Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родион
В таких обговореннях кожен тягне ковдру на себе: кому історія, кому фізика, а комусь і основи здоров"я з трудовим навчанням - найважливіші предмети.
А автор хто?
Яка фізика може бути в 8 класі ? Квадратних рівнянь ще не бачили. Корені квадратні пару уроків тому. А про теорему Піфагора і синуси з косинусами мовчу))), а механіка закінчится в 8 класі Ви що всю фізику впихнете в 9(
очень странно
Для А автор хто?: Странный человек. Механику по программе будут учить в 9. Где все это (Корені квадратні пару уроків тому. А про теорему Піфагора і синуси з косинусами мовчу)))))) дети знают. 8 класc - то что есть, очень соответствует программе по математике.
Біолог
Для А автор хто: Біологію ж усю впихнули в 9 клас, а чого ж з фізикою такого не зробити? Ви програму нову для 9 фізику прочитайте, думаю, там вся фізика 10-11 класу.
Математика для птицеводов
Для Біолог: З яким предметом тісно пов’язана біологія? Ви зможете читати біологію дітям які не знають наприклад теореми Піфагора? А от для фізики потрібен мат апарат
Коментувати
некоторые размышления
Давайте начнем смотреть та ситуацию по другому. Те предметы, где ученики просто могут прочитать и все, мало часов рационально. Но там где нужно научить размышлять выводить формулы, что-то самими делать - требуют больше времени. Ну как сравнивать одно с другим?
некоторые размышления
Есть странные мысли, если отменить учебники, учителя начнут лучше работать и думать о самообразовании. Только, что ученики будут делать. Не все станут честно вести конспект.
народний вчитель
Вказав відповідь в опитуванні "НІ", бо все що зараз не робиться робиться на гірше. Краще навчіться виконувати те що є, а не гнатись за світлом в кінці тунелю і втрачати навіть те що маєте. По-друге. математика, інформатика, ... - так це потрібні предмети, але історію України, скоротили до краю. В 10-111 класах - є по 1,5 години, але щоб була математика, то вибрали математичний профіль і лишилась 1 година. От і порівняйте математику 9 годин і 1 годину історії. А ЗНО лишиться обовязковим. Навіть не хочеться читати всіх пояснень, бо пояснення від нас же самих і надходить, а верхівка тільки піариться.
Леонід
Для народний вчитель: Абсолютно згоден. Скоротили не тільки історію Українии...ви подивіться, що робиться з трудовим навчанням, а кажуть, що є потреба в кваліфікованих та творчих працівниках...Може досить експерементувати на освіті і учнях...!!!
Коментувати
Вера
Мне очень понравилась программа обучения Владимира Спиваковского, не уверена в названии, кейсовый спасоб. Конечно,главное в реформе - учитель, а где ж его взять!!! Иностранный, информатику...дети осваивают вне школы, за счет времени для отдыха и дополнительных мат.расходов семьи!
и я о том
Для Вера: Если ситуация так даже видна, тогда с этим проблем не будет.
Учитель
Поинтересуйтесь суммой, которую платят родители в его школе, и результатами ЗНО. Только и остается говорить туманно и ниочем.
Учитель
Прошу прощения. Ни о чем.
Коментувати
олена
Крім того вивчення історії України це лише одна година в тиждень - це жах, в рідній батьківщині так мало годин для рідної історії. ГАНЬБА УРЯДУ ТАКОМУ!!!!
kola
Для олена: не одна а півтора в 8,9 класах.буде історія Ізраїлю
Коментувати
предложение
Очень надеемся МОНУ будет учитывать ситуацию с информатикой. Больше часов на физику и математику.
Вікторія
Для предложение: А що не так з інформатикою? Яка така ситуація?
следующее
Для Вікторія: Надеюсь Вы смотрели статьи о ВНО и Программирование. Там всё по моему ясно.
марія
Мало годин на математику. особливо у 8 і 9 кл .Адже до ДПА треба готовити, а встигаєш лише подати програмовий матеріал.
Коментувати