Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
педагог
Якщо держава здатна чесно і прозоро це провести. То тільки ЗА!!! Але повторюсь, що все зведеться до фатку наглого придбання керівниками готових відповідей і кидання простих учителів під колеса. Буде дуже погано. Не варто переоцінювати ситуацію.
Skeleton
Это вынужденная мера. Большинство учителей плохо знает свой предмет и такие тесты будут хорошей мотивацией изменится. Иначе в них просто нет никакого смысла. Единственное, что смущает, так это то, что не видно никаких сдвигов в сфере подготовки и обучения уже новых педагогов. Образовательная сфера находится глубоко в сраке. А это плохо, ведь если начнут убирать абсолютно всех бездарей, то можно остаться вообще ни с чем. Даже без надежды на появление хорошей замены в будущем... имхо.
освітяни
Для Skeleton: Кожен (більшість) знає рівно стільки, скільки потрібно для проведення навчальної діяльності. Можливо і не має потреби учитилю, який все життя викладає у 9 класі пам`ятати матеріал за 11. На практиці йому справді це не пригодиться. Крім того такі учителі дуже малоймовірно, що здадуть ЗНО? Як наслідок багато віддалених шкіл взагалі можуть залишится без педагогів. Це питання вимагає диференційованого підходу.
Skeleton
Для освітяни: я на китайском писал? Повторюсь, большинство учителей не в достаточной мере владеет своим предметом. То есть НЕ знает ровно столько, сколько нужно. Про педагогов тоже писал. Уточню только, что если школы лишаться педагогов, которые не способны чему-то научить, то они не много потеряют.
Skeleton
*немного
Коментувати
Педагог
- Категорії присвоювати послідовно через кожні 5 років; - Удосконалення фаху вже проводять ІППО на КПК; - Тести проходять тільки ті, хто хоче отримати педзвання і хто його вже отримав; Ви самі розумійте, якщо це все перейдить у нечесну площину буде неконтрольована і злонагнітаюча ситуація. Треба просто дати можливість простим людям працювати.
Марко
"Комісія з перевірки педагогічної майстерності формуватиметься з представників закладу освіти, де працює вчитель, та місцевих органів управління освітою. Її робота буде подібною до чинної процедури атестації педагогічних працівників." Люди, а для чого тоді ЗНО? Так звана комісія при закладі і ОУО далі будуть робити те, що робили і роблять до сьогодні. Уточнювати з етичних причин не буду. В першу чергу їх треба сертифікувати. І правильно писали. Студент який вчився працює у глухому селі, а грошовита одногрупниця у кріслі методиста. Хтось вірить, що вона пройде сертифікацію? Але на ділі результати будуть вражаючі.
вчитель
Цікаво, а як це відбувається у Європейських країнах.
Микола Гайдамака
Для вчитель: В німеччині немає ніяких атестацій. Молоді люди свідомо обирають професію педагога і провчившись відповідну кількість семестрів, склавши всі іспити, отримують диплом, який підтверджує їхню кваліфікацію. І ні в кого не виникає сумнівів, щоб її додатково перевіряти. Ну, а наскільки вчитель - Вчитель, батьки і учні можуть висловлювати свої думки, напр. в інтернеті (інформація буде доступна лише самому вчителю): https://www.schulministerium.nrw.de/docs/AusSchulen/Berichte-und-Reportagen/Schueler-bewerten-Lehrer/index.html
Коментувати
роккі
Все правильно. Хто готовий стверджувати про абсолютну чесність проведення ЗНО? Така сама буде історія. Підстарковаті учителі методисти, очі виколять лише щоб пройти сертифікацію. А самі дійсно може навіть не дотягають до вищої категорії. Категорії краще не чипати. На педагогічне звання так. Це потрібно і дуже потрібно.
Марко
Повністю аналогічна система вже працює у Росії. І що ви тепер скажите?
Микола Гайдамака
Для Марко: СкажИмо, що ми ж до Європи йдемо, а там, (в Німеччині, наприклад) дипломований вчитель іде по своїй тарифній таблиці без всяких атестацій. Ще й 2/3 вчителів мають статус державних службовців. http://www.spiegel.de/schulspiegel/wissen/beamtenstatus-und-gehalt-ob-es-sich-lohnt-lehrer-zu-werden-a-877467.html
ты бач, Марко,
Для Марко: за ким ідемо
Коментувати
учитель
Цікавить інше. Як будуть сертифікувати методистів 3-5 предметів!!! Підозрюю за принципом "хто більше "капусти" принесе". А адміністрації шкіл! Теж за тим самим принципом. І як завжди самим нещасним залишиться учитель. Це ви називайте реформою!
так
сторонникам тестирования учителей, физикам. А как быстро вы решите уравнение Шредингера?
химик
Для так: Ви ошиблись. В Росии нет у атистационных тестах уравнения Шредингера.
так
Для химик: я спрашиваю, насколько быстро способны физики, краснодипломщики, решить уравнение Шредингера. Сейчас;-) (Вопрос, правда, не мною придуман. Грустно)
химик
Для так: Вы правы. И сто раз правы. Краснодипломщик ето ведь по идеи очень умный человек. Должен всьо знать.
Коментувати
Світлана Біленька
Підпиши петицію. Повернення вчителям можливості піти на пенсію після 25 років педагогічного стажу, незважаючи на вік працівника! https://petition.president.gov.ua/petition/22634
Алевтина
Може спочатку сертифікувати органи управління освітою та директорів? Щоб не було "а судді хто?"
Виктория
Для Алевтина: Полностью поддерживаю!!!!!!
Коментувати
роккі
Справді дивує реформа, яка осторонь обходить керівників.
олена
Я ЗА СЕРТИФІКАЦІЮ,АЛЕ НЕЗАЛЕЖНУ,А РОЗПОЧАТИ ТРЕБА ІЗ МЕТОДИСТІВ ТА АДМІНІСТРАЦІЇ,ЧИ МАЮТЬ ВОНИ ПРАВО ЕРУВАТИ ТА НАВЧАТИ УЧИТЕЛІВ
Коментувати
unforgiven
А шановних міністрів, їх заступників, методистів, директорів та інших чиновників так і залишать аукціон (хто більше заплатить)?
Голосzнарода
Для unforgiven: Ну ця система освіти - їх власність, а Ви ж їх васали, якщо прийдуть нові управлінці, то вони більшу половину вчителів, які не хочуть працювати, вивільнять; а ці з усіх сил стараються зберегти уставлений проплачений порядок.
prof
не існує більшої чи меншої половини. на рахунок комента - згоден
Коментувати
Alexandr Tsarenko
Тестування - це добре?! На минулому тижні один наш випускник привів на кафедру потенційного абітурієнта на спеціальність "Технологічна освіта" (таке в нього було профорієнтаційне завдання). Сказав, що він один із кращих випускників училища №2, має робітничу професію, зареєструвався на ЗНО і без проблем його складе. Ідеальний варіант! Запитую його, чому він прийняв рішення вступати до нашого ВНЗ. Хлопчина відповідав хвилин 10, а зміг сказати лише декілька слів (сильно заікався). Він буде вчителем???
?!!!
Для Alexandr Tsarenko: Біда в тім, що саме такий і буде((( Хоча, хвилювання та заїкання - не найгірші властивості майбутнього вчителя. Набагато гірше, коли вчитель мови у заяві допускає 5-6 помилок, вчитель математики не може розв’язати елементарної задачі, вчитель фізики не може продемонструвати жодного експерименту, вчитель інформатики викладає її лише за підручником, а діти в той час блокують комп’ютери, завантажують ігри та відео, сидять у соцмережах.... І цей список можна продовжувати і продовжувати. Сьогоднішні обдаровані випускники шкіл професію учителя свідомо оминають, а за гроші отримати педагогічну освіту можуть всі, хто здолав (або й не здолав) бар’єр "склав-не склав"...
вчитель інформатики
Ви тут вчителів критикуєте. Ми зараз скачали підручник інформатики для 8 класа Ломаковська, Проценко. В цьому підручнику розділ називається "Мова програмування Delphi". Хоча будь-який програміст скаже, що Делфі - не є мовою програмування, це середовище розробки програм, а мова, яка в ній використовується - Паскаль. Тобто, починати потрібно з людей, які нас контролюють і пишуть підручники для нас. А так зовсім соромно виходить, такі помилки у підручнику допускати.
учитель
Для вчитель інформатики: Раніше у вузі вчили, що це мова візуального програмування. Час міняється.
Коментувати
Олег Омельченко
Тепер диплом педагога - непотрібний папірець? Якщо й проходить сертифікацію, то я за електронне тестування. А інакше це буде ще одна корупційна схема. А як буде залежати моя зарплата від рівня сертифікаційного ЗНО?
Zinger
Для Олег Омельченко: Виникає запитання - а яка ж тоді роль атестації? Щоб її пройти потрібно провести відкритий урок, виховні заходи, мати методичні розробки, лояльність директора, авторитет в адміністрації школи, хай сховається ЗНО! А на вищу категорію ще треба йти в управління. Сміх та й гріх!
роккі
Для Олег Омельченко: Сертифікація -це тільки новий спосіб створити схеми отримання нечесних грошей.
Голосzнарода
Для Zinger: А Ви хочете, щоб Вам вищу категорію ні за що давали? Просто за те, що Ви є, такі хороші і добрі... Так це виде лише до знецінення і схоластизації, бо не ставить ніяких вимог до зростання професійної майстерності педагога.
Коментувати
Вчитель початкових класів
А з якого предмету буде проходити ЗНО вчитель початкових класів або образотворчого мистецтва?
unforgiven
Для Вчитель початкових класів: квантова механіка
роккі
Для Вчитель початкових класів: А хто сказав, що треба буде проходити ЗНО?
Коментувати
Оля
Скажіть, а, може, вже й вступати у ВНЗ не потрібно? Можливо, зразу іти на сертифікацію? Це нівелювання вчителя як особистості.
Herera
Понабирають в СИРтефІкаційну комісію шавок, типу інна совсун. І ті шавки будуть лаяти, вибачте, перевіряти рівнень знань заслужених Учителів? Та в жодній країні такого не має. Навіть в Гондурасі, при всій повазі до жителів Гондурасу.
Аллічка
Ненавижу педагогику и методику преподавания предмета!!!!Они не пригодились мне в школе после окончания института,так зачем я буду опять сдавать эту бредятину??Учителю нечем больше заняться?
Одесситка
Лично я никому ничего платить не буду за сдачу сертификации. Не дождутся! Пройду - хорошо, не пройду - до свидания, пусть потом не жалуются на нехватку учителей в школах.