Учителів не запросили на обговорення реформи освіти?

Учителі і батьки не матимуть можливості взяти участь у парламентських слуханнях з реформи освіти в Україні

Учителів не запросили на обговорення реформи освіти?

9 грудня у Верховній Раді України будуть проведені парламентські слухання на тему: "Правове забезпечення реформи освіти в Україні".

Під час слухань планується обговорити шляхи подальшого реформування системи освіти України.

Разом з тим, виходячи з тексту постанови Верховної Ради України "Про проведення парламентських слухань на тему: "Правове забезпечення реформи освіти в Україні", участь учителів у заході не передбачена.

Згідно з постановою, до участі в парламентських слуханнях запрошено президента України, міністра освіти і науки, міністра економічного розвитку і торгівлі, міністра фінансів, інших керівників центральних органів виконавчої влади, голів обласних державних адміністрацій, голів профільних комісій обласних рад, керівників управлінь освіти і науки обласних (міських) державних адміністрацій, наукових працівників Національної академії наук, керівників навчальних закладів та представників громадських освітянських організацій.

Коментуючи ситуацію з неучастю учителів у парламентських слуханнях, екс-директор УЦОЯО Ігор Лікарчук у своєму Facebook повідомив, що до складу делегації від Київської області, яка візьме участь у заході, включено вісім обласних чиновників і двох директорів навчальних закладів.

Освіта.ua
09.12.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
андрій
прекрасно,реформи обговорюють ті,чиї діти давно вже навчаються за кордоном....слів бракує,лиш матюки...
Олекса Позняк
Что вы ноете- выйдите сегодя хотя бы после уроков, хотя бы те у кого методдень
вчитель
А чего ради спрашивать скот доить его или резать. Результат один: скоту только хуже. Учителя сами виноваты в своих бедах.
Берклі
В українських учителів давно забрали права. Загромаджуючи непотрібною звітністю, перевірками, конкурсами... Ви хочете результат? Дайте вільно працювати, займатися виключно навчально-виховною діяльністю. Не пиляйте навчальну програму з року в рік. Врешті-решт, надрукуйте підручники.
чергова показушна формальність
Про яке обговорення може йти мова, якщо не проводилось жодне опитування суб’єктів навчально-виховного процесу (вчителів, батьків учнів). Влада в черговий раз проодемонструвала свою непрофесійність
Родион
Вчителі іншим зайняті: готують клоунаду під назвою "учитель року", щоб позабавити чиновників. Яке обговорення - гладіатори голосу не мають.
Ольга Бузницкая
може вчителі нічого не тямлять...та й непередбачено
простоктото
А кому нахрен надо учителя в этом государстве ???...- сертификацию им !!!!!!!!!!!!!