Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тарас Ткачук
"А от ідея сертифікації вчителів не знайшла повної підтримки."??? ЗВИЧАЙНО, що така ідея не матиме ПОВНОЇ підтримки!!! А як же ми збираємося ПІДТРИМАТИ високопрофесійних кадрів? Через АТЕСТАЦІЮ??? Панове, ми потратили ДВА роки на дискусії, щоб увести ПРОЗОРІ правила гри під час атестації, а тут, виявляється, НЕМАЄ ПІДТРИМКИ??? І як на це реагувати?
сперва показать
Для Тарас Ткачук: людям, что о них ДУМАЮТ, равно как думают и о детях.На сегодня у нас думают лишь о баблоДАЮЩИХ В КАРМАНЫ.
Олекса Позняк
Для Тарас Ткачук: якби прибрали районовську атестацію а залишили лише сертифікацію то можна було вважати це хоч поганими але реформами
Коментувати
Людмила
А що означає "Третя година предмета «Фізична культура» інтегрується з усіма іншими навчальними предметами у формі фізкультхвилинок, динамічних пауз тощо" тобто, вона якби є, але насправді її нема. Як бути вчителям фізкультури? бігати на фізкультхвилинки? І до цієї концепції у нас не було на уроках ні фізкульхфилинок, ні динамічних пауз і т.д.
Бєлий Володимир
Схоже правдивим є ствердження, що в Україні не більше 20% населення здатне адекватно ПРАЦЮВАТИ з інформацією. Не мова про здатність маніпулювати людьми на основі спецпідходів до інформації. Ось цей матеріал про те, "На які зміни слід чекати українській школі й коли" є тому свідченням. Тут поки як не має ще жодних змін, так і поточний розвиток подій не дає жодних підстав "сподіватися", що вони таки будуть. З іншого боку, якщо матеріал якби має на меті "просування стану справ до сприйняття змін", то на це сподіватися маємо ще менше підстав, бо популяризація змін полягає не у "жуванні мантри про зміни", а у предметному аргументованому показі ЯК від них, КОМУ (стейкхолдери) та ЧОМУ саме стане від того краще. Тільки відтак ініціатори змін гарантовано здобувають на свій бік прихильників. А цього тут й близько не видно. Чому низка коментарів, що тут, є підтвердженням. Якби не сталося так, що у число тих 20% не попадають наші відповідальні за здійснення змін. Ті, хто за це отримує зарплату.
Влад
Ще за часів СРСР був проведений наступний експеримент. Були вибрані кілька великих шкіл де було багато паралельних класів. Один з початкових класів навчався без оцінювання знань. Оцінок не ставили. Просто хвалили, або робили зауваження про недопрацювання над уроками. Так вони провчились всі початкові класи. А потім після закінчення цих класів почалося оцінювання, так як і у всіх. Результат: учні цих класів аж до моменту закінчення школи стабільно показували самі найгірші результати. Мало того: що-до дисципліни, класи виявилися практично некерованими. Можливо в якійсь країні такі речі будуть прийняті "на ура". Нам до цього ще дуже далеко.
Класовод
якщо я правильно зрозуміла пояснювальну записку до проекту концепції початкової школи, предмети естетичного циклу будуть, тільки виділені вони у розділ "Виховна робота" і виділено на них 5 годин на тиждень. Написано, що вести їх можуть класоводи або вчителі-предметники.
Людмила
Для Класовод: А хто вам сказав, що ці години отримають викладачі мистецьких дисциплін, а не кумсватбрат?
Коментувати
тотиктосмик
Ось, щобуває, коли " в верхах" немає чіткого і ясного бачення реформування освіти: "Не знаю як, але не так!"Щось смикаються, щось дьоргаються, щось хотять змінити, але тільки ради того, щоб змінити. Колотять людьми і громадською думкою. Агов, панове, займіться -но ви краще риболовлею або вирощуванням петрушки- може хоч там досягнете якогось результату. ДІСТАЛИ!
Перес Хілтон
Для тотиктосмик: Як чітко Ви уловили суть реформ!
Коментувати
разочарованная
реплика первая: старый одесский еврей делится воспоминаниями_Моня,ВИ таки помните тот бордель,который я держал на Дерибасовской? Так вот,когда там не стало порядка,я таки сменил блядей,а не переставлял кровати. простите,но нам в очередной раз переставляют кровати. реплика вторая: реформу образования может и ДОЛЖЕН осущесвлять его величество УЧИТЕЛЬ,но не думающий как заплатить за комуналку,купить хлеба и ЧТО НИБУДЬ одеться-обуться(и выглядеть на фоне учеников ка нищий)и не ползущий на работу в 65 лет в маразме,потому что кто то даже единственную льготу по выходу на пенсию привязал к возрасту и в то время когда молодежь не может трудоустроиться. в совке,который все так критикуют далеко не дураки сидели и считать умели тоже -и почему то за 70 лет союза не отбирали льготный выход на пенсию по стажу,2 месяца отпуска,а советское образование было одним из лучших в мире. сомневаюсь,что кто либо захотел бы чтоб уроки у его ребенка вел учитель в маразме,а нас полным ходом ведут именно к этому
Натэл
Для разочарованная: это точно. При нашем уровне жизни о какой энергии учителя в возрасте можно говорить, даже с уважением относясь к его знаниям и опыту. Да и дети тянутся к молодым, а не старикам. И это правильно. Об этом еще в 18 веке Руссо писал. Ну, понятно, что люди в возрасте разные бывают, но тем не менее. Сделать выслугу в 55 - верх идиотизма. Коллеги уже писали о том, какой оптимальный временной порог для работы в школе, например, в Японии: 15 лет, а потом переквалификация. А у нас просто денег нет на пенсии и немногие хотят в школе работать, вот и не повезло людям. Плюс экономический и демографический фактор. Я бы тоже предпочла видеть на месте учителя своих детей человека не в 55-60 лет. Не зря в таком возрасте на пенсию отправляли, и работать можно было 2 месяца в году. И для молодых были вакансии.
Zinger
Для Натэл: Сара сказала: Нет денег, нехрен строить"! Сара была умная женщина.
Сара - еврейка
Для Zinger: представитель умнейшего народа на планете, ставшего таким путём ЕСТЕСТВЕННОГО ОТБОРА
Коментувати
Класний керівник
Повністю згодна з інтегруванням малювання та музики до інших предметів, дитина може співати та малювати і на уроці англ. або укр. мови, тощо. Відгук вчителя про мольберт - просто нонсенс. Особливо пам’ятаю малювання у молодшій школі у 90х роках, квітка у вазі на підставці - малюйте, діти. Жодних навичок малювання я звідти не отримала, окпім впевненності, що я не вмію малювати. Музика, під час мого навчання, складалася з вивчення нотного стану, ознайомлення із відомими музикантами та їх творами, та вивченням пісень. Те, з чого зараз складається програма - мені не зрозуміло, нагадує лекціїї у музичному коледжі.
Ой-ой-ой
Для Класний керівник: Наберите в поисковике: " Михаил Казиник. Зачем учить детей музыке." и почитайте комментарии к этому сюжету.
Ірина
Для Класний керівник: Мистецькі дисципліни має викладати фахівець. Ви ознайомтеся з програмами мистецтва у школі, урок мистецтва складається з багатьох компонентів. Не спирайтеся на свій досвід, а ознайомтеся з досвідом учителів мистецьких дисциплін, з розробками уроків, із співпрацею учителя і учня поза школою.
людмила
Для Класний керівник: Можливо Вам треба задуматись про власне естетичне і духовне виховання .Як можна звести весь еститичний цикл в школі ,до власного невдалого досвідуякий Ви здобули десяток років тому ( це як мінімум) Почитайте программу!!!!!
Коментувати