Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Хто писав цей " бред"???? Вони мають поняття де відкрили школи. Вже є результат!!!Вчителі на 100% залишилися ті самі. Питання вони стали коаще вчити дітей, а чого раніше чього не робили
репетитор
Високий результат ЗНО, це результат роботи не шкіл, а репетиторів, до яких діти з сільської місцевості мають менший доступ. Школи потрібно не закривати, а відкривати і розбудовувати, зменшувати кількість учнів у класах (мак.15 очіб. в класі). Але в центрі МОН стоять не діти, а не гроші.
Собрав НЕМОТИВИРОВАННЫХ детей
в одну школу кто-то наивно полагает, что получит результат. Это уже не смешно. это - СТРАШНО, поскольку понимание того, что рулят ограниченные люди приводит к пониманию страшного будущего этой страны, из которой валом бегут молодые люди в другие страны
Надія
Я працюю в сільській школі 8 років, завжди була проти індивідуального навчання через неукомплектованість класу ,але читати, що "сільський вчитель постійно вчить по 4 учнів у класі, а в інший час займається домашнім господарством і городами " для мене образливо. Невже Ви думаєте, що вчителі в селі не беруть участь у фахових конкурсах, не вивчають нові методики, не готують дітей до олімпіад і захисту МАН. Я особисто ніколи не довантажую себе годинами, якщо це не предмет за дипломом.... Після прочитання статті з’явилося відчуття, що сільські вчителі мають за власним бажанням звільнитися зі школи, купити корову й забути про те, що й дня не можеш прожити без школи, адже є вчителі опорних шкіл, у яких нема господарства, які краще за нас. Я в жодному разі не хочу образити вчителів опорних шкіл, але не принижуйте гідність вчителя з села....
вчитель
Для Надія: нас також майже ображали, коли приїхав директор такої опорної школи і почав батькам говорити, що у нашій школі вчителі не спеціалісти. Не у відкриту говорив, але його слова так і зрозуміли
Надія
Компетентність учителя не залежить від місця роботи: село чи місто. Автор статті наголосив на тому, що сільський вчитель думає лише про господарство, але нічого не сказав про те ,скільки додатково заробляють на репетиторстві міські вчителі. Мені здається в рази більше, ніж ми маємо доходу з корів та картоплі . А скільки коштів здають батьки в місті для того, щоб у класі з’явилися телевізор, комп’ютер. Звичайно, що наші батьки не можуть дозволити собі розкіш. Іноді на конкурси дитину везеш за власний кошт і своїм автомобілем.
Коментувати
володимир
Я за реформи в освіті, але не за рахунок скорочення шкіл силоміць. З розрахунку на одного учня всі школи повинні перейти на самофінансування, хай батьки та дирекція школи вирішують чи можливий розвиток та існування школи за рахунок субвенції, без дотацій. Чи готові батьки доплачувати вчителям. Чи готові вчителі не отримувати доплати за кл.керівництво, перевірку зошитів і.т.д. Створити такі опорні заклади - куди батьки самі захочуть привести дітей. Почати потрібно із скорочення кількості предметів, зменшення годин фізкультури, або третім уроком фізкультури мають бути спортивні, народні, бальні танці, або для прикладу - плавання. Адже є школи де немає спорзалів, не те щоб басейнів, цілу зиму грають шашки. Наповнити школи програмним забезпеченням по всіх предметах, не кажучи вже про книжки які написані не зовсім для учнів. Переведення вчителів на контракт не призвелоб до того, що в школах працюють вчителі-пенсіонери яким далеко за 60. P/S. Логічно 4-х учнів краще можна підготувати ніж 30.
Олена
Для володимир: Для Олена: Щоб гароно підготувати 4 учнів, треба, щоб було кого готувати. А якщо з 4 навчається повноцінно 1 чи 2 дитини, то це велике щастя. Інших дітей можна навчити тому, що для них реально. Не можуть всі діти навчатися на 12 балів. Це я дуже коректно висловлююся, бо на практиці дуже часто відбувається так: сама розказала, сама відповіла, сама собі бали виставила. Не від учителя залежить інтелект дитини, а від батьків. А якщо батьки п’ють? З власного досвіду знаю, як радіють діти, коли їхній однокласник сьогодні на уроці читав! Читав аж одне слово, по складах. Але ж читав! У 9 класі. Бо вчитель з його однокласниками створив для нього ситуацію успіху. Вчитель не може його навчити, бо якби могли, то за 9 років уже б навчили. Треба вирішувати соціальні проблеми на селі. Тільки опорні школи не зроблять батьків тверезими, а дітей здібними до навання. І ніякі сучасні технології і методики не допоможуть учителеві підготувати таких учнів до конкурсів, до ЗНО ф т.д.
Коментувати
Сільська жителька
А навіщо нашим дітям освіта??? Хіба ціниться у нашій країні освічена людина? Діти в селі бачать що немає значення як вчитися в школі, все одно будеш працювати або за кодоном (на найважчих роботах), будівельником чи сторожем, продавцем чи офіціантом -- робота яка на даний час найкраще оплачується, на відміну від зарплат бюджетної сфери. А документ про вищу освіту вони можуть купити будь -коли, були б гроші.
Олена
У мене виникає логічне запитання: як дівчина яка так погано вчилася в сільській школі вступила до університету?
Евгений Илюстратов
Бред! Полный бред. Кому-то в голову стукнуло поэкспериментировать.. Эти школы ещё и года не отработали, а уже кричат о великих достижениях. Посмотрите как "опускают" образование в сельских школах. На каком основании? Результаты ЗНО? А кто дал право пользоваться этими результатами для подобных надуманных выводов? Результаты ЗНО - это личное дело выпускника и "прикручивать" их к подобным выводом просто противозаконно. Результатом будет не высокий балл на ЗНО - а уничтожение сельского образования и сёл - это не я придумал изучите опыт США, они проходили подобное в 60-х.
kvtamber
Для Евгений Илюстратов: Це дійсно маячня. ЗНО - не для оцінки школи і роботи вчителя. Я повинен навчати за програмою. А готувати до ЗНО? Нехай учень готується, йому його здавати.
Коментувати
Українська вчителька
Стаття носить характер замовлення! Наша освіта потребує змін, але те,що пропонується в цій статті не всиляє оптимізму в якісних змінах! А якщо це "реформування" на зразок "міліція-поліція", то краще б шукали інший шлях! А почати потрібно з якісних підручників, де менше тексту, а більше красивих ілюстрацій до тем, схем і т.д., а ще закрити метод.кабінети і райвідділи освіти-вони, як чорні діри в космосі,користі з них-нуль, а кошти "тягнуть" значні (наші всі "районовці і методисти"отримають премії до нового року, а звичайним вчителям нічого не світить); вирішити питання якісного підвозу дітей (у нас через ожеледицю вже 3 дні дітей не везуть і завтра знову шкільного автобуса не буде, а це ж лише 8 грудня, вся зима попереду);розібратися з харчуванням учнів 5-9 класів (молодших хоч чимось підгодовують, а старші купують всіляку муть, а дехто часто без грошей з дому йде й реально гололдує)...таких назрілих проблем можна перелічувати багато, але поза страуса (голова в пісок) у нашого міністра вже є...
Василь
Якщо автор цієї статті не в змозі зрозуміти , що якість навчання 4-х дітей вища ніж 30-ти ,то про що можна далі говорити... Опорні школи хочуть зробити , щоб зменшити кількість вчителів і тех. персоналу і тим самим зекономити кошти з бюджету, а на дітей їм начхати!!! І де потім працевлаштуються тисячі вчителів ,що будуть звільнені, вони над цим навіть не задумуються...!!!! Реформа нашої освіти робиться людьми які не турбуються про дітей, а лише як заощадити бабло!!!! А всі статті , що пояснюють як це добре опорні школи і таке інше, не мають ніякого відношення до дійсності, а лише створені для маніпулюванням громадською думкою!!!
АНТОН
На языке журналиста - эта статья есть обычная джинса.
Катерина
Чи змінюється директор під час створення опорної школи? Чи залишаеться людина яка вже працювала на цьому місці ,?
мама
А у нашому районі опорною зробили школу де поріг зно не подололали більше 50%випускників. Проте там легше відмивати гроші.
Влад
Щось мені ця стаття нагадує рекламу навчального закладу, який запрошує випускників шкіл до себе на навчання. Як усе тут гарно!!!. Я, особисто, не проти профільних шкіл. Я за! Але я хотів би прочитати наступне. Де мають братися кошти на обладнання кабінетів? Я вже не кажу на ремонти, підвіз учнів, їх харчування, опалення, освітлення, оплату праці обслуговуючого персоналу та інш.. Існує наказ МОН №1088 від 15.10.15р. "Про забезпечення кабінетів фізики ЗНЗ засобами навчання та обладнання". Як його виконати, якщо терези (500г) - 5019,53грн, модель ока - 1960,88, електрофорна машина - 6610,28 і т.д.. Різні набори - десятки тисяч. Якщо це все купити, то треба не один мільйон. Але є ще ж і інші кабінети? Те, що виділила держава, то капля в морі. Ніякий місцевий бюджет цього не осилить. Бо на ньому лежать і медицина, і культура, і дороги і багато чого.