Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга Оленич Землякова
Думаю скоро наши первоклашки не будут учиться и писать, а зачем? когда все компьютеризовано. Сразу будут изучать клавиатуру и слепой набор. Работу с калькулятором и освоение компьютерных программ. Вот увидите. Часто сталкиваюсь с тем, что 2-3 клашки читать не умеют, да и считать как следует на свой возраст. И как ни странно (у нас оценивание по предмету вербальное) все просят, чтобы учитель поставил оценку в дневник.
Маріна
Але чому звертають увагу лише на початкову школу?Хіба у середній та старшій немає проблем з програмами?Хоча,дивлячись на такі зміни,які відбулись у початковій школі,то що вже говорити про середню та старшу школи?
Oksana Loitarenko
як приємно, що кожен новий навчальний рік є по-справжньому "НОВИМ")) і програми в школі просто не встигають старіти, а все оновлюються і оновлюються)) і підручники не встигають старіти (вони просто не встигають!)), ще б тільки зарплати такими темпами оновлювались на краще))
Ольга Оленич Землякова
подскажите, где с ними можно ознакомиться, по ссылке скачивается неизвестный моему компьютеру файл с окончанием key. Или их лучше на сайте МОН посмотреть?
Маріна
Для Ольга Оленич Землякова: Так,у мене теж проблема з файлом.
Маріна
Скачайте краще на сайті МОН.Там файл завантажився без проблем.
Олена
а можна ссилку з новими програмами?
Коментувати
Тетяна
Програми оновлені, а стандарти ті ж самі! ) Як навчити додавати і віднімати без знання складу чисел? На пальцях? А множити числа без вивчення таблички множення? Шляхом заміни множення додавання чисел? Це нераціонально. Перевірка техніки читання завжди включала врахування спосібу читання, виразності, правильності, розуміння прочитаного. Оцінювали вчинки, а особистість героя. Як же тоді вислів: "Оцінюємо не особистість, а його вчинки", яким вже давно керуються вчителі?! Щодо іноземної мови, то для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземноі мови ніяких змін: навчання письма з 2 семестру 1 класу, перевага усному мовленню. Чекаємо методичних рекомендацій.
Елена Петрусь
Я не вчитель ,а мама. Я з великим задоволенням згадую своїх ВЧИТЕЛІВ.Це були 1973-1983 роки. Все було просто і толково.Діти самі робили домашні завдання. А зараз ???? ДУРНЯ!!!! Вчити додавати і віднімати 3-а способами...Це який розумник до такого дійшов??? Додавати,віднімати,множити та ділити потрібно в стовпчик , так вчити дітей !!!Це знадобиться на протязі всього життя!!!А окремо про англійську мову...в кінці вересня 2 класу вчителька написала , що дитина не читала вдома.. То для мене був шок!!! Що читати ???Все зводилося до того ,що я (вчила французьку) сама повинна була вивчити , а потім пояснювати дитині...На всі уроки в мене щодня витрачалося по 4-5 годин...це нерви,сльози,крики і істерики .. Це навчання???Все повинно бути простим і зрозумілим для кожної дитини!!!
Tatiana Hutsuliak-Skripnik
Для Елена Петрусь: Що правда, то правда, програму хотіли удосконалити, а вийшло навпаки, зробили її складнішою, ніж можуть її ослити діти 6-8 років! Нерви батьків і дітей, нема вільного часу дитині після школи для відповинку, нікому непотрібні теми, в кінцевому результаті повна відраза до навчання та школи! Окремо щодо укроків з іноземної мнови - я також вчила в школі французьку мову, але пізніше самотужки вивчила англійську і тепер її знаю краще ніж французьку, але чому я повинна вдома вчити дитину іноземної мови?? для чого тоді взагалі урок іноземної, якщо вдома з дитиною все мають вчити батьки? За кордоном дітям молодших класів додому взагалі не дають домашні завдання і я рахую, що це правильно! Дитину до школу тому й віддають, щоб її там вчили, а якщо я буду витрачати на домашні завдання 4-5 годин (після роботи!!), навіщо тоді школа???
Вчитель
Для Tatiana Hutsuliak-Skripnik: У школі дітей вчать усіх однаково, нікому на вушко вчитель не нашіптує.Просто одні учні сприймають, усвідомлюють , відповідно і засвоюють навчальний матеріал швидше, а іншим потрібне кількаразове повторення, більше вправ на закріплення. Таку допомогу дитина і ПОВИННА отримувати від батьків, які зацікавлені у тому, щоб був результат роботи. Повірте, що я пройшла усі шкільні сходинки зі своєю дитиною як вчитель і як мама, тому з впевненістю можу сказати, що ніхто не зацікавлений більше у результативності навчання дитини, ніж батьки. Я бачила, що мій син не математичного спрямування, тому й "товкли математику" безкінечно.Не шукала причини у вчителеві, а сама, розуміючи, що маю не "вундеркінда", сідала щодня і розбирала усі типи задач, заспокоювала, заохочувала і тепер маю успішного студента, який знайшов себе у англійській філології та перекладі, адже начився щодня працювати - наполегливо і старанно. Бажаю і батькам,і педегогам розумної співпраці!
Наталья
Как Вы правы))) Я учитель, выучила и детей своих, и внучку. Если бы я дома не помогала детям, не занималась бы с ними, было бы трудно им. Но сейчас хочу о другом. Во всем винят учителей, и много задают, и плохо учат. Вот программы сейчас перекраивают. И оценочки за каждый урок ставить нужно...И опять таки за всем этим забыт и ученик и учитель. У каждого ученика свой темп усвоения материала, кто-то сходу схватил, а кто-то неделями будет усваивать. А кто это из МОН учитывает? Оценки поставить нужно, контрольную написать нужно (не сделаешь, тебя накажут!!). А ребенок еще не усвоил...Вот и идут двойки, тройки.Через время ребенок выучил хорошо, разобрался, но ОЦЕНКА ТО стоит. И какое настроение у ученика???? Все равно уже высокого балла не будет? Может, нужно поменять систему оценивания, сделать по какому-то Конечному результату? и ДАТЬ ВОЗМОЖНОСТЬ РЕБЕНКУ РАСТИ, ТОГДА И МЕНЬШЕ БУДЕТ ТРОЕЧНИКОВ И ЖЕЛАНИЯ БОЛЬШЕ. Упростили прогрпммы - вроде бы хорошо, но какой это тормоз для умных детей!!!
Коментувати
Володимир Петрович
І нові підручники будуть до 1 вересня 2016 року ?
Юля
"В рамках декоммунизации изъят по предмету «музыкальное воспитание» ряд песен, в частности, “Вниз по матушке по Волге» и «Священная война».....в министерстве сидят идиоты, теперь я это точно знаю.
teacher
І знову все нове, все як в перший раз... Скільки працюю - стільки разів нововведення, які нічого не міняють по суті, зате тримають вчителя в "руслі" - нові документи, нові рекомендації, нові методичні вказівки і, головне, жорсткіший контроль за наявністю паперів та звітів. Все чекаю, коли на додаток всіх фотозвітів додадуть відеозвіти... Пора вже... а то вчителі й так дарма зарплату отримують... Коли нам дадуть просто проводити урок і давати знання...
Вчитель
А я завжди і шукали свої шляхи для виконання навчальних програм. Іноді такий підбір дітей буває, що ніякі методики не "працюють", тому і найефективнішими є власні напрацювання.Досвід, грамотність та компетентність вчителя, який має бажання навчити дітей, дасть свій результат.Шкода, що з цими "нововведеннями, ми можемо втратити результативну систему власних напрацювань.Сподіваюся, що кожен вчитель врахує побажання МОН і зробить так, як вважає потрібно.Справжній вчитель працює на результат, до якого йде "власною" дорогою.
СВІТЛАНА
Для Вчитель: ЗГОДНА З ВАМИ НА ВСІ 100%
Коментувати
Вчителька з Волині
Якось мені розповідали, що у Польщі першокласники пишуть простими олівцями. Повірте, ні для дітей, ні для батьків то не проблема. Просто прийдеться класти дитині у пенал декілька простих олівців і навчити дитину заточувати їх самостійно. От тільки у Польщі в початковій школі навчатися легше, як у нас...
анна
Цікаво, а до оновлених програм знову треба оновлені підручники? Ми в 4 класі пів року не бачили їх, батьки кожній дитині роздруковували аркуші з творами нових авторів, бо їх не знайдеш в бібліотеці. Тепер знову безліч нових імен. Книжки передруковуватимуть?
Наталія
А я уявляю гарні чисті зошити, і запасні олівці і ручки, які завжди є в мене в класі. І вибір для дитини:" Пиши чим тобі зручніше". А труднощі завжди були і будуть, бо робота наша звязана з живими дітьми і дуже різними.
Вчителька 1 класу
Для Наталія: Якщо в класі 5-10 учнів, то можливо і вибір можна давати. А от у мене на сьогодні в клас записано 36 учнів. Урок -35 хвилин. Ніколи навіть на секунду відволіктися, не те, що вибирати , чим зручно писати та стругати олівці. Хочаб 30 секунд уділити кожному першачку. І , чомусь , зовсім не віриться у щирість ваших слів. Вибачте,не хочу вас образити, але й змовчати не змогла.
Учитель старших классов
Согласна! Весь урок учитель будет точить карандаши!!! Родители иногда забывают ручку в портфель положить, а вы говорите про запасные карандаши, которые имеют свойство ломаться в неумелых руках первоклассника. А ластики вы видели, которые чисто вытирают? А качество тетрадей? Все как всегда!
Maja Pavlenko
Для Вчителька 1 класу: а ми в першому класі писали олівцями (1972р.); хто навчився виводити палички й гачки, тому довіряли писати ручкою. Це було стимулом, адже якщо подружка пише гарною кульковою ручкою, а ти ще олівцем... до речі, в класі нас було 37!!! Це . звичайно, ностальгія... Мабуть ті ,хто вносив зміни також сумує за за своїм дитинством з олівцями.........
Коментувати
Петро
Це називється,що небудь аби нове.В наш час , Шевченко сміявбися.
Светлана Гаренских
Уявляю першокласника на уроці зі зламаним олівцем та всього в сльозах. Моя мама писала після війни олівцем, бо такі часи були та газеті. А з дорослих хтось знає як це писати олівцем і потім витирати? Як це буде виглядати?
Мила
Для Светлана Гаренских: Абсолютно нормально писать первокласснику карандашом. Нет проблем никаких, а вот когда рука "набита", то перейти на ручку - не так сложно. Это личный опыт.
Maja Pavlenko
Для Светлана Гаренских: та й писали; і виросли. І ніхто не ридав над зломаним олівцем. Діти ,зараз,не плачуть навіть над зломаними дорогими іграшками, що й казати про олівці.
Коментувати
Вчителька 1 класу
Уявіть собі той бруд у зошитах першачків, які писатимуть олівцями ( тупими м`якими або пом`якшеними) і без кінця стиратимуть написане - зошити брудня, пом`яті... Уся підлога у відходах від підструганих олівців. Вчитель не буде писати червоним кольором... А зразки, а виправлення помилок? Чи цього також не буде?. Чому з наших пероклас ників зробили якихось недоумків , які ручку тримати не вміють? ( а багато з них писати вже вміють та ще й каліграфічно). А ми їх перевчатимемо писати зламаними та затупленими олівцями. Оце оновлення змісту освіти та розвантаження курам на сміх!
Liubov
Для Вчителька 1 класу: Згодна! А ще уявіть якість сучасних китайських олівців!
Почему спрашиваете?
Для Вчителька 1 класу: потому что сидеть в кабинете не с детьми общаться. У них мозг на другое настроен. Они просто не способны понимать и предполагать варианты,исходя из наших условий
Оксана
Уважаемые, в учителей особо и никто не спрашивал, решили все сами, но при этом с детьми явно не работали. И не учли ментальность нашу, от которой много чего зависит. Ни в коем случае нельзя убирать оценивание основных предметов ибо тогда нет смысла учить! Потом шок в старшей школе у детей и родителей.
Коментувати