Законопроект про освіту обговорять на комітеті ВР

27 січня відбудеться засідання Комітету ВР з питань науки і освіти, на якому обговорять новий закон "Про освіту"

Законопроект про освіту обговорять на комітеті ВР

27 січня відбудеться розширене засідання парламентського Комітету з питань науки і освіти, в ході якого буде обговорено проект закону «Про освіту», що розроблений Міністерством освіти і науки.

У профільному комітеті повідомили, що 12 січня відбулась робоча нарада, метою якої стала підготовка до розширеного засідання. У нараді взяли участь представники МОН, Академії педнаук та Держінспекції навчальних закладів.

Предметом обговорення стали структура загальної середньої освіти та необхідні зміни до законопроекту, що дозволять закону стати дієвим інструментом повномасштабного реформування системи освіти.

Також учасники наради звернули увагу на необхідність доповнення законопроекту низкою норм і статей, що стосуються питань права вибору закладу освіти і права батьків обирати форму здобуття освіти, запровадження дійових механізмів забезпечення академічної автономії закладу освіти та педагога, національного органу регулювання кваліфікацій, освітньої статистики тощо.

Як відомо, після проведення попереднього розширеного засідання комітету наприкінці листопада, в якому взяли участь представники міністерства, освітнього середовища та громадськості, законопроект "Про освіту" був направлений на доопрацювання Міністерству освіти і науки.

У Міносвіти вже проведено роботу з доопрацювання проекту закону «Про освіту». Доопрацьований документ оприлюднено на сайті Верховної Ради.

ОЗНАЙОМИТИСЬ ІЗ ЗАКОНОПРОЕКТОМ

 

Освіта.ua
13.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Колега
Це корупційний законопроект від чиновників і для чиновників освіти!
iou
Для Колега: Це законопроект спеціально такий, щоб тролі мали роботу. Не буде роботи, а жити за що?
Коментувати
учитель
Господи, одна надія тільки на тебе.........................................
Господь
Для учитель: Нехуй было скакать. Теперь ебитесь сами как хотите и мне не молитесь. А то заебали уже.
1
+1000!!! )))))))
)))
Для Господь: не на той сайт зайшов?
Коментувати