Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Чому цю тему так просто пропустили? Всіх старших учителів і методистів у примусовому порядку заставити вести власний сайт. Ну дійсно. Ящо вже такі досвіччені. То нехай діляться досвідом. За просто так, а вірніше за $ отримали такі звання. Я кажу про тих, хто дійсно так отримав. То чому не заставити їх конкретно працювати?
unforgiven
Міністерство саме собі суперечить (спочатку видають диплом, а потім ставлять його під сумнів). Реальні цілі "сертифікації" - знищити престижність професії учителя та створити черговий спосіб розкрадання державних коштів (10 млн грн на дорозі не валяються).
вчитель...
Цікаво, скільки "балів" отримали наші депутати, що їм зарплату підвищили аж в ТРИ рази???
Сергей Лимонов
Для вчитель...: все депутаты сдали ЗНО на 250 баллов! Чесслово! Спикер сам лично вычислял коэффициент
Коментувати
informatik
З викладанням інформатики сама цікава ситуація. У цьому випадку треба дійсно мати талант для викладання цієї дисципліни. І крім того постійно себе удосконалювати. Це у тому значенні, щоб бути хорошим педагогом. Звісно у більшості відсотків її викладають фізики, математики, інформатики. Цей варіант найкращий. Гірший це коли вчитель далекий від поняття алгоритму, а тим більше від ОС заявляє, що не має нічого важкого розказати учням про графічний редактор. А коли доходить до ІСУО або до набагато важчих речей. Одна відмовка - нема Інтернету. Про сайти взагалі не буду говорити. Тепер їх навіть учні 11 класу вміють створювати.
керівник
Для informatik: Не перебирайте на себе лишнє. ІСУО це безпосередня робота секретаря-друкарки. Посадова вчителя такі обов`язки не передбачає. І МОНУ повинна це закріпити у наказовій формі. Інформатик може тільки давати поради, які стосуються правильної роботи з програмою "КУРС-Школа".
Інформатик
Для того, щоб надавати поради, інформатик повинен сам вивчити роботу в програмі. А це час про який забуває керівник думаючи, що інформатик знає ВСЕ про програми які вийшли у світ 2 хвилини назад.
Коментувати
іда
Чого всі кинулись вирішувати, чи потрібно вчителю складати ЗНО чи ні? Чому ніхто з інших фахівців у країні не складє такі іспити? Хочете сказати, що нікому не міняють тарифні розряди, не підвищують ранги та категорії? Але ж тільки вчителі мають це робити. Ще й принизять...А ті , хто зараз вірішує долю вчителів-може це ви, саме ви і є ті колишні школярі, що хочуть помститися за свої двійки вчитлям??? Цікаво, а система атестації та сертифікації - це тільки "совкова" видумка? Щось не пам"ятаю, щоб про це було відомо у дорадянські часи...І наука існувала, між іншим!!!
Наталії
Чому ви не запитайте ВНЗ. Як вони умудряються готувати таких спеціалістів? І не варто замовчувати про роботу ІППО. Якщо вже мова зайшла про математику. Виявляється не так багато учителів, які її можуть викладати. Як варіант фізики. А на курси приймають всіх без розбору. То може дійсно почати з удосконалення роботи інститутів.
Педагог
Для Наталії: ВНЗ дійсно "умудряються"..., бо приходиться готувати майбутніх учителів з тих студентів, які не поступили у більш престижні ВНЗ, а педагогічні ВНЗ не є престижними. Особливо це стосується підготовки майбутніх вчителів фізики та математики, дефіцит яких на сьогодні у школах дуже великий, адже випускник, який має грунтовну фізико-математичну підготовку не піде працювати в школу на жебрацьку зарплату!
даже если ему на практике
Для Педагог: было "весело и интересно",но после посещения урока в 7 классе,который выразил желание с таким возрастом не работать никогда,поскольку "телята же ш, и как с ними справляться?", а со старшеклассниками - "милое дело - сплошное удовольствие", даже если не желают отвечать".Ну а родители-учителя не просто поддержат в этом,но сделают всё возможное,дабы оградить собственного ребёнка от собственной участи, поскольку - страна не та. НЕЛЬЗЯ хороших детей В ЭТОЙ стране пускать работать в школы.Да,кстати,и девочки,подрабатывающие репетиторами,от некоторых детей отказываются,поскольку глупые родители считают,что если ребёнок "занимается с репетитором", то работать над домашними заданиями,котоыре задаёт репетитор ему не следует.Поэтому ребёнок-как чистый лист,прихоит,тупо пишет,что ему диктуют,и уходит.Человек,не получая удовольсвия(кроме денег,которых у учителя,кстати,нет,он хочет получать ещё и уовольствие от работы)не поолучая достаточного финансирования,не должен ходить...
Коментувати
Вчитель
Мені цікаво? У вчителя, що здав предмет на 200 балів зарплата буде більшою за того у кого 190 балів ?І на скільки? У свої - 46 років, здавав зно: укр мова - 174,5;фізика- 188;математика- 195!І хтось з чиновників, хто школи не бачив, буде вирішувати - розумний я чи дурак?
учитель
Для Вчитель: З Вами сказаного випливає, що ви викладач фізики та математики. Але читайте уважно. Педагогіка та педмайстерність. А там досить багато заплутаних питань.
Наталія
Для Вчитель: Цікаво, в якому році ви складали ці тести. Припустимо, що це був 2015. Результат 188 балів начебто пристойний... для учня. Але для на фоні загальної статистики маємо дуже низький рівень знань абітурієнтів з фізики. І рейтинговий бал 188 - це лише 38 з 54 можливих тестових балів, тобто трохи більше ніж 2/3 від загальної кількості. І це з Вашого погляду бал, яким варто пишатися? Зрозуміло тоді, чому такий низький рівень знань у школярів. У кого ж їм навчатися... Так, можна перехвилюватися під час тесту і припуститися 1-2 помилок, але ж не третьої частини. Дуже прикро, що у вчителів такий низький рівень знань. До того ж, це, мабуть, краща їх частина, бо є ті, що взагалі бояться тестів і протестують проти їх обов’язкового складання, бо ті самі тести виявлять не просто прогалини в знаннях, а цілу прірву... Звісно, треба володіти педагогічною майстерністю, але якже викладати незнаючи свого предмету???
АААУУУ
Для Наталі: А можливо даний вчитель викладає лише математику все життя, а фізик лише за дипломом, і ніколи фізики не викладав? Що ж ви то так ярлики вішаєте?
Коментувати
учитель
Хочу висловити свою власну позицію. Особисто не хочу таких змін. І діло навіть не у фаховому рівні. Справедливість та чесність. Багато педагогів просто не вірить у прозорість такого тестування. Як і у саму атестацію. Краще треба працювати ОІППО під час проходження вчителями курсів. Вибачте за відвертість, але коли вони прймають істориків на курси з математики. Більшого абсурду не треба. І окремо заслуговує випадок проходження курсів особою з атестатом 11 класу. Це який видатний філолог з такого!
fantezi
Якщо хочуть створити систему, яка потихонько буде класти крах державі. Вони на правильному шляху. Не маю жодного відношення до освіти. Але правду скажу. Все залежить від учня. Якщо учень має бажання він обов`язково буде знати. На даний момент учителям дійсно співчуваю. З усього виходить тільки одне. На них хочуть конкретно економити і ще з приниженням. У нас демократична країна.
Анна
Цікаво, а чим стара система не догодила? Здається все було добре.
роккі
Вчителі мають навчати. І тільки навчати. Але тим категоріям, які справді мають високі педагогічні категорії. Така практика не завадить. Примусово - однозначно не варіант. Я наприклад не можу особисто збагнути, як дочка заврайоно з стажем 7 років вихваляється категорією та ще педзванням. ЗА ЩО? ЯК? Тому навіть якщо таких учителів примусово заставлять вести власний сайт. Тільки за! Як тоді старші учителі і методисти будуть поширювати власний досвід?
ты ба, Марку,
оказывается работа учителя-заполнять бАмашки.А как иначе назвать предложенной создание страниц на сайтах,да и насильное введение сайтовой практики
Марко
Чому так категорично? Тоді всі будуть знати, що вчителі працюють. Звісно мною просто не врахований момент, коли учитель справді не має доступу до ресурів. Але це меншість.
Можливо грубе порівняння...
Чесно кажучи, створювати і наповнювати сайти - завдання методистів або вчителів-методистів. Всі інші повинні займатися уроками, уроками і ще раз уроками.
ты ба, Марку, шо придумал
это ж с какого барабана учитель будет создавать сайт? Или - ТКО будет вести сайт школы? учитель информатики?Ага.Щас. Родители, умные родители,как встречались с учителей, так и должны встречаться.ДА не пхайте всё в одну кучу.Ну есть инет и компьютер.Ну и пусть будет.Принудительно.Звязда в шоке.Ушли из совка? Как бы не так.Прёмся в совок(читай сельскую ментальность принудиловки),аж панамка слетает.Инет это как телефон раньше.Никто же не заставлял людей звонить.Сами использовали по мере надобности.Успокойтесь с этими компьютерами.Постепенно станете супер-людьми с елементами искусственного человека.Владимира Владко почитайте.Ничего,что детский автор.Многое можно взять и взрослым.
Марко
Дійсно категорії потрібно присвоювати послідовно, через кодні 5 років. Можливо через 7. За такий час роботи рівень педагога буде відповідати тій категорії. І варто скористатися досвідом Європейців. Школи у буквальному сенсі примусити створити сайти. На яких кожен учитель буде мати сторінку. Це дозволить учням чи батькам надсилати йому власні відгуки. Чим не удосконалення фахового рівня?
Для Skeleton:
Я так понимаю, Вы работаете со старшими детьми.То есть Ваша работа подразумевает владение всем курсом школьной программы.У сельських учителей ситуация ещё круче, поскольку они РАБОТАЮТ со всем курсом школьной программы. Но есть масса учителей,которые профи в отдельных классах. К примеру человек,20 лет проработавший в 5-6, 7-9 не просто профи в ЭТОМ, но и супер - профи.В материале.Но профи в материале не всегда следует пускать к детям,поскольку человек возможно профан в научении так,чтобы ДЕТИ ЗНАЛИ на ту оценку, которую учитель выставляет.Знали в смысле-способны были ПОКАЗАТЬ собственные знания ЧУЖИМ людям.Без мандража,без обмороков,без слёз...Во тут - точно - беммель
Skeleton
Не понимаю, что тут такого? Почему школьники могут сдать тесты, а учителя нет? Пусть сдают. Посмотрим на их знания. Это позор, если школьник знает больше учителя. Это значит, что учитель - бездарь и смысла в нём нет вообще. То есть, он как мебель. Просто существует.
для Skeleton
Оппа, в освитяне, наконец-то, пришли к разумению.Образовательная сфера в сраке? А если от учителей требовать,чтобы их оценивание в 11 классе, а это год,основанный на ЗНАНИИ ВСЕГО КУРСА СРЕДНЕЙ ШКОЛЫ,хотим мы этого или не хотим,соображает ИХ мозг это, или тупит совпадало с набранными баллами на ЗНО,вот огда есть шанс,чо дело сдвинется.И ещё,если так любимая многоими пани министерка СУМЕЕТ(а ведь она даже не поддержала Квита так,чтобы другие об этом слышали),так вот если эта пани приберёт из правил попадания в ВУЗ дополнительные баллы за подготовительные курсы и балл аттестата,вот тогда можно говорить,что она что-то думает.КВИТ-ТОТ соображал,но... попробуй пробить стену ректоров.А ЭТА???
освітяни
Ще скажіть, що в нас так само як в сусідній країні будуть пробні тести.