Яценюк назвав реформу середньої освіти пріоритетом

Разом з тим прем‘єр визнав, що в реформі середньої освіти у 2015 році було зроблено дуже мало

Яценюк назвав реформу середньої освіти пріоритетом

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк вважає реформу середньої освіти першочерговою. На цьому він наголосив під час проведення години уряду у парламенті, окреслюючи цілі Кабінету Міністрів на 2016 рік.

«На 2016 рік, наші цілі, перше - це освітня реформа. Це реформа в першу чергу середньої освіти, як базової освіти. Ми багато чого зробили в реформі вищої освіти. Але середня освіта є базою для того, щоб українська молодь мала майбутнє, для того щоб українська держава мала освічений і сильний український менталітет для продовження економічних реформ», - сказав Яценюк.

Він також визнав, що у 2015 році реформа середньої освіти не здійснювалась.

«Також я визнаю, що в реформі середньої освіти у 2015 році було зроблено дуже мало. І це є наша спільна відповідальність, в першу чергу уряду України», - зазначив прем’єр, звертаючись до парламенту.

Освіта.ua
11.12.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
salka
Можно конечно назвать "реформами" процесс уничтожения системы образования.
реформи в іншій сфері
Працівники антикорупційної прокуратури мають отримувати зарплатню в середньому не менше 50 тис. гривень на місяць. Про це в ефірі "Подробностей" на телеканалі "Інтер" заявив заступник Генпрокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.
ксю
"Реформою" освіти називається масове закриття шкіл, особливо сільських. Зміна навчальних програм, а відтак нова методична література і т.д., все , що треба купити вчителю.Досі нема підручників на 7 клас, та мабуть і не буде, а програма вже діє.Як бути? Чи може це якась "реформа"? Навчатись без книжки.А що ж робити сільським дітям, якщо їх ніхто підвозити не буде в інші школи, бо немає бензину.Один автобус заправити нічим, а як треба буде три? Сидітимуть ті діти вдома.Зато РЕФОРМА. Вже приїздили з області організовувати мовні табори.Як хочете, аби був!Теж видно - реформа.
zinger
Для ксю: Для КСЮі: Мені здається, що ви передчасно панікуєте.Хто допустить таке безглуздя, що школи об*єднають, а дітей не возитимуть? А якщо десь забракне бензину то що, не проводити реформу? Давайте не накручувати ситуацію, бо в тих школах вчитимуться і дти місцевих чиновників та можновладців. Навряд, чи їм захочеться щоб їхні діти не ходили до школи!
Коментувати
л
Для Голосzнарода. Ваші "коменти" не відповідають псевдоніму, більше пасує- ГОЛОС ІЗ ДУПИ.
ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫЕ УЧИТЕЛЯ
Для л: здесь пишут.ЧЕМУ они способны научить - даже не представляю. Нет,Вам НЕЛЬЗЯ доверять детей
Учитель
Для ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫЕ УЧИТЕЛЯ: А вы тогда что здесь делаете ? Ваши послания не отличаются ни умом, ни сообразительностью. Просто склочный человек .
ЧТО я здесь делаю?
Для Учитель: наблюдаю.Делаю выводы. Думаю. Думать-одно из самых занимательных занятий;). Склочный? С кем склочный,с кем-мягкий,добрый...-шо сказать.некотоым у нас настолько приятно чай пить, что . . . Да,кстати,Вы никогда не думал о том,что в другом человек видит то, что имеет сам? Неужели и Вы склочный человек?Грустно.
Коментувати
Родион
Віце-президент США назвав українську корупцію раковою пухлиною. Робити реформи освіти на фоні тотальної корупції - всерівно що лікувати рак зеленкою. Під виглядом реформ освітянські магнати намагаються протягнути нові більш витончені і замасковані корупційні схеми. Як приклад: тільки заговорили про абсурдність "оздоровлення" в пришкільних таборах, як тут придумали лінні табори з вивчення англійської. І знову тендери на харчування оздоровлють кишені хапуг.
$$$
Поддерживаю- уж сколько писалось возмущений в отношении этих пришкольных принудительных лагерей - и снова " те же грабли"!!! Кому же там в МОНе они так выгодны? Достали!!!
колишня вчителька
З приводу пришкільних таборів. На облдержадміністрацію приходять цифри - скільки дітей оздоровили влітку. Пришкільні табори теж вважаються "оздоровчими". Якщо "оздоровили" малу кількість дітей - голови райадміністрацій отримують..скажімо так.. зауваження:) Тому з таборами ніхто ніколи не покінчить - всі розуміють, що окозамилювання, але процент дай! Ну й тендери на харчування, знову ж таки..
Коментувати
вчитель англійської
Немає а ні якого толку з реформи де вчитель жебракує! Про які такі реформи говорить наш велми шановний прем’єр. Навіть отого мізерного підвишення не вистачає на оплату комунальних послуг, особливо зараз у зимку. Реформи!!!!!! Наволилися на оту ангійську як пришелепкуваті, а толку! Готувала, готувала дітей, посіли у районі призові місця, сподівалась хоч якусь то, но премію напередодні нового року, а місцеві органи влади кажуть - дзузьки вам панночко вчителько- немае коштів. Який отой іще рік ангійської мови? То нащо напинатися, коли немає а ніякого стимулу? Заздрю вчителям які не паряться і до ЗНО дітей не готують, добре бути вчителем географіі, біології і т.п.
123
Для вчитель англійської:А учителя географии и биологии завидуют учителям английского, которые занимаются репетиторством и неплохо зарабатывают.
вчитель англійської
Заробляють репетиторством у сільській місцевості? Я викладаю англійську у звичайній сільській школі, а батьки у селах зараз не розкошують і це ще м’яко сказано! А якби я і займалась репетиторством, ти спробуй віддроби у школі, а ввечері ще поморочи голову із учнями, і який то "хліб" буде -поперек горла не стане?
Коментувати
Голосzнарода
Без якісних реформ в освіті ця країна сама через рік розвалиться. І не думайте, освітяни, що в якійсь іншій країні будете займати таке поважне і високе місце в суспільстві.
разочарованная
Для Голосzнарода: кто вам позволил быть голосом народа? или скучно стало в высоком кабинете и вы решили еще и здесь потролить? мне жаль ваших учителей -произвели нечто слишком ядовитосамоуверенное. добрее и мудрее быть желания не возникало? а попробуйте.вдруг получиться.еще и окружающим вокруг вас легче станет
Родион
Для Голосzнарода: Да, некоторые комплексами не страдают: есть Голос народа, Знаменитый, и даже Совесть. Может и Наполеон в скором времени будет.
Голосzнарода
Для Родион: я не збираюсь міняти нік через те, що Вас комплекси замучили. Та і як Ви мене тоді впізнаєте? :0 А так вже бренд розкручений.
Коментувати
вчитель
Щоб поліпшити рівень освіти потрібно : 1) Прибрати пихатих і абсолютно некомпетентних чинуш з різноманітних управлінь і відділів, які заважають вчителю працювати і завалюють школи непотрібними заходами і звітами. 2) зазначити, що в дітей і батьків є не лише права, а і обов’язки, невиконання яких карається штрафами 3) ввести службу приставів у школі для утихомирення абсолютно неадекватних осіб 4) вчасно забезпечувати школи АДЕКВАТНИМИ І ГРАМОТНО СКЛАДЕНИМИ посібниками ОДНОГО автора ( а не 10 халтурно написаних підручників з кожного предмета, мета яких НЕ допустити розуміння дітьми матеріалу) і програмами, що відповідають віковому рівню розвитку 5) прибрати систему "золотих медалей", під які малюються потрібні результати під тиском директорів, яким занесли кабана. І діти, знаючи про це, в старших класах не напружуються зовсім 6) теоретикам, нарешті, зрозуміти, що не всі діти здібні до всіх предметів 7) звичайно, збільшити оплату праці вчителя 8) ділити на групи з ін. мов від 20 учнів.
20 лет одно и то же
Для вчитель: как-то уже ДОСТАЛО до белого каления. Это как ребёнку,в голове которого пусто, пояснять алгоритм нахождения интергалов.Оно и таблицы умножения НЕ знает, а учитель от него что-то большее хочет
Коментувати
Леонідович
"Яценюк назвав реформу середньої освіти пріоритетом" - 1) "Яценюк НАЗВАВ" - яка вага його слів? 2) "назвав РЕФОРМУ пріоритетом", а не освіту (((. Доки РЕФОРМИ, а не люди будуть пріоритетом? "наші цілі, перше - це освітня РЕФОРМА... для продовження економічних РЕФОРМ"... РЕФОРМИ задля РЕФОРМ? А після них що? Реформи?
Натэл
Вот кого со товарищи к ответу привлечь нужно , а он еще чего-то вещает...
Сергей Лимонов
Мало Яценюка за яйця з трибуни виперли! ПроФФи!
Берклі
Для Сергей Лимонов: Просто виперли.... Якби в Яценюва були яйця, то він би не допустив ні падіння гривні, ні підвиищення тарифів...
Олекса Позняк
Та він сам це організував, мабуть і проплатив.Замість серйозної розмови про розвал роботи зробив шкандаль і вийшов сухим із води
Коментувати
я не могу полностью согласится
с паном (пани) В,поскольку дети,окончившие колледж,должны иметь право попасть в университет.Именно поэтому следует дать им возможность получения среднего образования в стенах своего заведения.К примеру-не всегда человек,поступивший головой в медуниверситет, МОЖЕТ работать доктором.Проверить себя он способен ЛИШЬ в стенах медколледжа,получив при этом и среднее образование и специализацию,которая,согласитесь,в условиях нашего недогосударства, очень и очень к месту. Поэтому да,пусть будет старшая школа,но среднее образование следует давать и в колледжах.
В
Для я не могу полностью согласится: повна середня освіта -> ЗНО -> професійна освіта
а если ОБЪЕДИНИТЬ то,
Для В: что есть странах мира, и то, к чему ПРИШЛИ в позднем союзе.Я люблю слушать Розенбаума,но...человек сколько лет занимался НЕ своим делом.А сколько таких? А в особенности сегодня, когда использование собственных наработок полезно, а менять направление деятельности БУДЕТ НЕОБХОДИМО,чтобы элементарно ВЫЖИТЬ.Мне,всё же,видится, что Ваш вариант ЗАКРЫВАЕТ многим возможность манёвра.
Коментувати
В
Випускники загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв показують кращі результати ЗНО у порівняні з іншими навчальними закладами, а тому наданням повної загальної середньої освіти повинна займатися система загальноосвітніх навчальних закладів. Основне завдання ж реформи - підвищення якості освіти. Решта навчальних закладів мають займатися суто професійною підготовкою молоді. До того ж якщо проаналізувати чого вартує для держави здобуття повної загальної середньої через систему ПТНЗ, технікумів, коледжів та ін. то напрошується висновок про раціональне використання освітянського бюджету для забезпечення 12 річної школи
Натэл
Для В: согласна полностью.
1
Совершенно согласна. Много лет назад моя дочь училась в музучилище. Так вот, в то время приоритет всё-таки был за спецпредметами, и педагоги общеобр.предметов это понимали и довольно щадяще требовали по своим. Результат-большинство тогдашних студентов стали настоящими профессиональными музыкантами,которые в то время занимались на специнструменте по 5 - 6 часов, а не " распылялись" на всё остальное. Каково же было удивление дочери, когда она, зайдя на сайт своего музучилища увидела фотографии студентов с ... мётлами ( оказывается их использовали как рабсилу для убирания прилегающего парка), а потом ещё и кучу анонсов о том, что надо принять участие в конкурсе им. Яцика, ещё в чём-то подобном...
Zinger
Для В. Також хочу Вас підтримати. ПНТЗ не повинні займатися надаванням повної середньої освіти. Якщо учень хоче її здобувати після 9кл. для цього є мережа вечірніх шкіл у кожному місті, хоча 80% її не потребують і не хочуть здобувати. Це марнотратство і знущання на викладачами загальноосвітніх предметів. Діти розриваються між шкільною та професійною програмами, результа - ні те, ні се. Їх просто протягують три роки через програми, а атестат немає ніякої цінності. У моєму закладі зі 150 учнів участь у ЗНО взяли аж 10 , от вам і уся правда.
Коментувати