Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
міркую
одна знайома мама розповіла, що не хотіла, аби син отримував права водійськи у них в автошколі, бо забагато беруть (а не принесе, то обіцяють, що не здасть).То вирішили отримувати права за у місті навчання. Бідкається:"Ми вважали, що ті гроші, що тут правлять великі. А те, що вимагають там, то взагалі жах. Та куди вже дінешся"
Школа Спеціалізована
Для міркую: хто вчить, той не платить, в цьому році спокійно вивчилась та з першого разу здала і отримала водійські права, тестування проходить на комп’ютері. То в чому проблема? Вас залякують і ви ведетесь. Починайте з себе, ніхто нікого не валить, якщо дійсно знаєш та вмієш.
я Вам про знайому маму,
Для Школа Спеціалізована: а Ви мені про мене. Про мене МЕНІ цікаво лише тоді, коли ЗРОБЛЕНО
Коментувати
олена
Тестування вчителів, для об єктивності результату ,повинно проводитись на незалежній території ,комп ютеризовано,бо корупція буде процвітати.
а вопросы КТО
Для олена: составлять будет??? Тот, кто НЕ разбирается ни в чём?
Голосzнарода
Для олена: Так половина із вчителів буде проти, бо вони вже планують, як їм проплатити.
Коментувати
Марина
Ці 100 млн.Віддайте у школи! дитячі будинки сиротам! Хочете знов зарити? за дверима школи на роботу черга не стоїть! Яка сертифікація? Вклоніться вчителю,який за зарплау = технічки вчить дітей!
вчитель
Хватит жевать сопли. Не кто-то хочет уничтожить учителя. Сами себя готовы с дерьмом жрать. Смотреть сюда http://osvita.ua/questions/school/teachers_rights/31334/
Рататуй
Для вчитель: Ну и шо здесь такого страшного вы показали? Пользователь задал вопрос, ему ответили. Зачем панику разводить?
Коментувати
Пенсіонерка
Я тестирование по педагогике и психологии точно не прошла бы. Недавно пробовала вместо мужа, который учился на дистанционке в КПУ. Набрала по разным тестам порядка 70%. Куча вопросов по истории педагогики, причем такое незабвенный Пуха И.В. в институте нам не рассказывал. Термины, которых я никогда не слышала, много дат. Дурочкой себя не считаю, в ЗОИППО такие тестирования раньше проходила вполне успешно, по крайней мере, лучше всех в группе, имею работы по методике преподавания, на пенсии не деградировала. Поскольку почти не могу ходить, активное времяпрепровождение исключено, читаю каждый день страниц по 300, в том числе научные статьи. Вывод делаю такой: всегда можно составить такой тест, чтобы прошли его только единицы. Выгодно, поскольку не сдавшие будут уволены без мороки и необходимости сложных юридических процедур. Да и обосрать учителя, по-моему, для министерства отдельный бонус.
Олекса Позняк
Для Пенсіонерка: отож, усі на майдан!!!
Коментувати
Otto
І яка це редиска почала писати від мого імені ? Пан-товариш otto провокатор ?
Для kvp1248: СОЗДАЁМ САЙТЫ И ВАЛИМ ИЗ ШКОЛ
ЗАЧЕМ человеку работать за похлёбку,когда продажей (РЕКЛАМОЙ,что уже даже не бесит,просто НЕ замечаешь,просматривая инет)можно заработать нормальные деньги и НЕ париться с утра до вечера в школе.А детей?А детей пусть учат. . . Ну да - через интернет они и будут учиться (кто-то наивный полагает.что это выход)
Свобода
Авторам законопроекту: Не грайтеся з вогнем, екзаментори ху...ві, бо самі в ньому згорите!!!
kvp1248
Тестування – пройдений етап, крок назад в сучасному інформаційному соціумі. Любий вчитель-професіонал, який має що дати своїм учням може на своєму сайті зібрати достатнє число відвідувачів, щоб не думати про мізерну зарплатню. Сучасні технології дозволяють індивідууму бути самодостатнім, незалежним від волі чиновників. Сталін знищив самодостатніх «куркулів», які могли достойно жити без партійного керівництва, щоб залишились тільки біороботи. Ми є породження минулої системи, викравши прогресивні технології (навіть атомну бомбу вкрали), не маємо совісті сказати спасибі. Без нових технологій ми помремо з голоду, з іншої сторони, нові технології знищать наше відстале суспільство.
Тася
Особисто я не проти пройсти тестування, але тільки після того, як така само система буде запроваджена у всих інших галузяг. Тестування медиків, тестування юристів, тестування державних службовців і т.д.
Елена
Особисто я згодна, але якщо таке ж тестування пройдуть ті, хто це вигадує. А ще бажано їх запросити попрацювати у школі. Хай спробують, як це вчити дітей з ІКТ навіть без книжок.
1
Для Тася: В інших галузях немає тестування, тому що в них немає такого придуряного міністерства
Коментувати
СЕРЖ
А навіщо тоді олімпіади!Кого вони перевіряють, кокурси?
Gino
Вот как лихо придумали как 100 млн. грн. оприходовать! Лучше бы детям учебники купили, а то печатают сами что бы иметь что то на урок! Твари!
Світлана Василівна
А Баба-Яга проти!!! Чому я маю комусь щось доказувати? Стимул який?
Юрко Бондар
С удовольствием пройду любую сертификацию. Но при одном условии. Что, точно такую же сертификацию параллельно со мной пройдет "методист" городского управления образования и областного. Пусть эти "прилипалы" тоже покажут свой "уровень" знаний наряду со мной, простым учителем. Как по мне, это честно.
Методист
Для Юрко Бондар: С удовольствием пройду вместе с Вами любую сертификацию !!! Проблема в чём ??? По Вашему методисты тупые бездари ? Сколько можно уже нас хаять ? За свой уровень знаний мне стыдно не будет !
Методист також
Для Юрко Бондар: Дійсно, а в чому проблема ? І я з вами піду проходити сертифікацію . Ви простий учитель, а я простий методист. Ви виконуєте свою роботу, а я свою. Я є вчителем математики і абсолютно не боюся ніякої сертифікації.
Олекса Позняк
Не діждетесь.Всі методисти і прібліжонние пройшли позпланову атестацію в минулому році.А за 5 років або падишах здохне або ішак
Коментувати
вчитель
Скажіть велике дякую тому вчителю, що працює сьогодні в нелюдських умовах та за жалюгідну зарплату. Вчитель не зобов’язаний доводити свою спроможність! Особливо тим людям, які самі ні на що хороше неспроможні, окрім як відняти і розділити! В людей є дипломи, видані вузами! Сертифікація - це лише спосіб ще раз вкрасти гроші
директорка
Для вчитель: я повністю Вас підтримую. Як набридли всі експерименти. я вважаю, що основним для вчителя є любов до дітей, а спеціальність він отримав у вищому навчальному закладі. і чому тоді сертифікацію придумали для вчителів?
ида
Странно, что это коснулось только нас, учителей. Просто уверены, что мы не пойдем протестовать. В Верховной Раде тоже не помешала бы сертификация, та, что мы проходим у психиатра. А то понабирают по объявлению...А они потом над нами экспериментируют.
otto
Для директорка: А як бути з тим, якщо у вчителя ОСНОВНОГО і немає. А ні любові до дітей та ні яких знань. Тоді як бути? Ото ж для таких й запровадять цю сертифікацію. Зайвим "спеціалістам" не слід займатися такою важливою роботою, як навчати дітей.
Коментувати
Вікторія
Все так, але чим далі, тим менше хочеться працювати у школі. Зарплата, престиж, відношення, економія на всьому, забезпечення ... Шановні законотворці, дійсно дуже зручно буде правити у державі неучів!
А чи вчитель я?
Як можна перевірити КОМПЕТЕНТНІСТЬ за допомогою тестів? Хтось розуміє це поняття??? Вчитель може знати свій матеріал на всі 100%, а не мати якостей працювати з дітьми і тим більше передати їм свої знання. І по друге: щойно на сайті прочитала статтю, що уряд зменшує відсоток фінансування освіти. НУ ЧОМУ І НІ? ЯК ЖЕ НЕ ЗЕКОНОМИТИ НА ОСВІТІ? Зате 100 млн. грн. на сертифікацію виділять і благополучно відмиють. На що ви ведетесь шановні? Вас "просертифікують" і звичайно ж у більшості знизять категорію, бо це вже заплановано. На цьому в масштабах країни й зекономлять. А вчитель я к був нічим так і залишиться. Спочатку фінансування шкіл, навчально-методичне забезпечення кабінетів, достойна заробітна платня, а потім сертифікація!!! Тоді лише буде логічний зміст усіх інновацій. А то як завжди інновації зводяться до приниження та гноблення вчителя.
Степан
Для А чи вчитель я?: "Гнобить" учителя будут до тех пор пока он себя позволяет "гнобить" - пока учителя будут состоять в "кастрированных" профсоюзах которые способны только петиции писать и подарки на Новый год детские организовать за твои же деньги - то и отношения к таким учителям как к евнухам - которые обслуживают султанский гарем - подай то, принеси то, и не дай Бог...возмущаться - только социальная борьба, жёсткая, бескомпромиссная, стачки, демонстрации, протесты позволят дать ответ - "Тварь я дрожащая или право имею?"
bar
Для А чи вчитель я?: Для уч-ся "Тесты" ввели, т.к. поняли, что грамотно выражать свои мысли не могут и знаний нет. Но галочки ставить "на авось" - не трудно, как кому повезет. Но и этого оказалось не достаточно, много было "плохишей". Тогда придумали издавать "ответы" и это "на удачу": кто и как сумеет. Если не сумел, то договорись с учит-ем, закроет глазки на твои ловкие ручки, исчезающие под партой. Вот так шли и шли, и до заочников дошли, но затем и очников. Вдруг, появился честный Ликарчук и открыл глаза Стране, об ученике вруне и учители лгуне. Как нам с честными воевать - значит, надо их прижать. Тесты - это в самый раз, комиссию СОЗДАТЬ: "Комісія з перевірки педагогічної майстерності формуватиметься з представників закладу освіти, де працює вчитель, та місцевих органів управління освітою." Федорино горе, но горе горе у Егора.
Коментувати
Степан
Работаю в школе 20 лет учителем истории, преспективы прохождения ЗНО не особо радуют - надо будет многое вспомнить, подучить, да это напрягает и выводит из зоны комфорта - но понимаю, что только так можно отфильтровать и неучей которые закончили Вузы за деньги и лодырей которые не работают над собой - как может готовить учеников к ЗНО людям, которые сами это не проходили. В стране хоть медленно но идут реформы - прокуратура прошла тестирование, полиция новая проходит, судьи на очереди - так почему же мы боимся?
Volodymyr
Для Степан: От попри мій попередній пост, не боюсь. Але логіка підказує, що задля успішних змін необхідно не лише перевіряти знання, але спочатку навчити. Скажімо, влаштувати дистанційні курси (було б гарно, якби пролонговані, наприклад протягом навчального року), ознайомити з програмою тестування тощо, і вже потім тестувати.
Юра
Для Степан: Повністю Вас підтримую. Таких лодарів по всій країні купа, особливо далі від центру, де за результатами роботи не надто слідкують. В моїй школі в Київській області, поблизу столиці, вчителі могли спокійно піти в базарний день на ринок затарюватися в час уроків, або відмінити всі уроки, аби учні прибирали територію пошти, ради тощо, хоча для цього в нас є відповідна структура. В таких школах робиться все що завгодно, окрім навчання. І тут вже питання і до їх адміністрації.
Володимир
Я за! Тільки зарплату в три рази підняти як новій поліції!
Коментувати
Volodymyr
Я ось думаю: "Вже багато років я викладаю інформатику на платформі Linux, а значить створюю весь потрібний дидактичний матеріал майже самотужки. Досяг достатнього рівня у адмініструванні системи. А сертифікацію мені проведуть скоріше за все з платних продуктів Microsoft. Так чи пройду я таку сертифікацію?"
Училка
Для Volodymyr:
Аталка
І це тексти вчителів! Кого ж ви можете навчити !? І чому!? Всі жахливо безграмотні! Не жах, а жахіття!!!
Коментувати
Для Студент:
продажа готовых конспектов уроков и всего остального бреда, УЖЕ кем-то созданные календарные планы,которые предлагают журналы для учителей-это ли не ПРОДОЛЖЕНИЕ КУРСА на отсутствие необходимости собственной работы учителем?Точно так же,как возможность ПОЗВОЛИТЬ ДЕТЯМ НА КОНТРОЛЬНОЙ РАБОТЕ использовать всё,включая интернет,"лишь бы успели и сделали"?Одного поля ягоды