали нагрузку ой-ой-ой (чтобы жизнь мёдом не казалась, от человека, заявлявшего заместителю:"Я тебе палки в колёса вставлять буду. Попробуй поработай") и классное руководство. Девочка справилась!Но... Но ушла девочка после того,как заочноЗАКОНЧИЛА педВУЗ,найдя работу В БАНКЕ,поступив заочно изучать экономику... Бездумное копирование ситуации начала прошлого века,когда в школу направляли умеющих читать,а директорами школ ставили вчерашних выпускников...
Alexey Dovbnya
Конкурс, як прожектор, висвітлює «нові землі» й особистості. Це він, «Учитель року», примушує мінятись. Яким він був учора? Конкурс «Учитель року Росії» почався з конкурсу «Учитель року СРСР», що стартував у 1990 році з ініціативи «Учительської газети». В Крюківському районі м.Кременчука перший освітянський конкурс відбувся в 1991 році Не знаю чому, але для мене не став великою несподіванкою той факт, що два перших місця посіли люди, які не мають дипломів педагога: студентка Т.В. Чернявська й інженер О.В. Довбня, які щиро захоплені своєю справою, люблять її і люблять своїх вихованців, і в яких, на щастя, голови не забиті методичними, методологічними, педагогічними догмами, які постійно шукають і вдало знаходять свої шляхи до дитячих сердець. І віриться, що будуть наші діти добрішими, щирішими, розумнішими, праведнішими від нас. Якщо їх учитимуть саме такі вчителі". Н. Попенко. 16 березня 1991 року. Газета «Кременчуцька зоря»
Олексій
Конкурс, як прожектор, висвітлює «нові землі» й особистості. Це він, «Учитель року», примушує мінятись. Яким він був учора? Конкурс «Учитель року Росії» почався з конкурсу «Учитель року СРСР», що стартував у 1990 році з ініціативи «Учительської газети». В Крюківському районі м.Кременчука перший освітянський конкурс відбувся в 1991 році. Не знаю чому, але для мене не став великою несподіванкою той факт, що два перших місця посіли люди, які не мають дипломів педагога: студентка Т.В. Чернявська й інженер О.В. Довбня, які щиро захоплені своєю справою, люблять її і люблять своїх вихованців, і в яких, на щастя, голови не забиті методичними, методологічними, педагогічними догмами, які постійно шукають і вдало знаходять свої шляхи до дитячих сердець. І віриться, що будуть наші діти добрішими, щирішими, розумнішими, праведнішими від нас. Якщо їх учитимуть саме такі вчителі". Н. Попенко. 16 березня 1991 року. Газета «Кременчуцька зоря»
адалі що?
Доречі, за час своєї роботи в школі доводилось працювати з вчителями, які не мали педагогічної освіти і працювали в школі ( а дехто пам’ятає і ті часи, коли в віддалені школи направляли на роботу і випускників школи. а після війни і просто тих, хто мав якесь уявлення про предмет)-погоди вони не робили, особливо не проявляли себе в порівнянні з іншими педагогами, хоч і продовжували навчання в педвузах заочно. Так що: "Не той дорогой идете, товарищи!" Спрямуйте свою енергію на щось більш розумне і реальнодаюче результат.
Небайдужий
Це означає тільки одне - немає кому працювати у школі. Пенсіонерів ради б вигнати, а хто працюватиме? В педагогічних закладах немає студентів. Отже і надалі буде дефіціт з кадрами.
Просто вчитель
Цікаве започаткування. А до цих "вчителів" будуть такі ж вимоги як і до всіх інших? Така ж кількість паперів, вчасність та правильність оформлення шкільної документації(журнали, особові справи, олімпіади, робочі та контрольні зошити, аналізи контрольних робіт і т.д. + неймовірна кількість акцій, конкурсів, ще не забудьте написання наукової роботи в МАН). І їм за 6 тижнів пояснять методику викладання предмету, адже часто буває так, що прийшовши до школи навіть із суперзнаннями молодий вчитель просто не може їх донести до учнів.
Амалія
Для Просто вчитель: Для Небайдужий: Прийдуть у школу і будуть показувати як треба викладати а всі інші буть за них писати, перевіряти, аналізувати...Підуть зі школи, а вчитель той що був буде "сьорбати" результати експерименту.
Коментувати
Юрій
Учитель - це дар! І не всі випускники педагогічних ВУЗів є вчителями! Учитель не повинен боятися конкуренції! Напевне названі степендіати підуть на вакантні посади. Ці люди не є заангажовані освітньою системою. Я не маю педагогічної освіти. Але так склалося, що двічі працював у школі. Та й предмети викладав дуже різнопланові. Німецьку мову, а потім інформатику, і ніхто ніколи мені не дорікав, що у мене не було педагогічної освіти. Моі учні ставали призерами олімпіад з обох предметів. Так що час покаже!
воля
А як вам таке: вчителі"з народу",а депутати - з педагогічних вчителів,а також і всі міністри!!! Давайте вже всіх міняти,не йти ж педагогічним працівникам у бомжі. Як буде цікаво працювати не за спеціальністю,а там,де ти захочеш? Хочеш-сьогодні ти лікар,завтра- сторож,післязавтра-депутат ...
Геометрія
Мета проекту розказати які вчителі тупі, не можуть підготувати до ЗНО і т.п.. Тому давайте наймемо висококваліфікованих спеціалістів, які, наприклад, знають математику.А, що робити цьому спеціалісту, якщо учень не виконує д/з, не працює на уроці і т.п. (в нього вистачить кваліфікації щоб зрозуміти причини та обрати той чи інший спосіб вирішення проблеми, щоб не нашкодити особостості учня?). Тому давайте спочатку замінимо вчителів, потім ще раз покажемо, що вони тупі через складання ними принижувального ЗНО(в рамках сертифікації). Щоб вони менше говорили, що їм погано живеться чи вони мало заробляють, бо за що їм платити вони ж ТУПІ, їм не вистачає кваліфікації.
Учитель
Ви ще нічним сторожам і прибиральницям запропонуйте курси двотижневі. І вони також вчителями стануть. Професія вчитель принижена цим нижче плінтусу. ГАНЬБА ПАНІ МІНІСТР!!!!!
Валентина
Для Учитель: А ви не думаєте, що серед нічних сторожів і прибиральниць є люди з вищою освітою, які через розвал в країні просто втратили роботу, де працювали за фахом? Чи ви вважаєте, що вони дурніші вас лише тому, що ви маєте педагогічну освіту, а вони - ні? На мою думку, краще нехай в школі хімію викладає хімік-технолог з вищою освітою ніж вчитель історії, в якого невідомо-який шкільний рівень знань з хімії. І математику краще буде викладати людина, яка закінчила технічний ВУЗ, чим наприклад вчитель мови чи музики. Головне, щоб ця людина вміла спілкутися з дітьми і ділитися своїми знаннями. А зараз (особливо в сільських школах) часто-густо вчителі викладають не за фахом, і їх не особливо цікавить які знання вони дають дітям і як цим дітям потім здвати ЗНО. І ще, враховуючи те з якими балами ЗНО зараз вступають до педагогічних вишів (ледь подолавши пороговий бал) то можливо й краще, що ця молодь не йде працювати до школи.
до Валентини
А ви не думаєте, що так звані "технологи" з вищою нікому непотрібною освітою,які не бажають працювати за своїм фахом ідуть вчити дітей??? І звідки у них вміння спілкуватись із дітьми??? Прийдуть у школу "хімічити"??? Експеременти над дітьми і колегами проводити??? І як довго вони у школі відсидяться? Перша краща зарплатня і тю тю.....
Мирослава
Для Учитель: А чому б і ні??? НЕ всі прибиральниці ,пробачте,тупі! Просто іноді так складаються умови в людини,що потрібно годувати сім’ю.
Коментувати
просто вчитель
"Вчителі не проти, якщо поряд з ними будуть викладати люди, які отримуватимуть більше"!!! Правильно, навіщо вчитися якнайменше 4 роки (це педколедж), якщо можна просто ОТРИМУВАТИ БІЛЬШЕ! Тоді дозвольте викладати українську мову вчителю математики, а фізику чи хімію - вчителю фізкультури... Адже зараз у школах цього не дозволено, і заміна вчителю не спеціалісту вищої категорії оплачується у кращому випадку за тарифом спеціаліста, а інколи зовсім не оплачується...
Мэсси
Опять for America!!!??? Закиньте ваши дипломы, сами знаете куда. Главное, зачем мне нужны были эти двухнедельные курсы повышения??? Америка опять все лучше знает!