Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
xyz
Так он чого у дітей пропадає бажання навчатись! Виявляється ми їх навчаємо писати ручкою, а потрібно олівцем! І це все пояснення причини катастрофічного положення освіти в Україні? І це все на що здатні наші дослідницькі педагогічні інституції? Ну-ну. А тепер завдання для того хто таке придумав. Напишіть сторінку будь-якого тесту спочатку ручкою, а потім олівцем (можна і навпаки). А потім: 1) порівняйте якість написання (акуратність у дітей повинна виховуватись ще з дошкільного віку, а в школі тим більше); 2) порівняйте втому руки, коли писалось ручкою і втому руки, коли писалось олівцем. Успіхів!
Oksana Loitarenko
Для xyz: 3) бідний той вчитель, який має 30 першачків, половина з яких обовязково зламає того олівця на уроці - цікаво, це придумали, бо не знали, чим зайняти вчителя?( тепер йому потрібно запастись декількома гарними точилками і з десятком наточених олівців до кожного уроку))
Коментувати
Сергей Лимонов
тут постає питання, завдяки кому Ірина Зайцева продовжує свою кар’єру в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, бо покривати настільки одіозну фігуру одному тільки ректору Андрущенку навряд чи під силу. Автор не хоче никого звинувачувати, але вважає необхідним довести до відома читачів таку інформацію. Місяць тому на зборах Інституту іноземної філології НПУ ім. М.П. Драгоманова його директором одностайно була обрана Зернецька Алла Анатоліївна, рідна сестра першої леді країни Марини Порошенко (дівоче прізвище - Переведенцева). Ірина Зайцева - науковий консультант докторської дисертації Алли Зернецької.
так
Для Сергей Лимонов: а ЗДЕСЬ Ваши слова к чему?
Наталія
Для Сергей Лимонов: Уважаемый Сергей, Вы правы, но здесь не этот вопрос обсуждается.
Сергей Лимонов
Так - мої дописи звучать як офф - топ, але маю сподівання , ці коментарі та інформацію небайдужих співгромадян читають хоча б референти або помічники міністра та можуть донести до неї настрої читачів та їх реакцію на "пекучі" теми: бо міністр зберігає спокій та тримає паузу щодо кричущої ситації з викладачами -сепаратистами! Жодних рішучих дій та реакцій! Є побоювання замовчування та забазікування цієї теми з боку керівництва МОН! Дивись за вихідні й забудеться (загубиться) ця кричуща ситуація! Я перебільшую? Нехай так- бо замовчування гірше в рази P.S.Як завзято всі кинулися обговорювати "актуальні новації"- писати ручкою чи олівцем! Браво! За такого керівництва держави й МОНУ- вельми скоро будемо дискутувати про переваги письма кайлом на скелях та печерах!
Коментувати
Сергей Лимонов
Ирина Зайцева, экс-председатель председатель луганской областной организации партии «Русско-украинский союз», бывший директор Украинского центра оценивания качества образования, левая рука Дмитрия Табачника, Член постоянной комиссии несуществующего теперь Луганского областного совета по вопросам образования, науки, культуры, молодежи и спорта, теперь живет в Киеве. На днях Зайцеву встретил в Киеве блогер Сергей Иванов, о чем и написал на своей странице в сети Фейсбук. «Да-да, та самая Зайцева, что по делу А.Ефремова лингвистическую экспертизу проводила, а это все равно, что попросить маму написать, как именно она ненавидит своего ребенка. Заскорузлый, непрошибаемый украинофоб, открывшая в Луганске русскую гимназию в 2007-м. Одна из фигурантов государственной измены - решения Луганского облсовета № 23/1 от 02.03.2014 года о непризнании легитимности сформированной после бегства завгара украинской власти и обращении к «братскому», его мать, народу. Что она делает здесь?
Сергей Лимонов
Правда в тому що на найвищих щаблях влади-теж засіли укроненависники : бачте "пані"-товаришка Zaitseva стала недоторканою через тісну співпрацю з невісткою Президента! Отакої! А ректорат педуніверситету Драгоманова( на чолі з ректором) розігрують дитячу виставу "Гра в мовчанку": бо - з одного боку шкандаль!(дякуйте товаришці-комуністці зайцевій)- а з іншого боку родички того що на БАНКОВІЙ (які самі невтьопні щось креативне й корисне створити) й запрошують таких же недолугих та нафталінових спеців як Zaitseva
так
одна фраза говорит о всей стратегии "обучения". Это полный развал. Развал всего. Это нулевые знания. Это нулевая государственная экономика.Это полная зависимость от чужих умов (от умов тех государств, дети которых Учатся=получают ЗНАНИЯ+становятся профессионалами в своём деле)
Сергей Лимонов
, особлива "подяка" міністру освіти- де Ваша жорстка й принципова позиція щодо ганебного вчинку робітників освіти України? Чи Ви теж, Вельмишановна пані Ліліє ,підпали під "чари " можновладців з Банкової?
Yana Ivasenko
Мені дуже цікавить питання щодо оновлення методів навчання. Всі роки незалежності ( та й раніше, хто пам’ятає) інноваційні методи активно застосовувалися и кожен вчитель обирав і обирає для кожного уроку свій. Був час, у конспектах навчть вказували який метод застосовується. І все це десь краще, десь гірше працювало. А зараз нам пропонують ще щось новіше? Чи у МОН вважають, що вчителі "застрягли" у минулому і вперто чинять опір новому?
xxx
Все зрозуміло! За Квіта освітою керувала одна "блондинка", а тепер їх стало дві.
освіта
Навіщо писати олівцем ? Пані Гриневич пояснює це тим , що дитина може стерти помилку !Але , напевно, п міністр не знає , що є ручки -стирачки , які сьогодні використовуються учнями .Взагалі стає дивно і смішно , якщо реформа починається з олівця , то далеко ми зайдемо з реформою освіти ! Єдина галузь , яка стабільно працювала зараз руйнується , чому мовчать батьки ?
Наталія
Для освіта: Мета така - зруйнувати все, хай краще ловлять покемонів і навіщо розбірливий красивий почерк, вміння читати, рахувати. А батьки не мовчать. Кричати голосно сенсу нема, а проблему з олівцем та і не тільки можна вирішити в конкретному класі з конкретним вчителем. Якби ВСІ вчителі виконували ВСІ рекомендації МОНу, то капець освіті прийшов би вже давно.
Коментувати
Мария
Все шаги соответствуют легко просматриваемой стратегической цели - убить внутреннюю мотивацию, ответственность за будущее у детей. Потом можно заниматься Сизифовым трудом по внешней мотивации, но общество инфантилов-деградантов будет сформировано. Кто заказчик? Большинство реализаторов программы - "полезные идиоты".
Наталія
Читаю і дивуюсь. А вчителі 1-4 класів за те, щоб діти писали олівцем, а батьки теж в захваті від ідеї???. Справжній вчитель, який має уявлення про каліграфію розуміє. що вчити дитину писати треба ручкою!!! І якщо вчитель моєї дитини буде виконувати ці рекомендації, я заберу дитину і знайду адекватного вчителя .Якби смішно не звучало, але мені здається. що комусь треба продати олівці ( багато ви бачили якісних олівців?), точилки ( вони взагалі одноразові). Я думаю витрати зростуть вдвічі мінімум.
небайдужий громадянин
Не школа має заохочувати дітей - а Держава!!! Я так розумію із заголовку, в разі провалу реформи винна буде школа ;)... як завжди
Овод
А чому всі тези у цій статі про молодшу школу? А як же створювати "ситуацію успіху" у середній та старшій ланках школи? Все це гарні слова, утопія якщо краще сказати. Ситуації успіху може створювати лише той, хто сам успішний в своєму житті. Задумайтесь над цим, пані міністр!!!
Голосzнарода
Для Овод: тому треба всіх неуспішних вчителів скоротити і набрати успішних натомість, скажімо колишніх викладачів вузів із науковими ступенями, не дарма ж вони їх купували.
Ольга Иванова
Да прямо, піде вам викладач з вузу в школу. Де школярі, а де студенти. У вузі викладач прийшов, лекцію прочитав, на семінарі студентів послухав і роботу зробив. У школі лекція - це смішно! І ще одне, якщо вчитель знайшов роботу, де він успішний, тобто працює, вдосконалюється і отримує за це гідну винагороду, то в звичайну школу він не піде! Тому позвільняйте всіх, шановні батьки, і самі своїх дітей вчіть! Алілуя!
Коментувати
ALEX. A.
цікава інформація...дуже! ... але є питання - кошти на ці реформи де брати? знову батькам усе на плечі? ...
хрєноватор
Гриневич, вине просто блонда, вам треба працювати в сільську школу. Діти звичайно постраждають, але це спасе інших
ганна
Панно Ліліє, а з інтернатами вже розібралися ,чи поговорили на тому й поставили крапку. особливо санаторного типу.
Наталі
В освіті потрібно робити зміни,з теперішньою програмою діти приходять зі школи виснажені,вони не зацікавленні у навчанні тому що вчать багато непотрібної для них інформації....ви дайте їм більше уроків фізкультури а ще скоротіть кількість уроків в день(діти не мають здоров’я і бажання навчатися по Вашим програмам)!!!!!
Коментувати