Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
plis
Опорные школы - это правильно, но главное набрать одаренных детей, зачем учить "впустую", со средним уровнем и ниже развития. Как отобрать, подумайте. Учитель должен владеть не только знаниями ТЕОРИИ (обратите внимания, теории), но и грамотной речью, т.е. дикция, словарный запас, стилистика построения речи. Многие учителя, как раз не владеют РЕЧЬЮ, зная торию и решая задачи. "Вначале было слово, потом речь".
Zinger
Для plis: Повністю з Вами згоден, потрібно навчати тих, хто цього потребує.І не важливо, з якими він статками, важливо, чи є у дитини талант. Кожен має займатися у житті тим, для чого його сотворив Господь, а принизиливої праці не існує, існують дурні стереотипи за допомогою яких людей ділять на різні сорти. Тому і маємо такі перекоси, що на землі стало нікому працювати, всі хочуть бути юристами та економістами, а ще лікарями, хай поганенькими, а все ж престижно.
Володимир
Опорна школа для сільської місцевості - мрія вчителів. Але кого вчити? На сьогодні тільки до 10% учнів сільської школи навчається. А останні вілдвідують навчання тільки для того, щоб поспілкуватися з друзями, лишити певну частку здоров’я вчителів. Батьки не піклуються своїми дітьми. Та й хто буде вчити дітей. Раніше в педагогічні вузи йшли кращі, а в даний час йдуть ті, хто ніде не влаштувавсть. Рівень знань таких абітурієнтів не відповідає навіть достатньому рівню. І чому може навчати такий вчитель, якщо він по закінченню вищого навчального закладу прийде працювати до школи. Кращі педагогічні кадри залишають школи. Молоді не має. Фінансування відсутне. Учням дали права, але забули про їх обов’язки. Чи потрібна взагалі старша школа. Потрібно проводити жорсткий відбір до 10 класів. Потрібно скоротити кількість середніх шкіл, навіть без згоди батьків, кошти перевести на фінансування тих шкіл педагогічні колективи яких мають високий рівень підготовки, досягли значних успіхів у підготовці майбутніх...
Людмила
Які школи приймають участь у кокурсі на опорну школу в Чернівецькій області?
Коментувати