Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
сором
Приниження! Кому це вигiдно?! Спочатку пенсiйна реформа,потiм-пiдвищення цiн на тарифи, на "життя" простих людей, вiйна...А тепер взялися за вчителя ... ЗНО! А хто ж працюе у школi i за яку зарплату(може це зарплати депутатiв)? Чого ви,чиновники,хочете з простого вчителя?Вiн не мае зайвих грошей на ЗНО!!! Правильно,покращувати освiту треба,але не таким способом!!! Виникае багато питань : для чого ЗНО вчителю,який йде на пенсiю через 1-2роки(чи вiн за все життя не заслужив пенсii?),як будуть здавати ЗНО вчителi шкiл. I- IIст.,якi давно закiнчили вуз i не викладали нiколи предмети у 10,11кл.? Я вважаю,що у нашiй краiнi людина втрачае право на життя...ЦЯ ЛЮДИНА вчитель!!!!
Вікторія
Для сором: Треба ввести ЗНО для депутатів, щоб перевірити їх професійні навички, але без знання української мови не допускати до роботи, на детекторі брехні перевірити схильність до корупції і зарплати надати близькі до вчительських. Думаю, що тоді б пішли позитивні зміни у нашій країні.
Коментувати
Наталья
100 млн некуда деть? Страна дураков! Отдайте в школы на окна, тепло, учебники и учебную базу!!!!!!
Світлана Василівна
А мені соромно за таку ідею, за такий проект. Є різні педагоги: одні хочуть вчити, інші - просто отримувати зарплату, це правда і нікуди від неї не дітися, але ж більшість прекрасних вчителів, яких хочуть принизити цим тестом, я не боюся його написати але ... чому я маю комусь щось доводити якщо вчительські інтереси давно нікого не цікавлять і де гарантія того, що після цього іспиту всі почнуть працювати на 100%? Власним прикладом, шановні наші керівники, покажіть нам як треба працювати, а не оцим приниженням! Нищіть нашу прекрасну систему освіти, руйнуйте якщо ВАМ не соромно!
Олекса Позняк
Для Світлана Василівна: навіть той хто учив після пониження категорії подумає: а навіщо я стараюсь-прийшов, як небудь відчитав і додому.
Світлана Василівна
І таке може бути... А мені от ще таке цікаво, свою 1 категорію я виборола, ставши Лауреатом в конкурсі "Вчитель року", то значить тоді я була вчителем, а тепер буду аби так...
Коментувати
Геннадий
Шел 2017 год. Учителя толкались в коридорах спеццентров ЗНО, мукали и жевали жвачку. "Каждый в свое стойло!" - последовала команда методиста отдела образования. Низко склонив головы учителя потрусили к партам. "Сегодня перездача. Кто пишет - тому зарплата 500 грн. Остальные мукают дальше и на следующей попытке зарплата будет 400 грн." - последовали напутственные слова. В жалких, печальных глазах учителей теплилась надежда получать хотя бы 200 грн. в месяц. "Слава Украине!" - раздалось с задних парт. Страна жила по-новому.
Светлана Иванова
А я вітаю ЗНО для вчителів, не може бути гарним вчитель, якщо не знає свого премета. І хай результати ЗНО будуть основним критерієм оцінки вчителя. Хай буде рейтинг за балами, а не імідж, створений начальством для своїх підлабузників. Згодна, що не кожний, хто має знання, може гарно вчити, але ті, хто не знає, не мають права вчити. Ліниві, тупі вчителі калічать наших дітей, відбивають у них бажання вчитися. Настав час звільняти таких.
1
Для Светлана Иванова: Якщо ви представник іншої професії і забрели сюди випадково, то до ваших слів ще можна поставитися поблажливо, бо ви не знаєте всієї вчительської кухні. А якщо ви вчитель, то стає зрозуміло, чому в цій країні так ставляться до вчителів. Чому ж їх поважать і вважать за повноцінних громадян, якщо вони самі себе не поважають, принижуючи своїх колег, в них повністю відсутня цехова солідарність. Бажання втопити колегу, макнути в багно, захапати собі зайву годинку яскраво звучить у вашому коменті.
Олекса Позняк
Для Светлана Иванова: Треба бути ..ною на усю голову щоб вітати обмеження своїх прав і зниження зарплати. Можна було б терпіти якби ми здавали лише предмет, але розігнали б районо. Але тут включили педагогіку з психологією яку самі "педагогіки" і психологи до пуття не знають, у кожного свої теорії і погляди. Добре, пройду я ліцензування але не віднесу торбу методисту - напише що на уроках усе не так і учитель недостоїн. А уся шушваль районовська в минулому році атестувалась - знали наперед.Я думаю света тебе витурять у першу чергу - тупенька ти, не можеш навіть просту логічну задачу розвязати
Студент
Для 1: Не повірите, але є такі вчителі. Є і ліниві. Як проходили мої уроки історії? Вчителька приходила за 15 хвилин після дзвоника, ще 5 хвилин з нами говорила, потім ми показували домашнє завдання - переказували прочитаний параграф, або підчитували його, бо вона часто навіть і не дивилася в клас. Якщо лишалося 5-10 хвилин (рідко), то вона або задавала дати письмово в зошит відповідь на якесь питання в кінці параграфу, або опрацьовувати наступний, або підчитуючи з підручника вела розповідь. Єдиний повноцінний урок в нас був лише раз за 10-11 клас, і то він був відкритим. Вчителька фізики в 10-11 класах взагалі уроки не проводила як в нас, так і в наступних потоках, відкривала кабінет і йшла кудись, або дозволяла свої справи робити. Є підозра, що вона взагалі не знає цього матеріалу, бо ще в менших класах щось розповідає і інколи робить задачі. Це або велика лінь, або велика непрофесійність. А от вчителька біології була на висоті, але вона фанат своєї справи, за кваліфікацією викладач біології у ВНЗ.
Коментувати
Натэл
Значит, финансирование образования будет уменьшено, а работать все должны " за совесть"? Не, пойму, там вообще адекватных не осталось? Чем люди занимаются? Они хоть сами понимают, чего они хотят? На курсах мы написали контрольную такого типа, как предлагается в проекте, даем открытые уроки как аттестующиеся? Что еще надо? Появилась возможность 100 млн. раздербанить под это дело? Сначала из промышленной сделали страну " аграрной", а теперь образование похе..т. Или план такой есть: похерить все , что еще дышит?
1
Для Натэл: Как платят, так и нужно работать, а не рвать себе душу, доказывая, что ты не олень. Отчитал уроки и пока. Хватит бесплатно подтягивать, заниматься бесплатной внеклассной работой, проводить бесплатные беседы. Да пошло оно все...
Коментувати
Олекса Позняк
Вставай проклятьєм КвітаСовсуна заклеймённій і йди під верховну раду, а паралельно на народне віче щонеділі.Треба гнати цих ворюг що злигалися з ригааналами та додушують країну. Геть закон про освіту який зберігає осередки корупції -районо і дає необмежену владу над учителями недоумкам -чиновникам.Виводьте профспілки під верховну раду.Тільки масові протести нас врятують від рабства
.....
А кто будет составлять задания и проверять? Если " свои" ------то это очередная фигня коррупционная.
Fktrcfylhf
Для .....: Верно!
Коментувати
вчителятко
Нічого страшного немає: все, що і було : папки(різні) семінари, творчі звіти, відкриті уроки, відкритіші ще за відкриті, кабінет, класне керівництво, стіл накритий(очевидно, і не один уже, бо ж приїдуть з органів...) , плюс тестування, яке уже проходили на курсах кілька разів, але ніхто його не враховував. Ми вже звикли до всього.
Олекса Позняк
Для вчителятко: педагогогіку з психологією навряд чи Макаренко з Сухомлинським здали б. Там настільки субєктивні тести, ці "науки" так часто змінювали свої погляди у залежності від моди чи соціального устрою що учителю немає часу за ними услідити.Нас жде повальне зниження категорій.Ось і економія....
Коментувати
Світлана БондарчукЧижевська
"На впровадження сертифікації учителів державою, у разі прийняття законопроекту буде виділено 100 млн. грн."- виділили б краще ці гроші на оснащення кабінетів, ну англійської мови,наприклад...А то - все за власний кошт - і ноут власний носиш, і принтер власний притарабанив, і монітор з дому (від дітей своїх),і плакати купуєш - скоро фліпчарт придбаю, бо сили нема користуватись радянською ще дошкою! Стид і срам, називається!!! А ще ж доведеться курси проходити за власний кошт, і літературу купувати, і газети та журнали виписувати, і сайт створити...і....бла-бла-бла...Чесно, то інколи школа (особливо в селі) тримається на декількох ентузіастах, які розуміють і потреби сьогодення, і разом з тим намагаються власними силами покращити навчально-виховний процес.
Fox
А чому тільки вчителі повинні здавати ЗНО, а чому лікарі не здають? Чому депутати не здають? А також уряд, який не може забезпечити належний рівень життя своєму народу????
Скрудж
Для Fox: За депутатів що 5 років мають заново проголосувати, лікарі також відівідують відповідні курси, робітники на заводах і фабриках також мають відповідні розряди, на отримання яких також треба проходити курси, навіть судді постійно проходять перекваліфікацію. Моя викладачка з укр.мови у ВНЗ паралельно викладає ділову мову для низки судів м.Києва, коли в них відповідна атестація. І взагалі, я студент педагогічного ВНЗ, і бачу рівень випускників. ЦЕ ЖАХ. Їх рівень знань не дозволяє часто і в звичайних класах читати, не те що в профільних. А що, за законом студент може перездати свої двійки на мінімальну трійку, отримати мінімум на держекзамені і отримати диплом, з яким піде на роботу. А за плечима нуль знань. Викладачі в шоці, контрольну з геометрії з теми для 7го класу (задачі на побудову циркулем та лінійкою) на +3 бали написало менше половини. Але вони потім з третього разу перездадуть, отримають свої 3 бали і отримають диплом. І так з кожною темою. Але все по правилам, тому їх треба міняти.
Тото
От скажіть, як може бути вчителем людина, яка вступає у ВНЗ зі 145 балами зі свого ПРОФІЛЬНОГО предмету, складаючи ЗНО на базовому рівні? А таких море, і на всіх спеціальностях у кожному ВНЗ. Хлопці вступають аби не йти в армію, дівчата щоб ще 4 роки не виходити на роботу, хоча сім"ям було б дешевше і практичніше віддати на роботу, бо це ще треба оплатити життя чада в столиці чи обласному центрі. А по факту потім за спеціальністю піде працювати лиш половина. В країні надто просто дається людям вища освіта, через що страдає її рівень, а потім як наслідок стандарти середньої освіти. Державне замовлення треба скоротити вдвічі-втричі, тоді і конкурс збільшиться, тоді і рівень вступника буде вищим через конкуренцію, як наслідок від вчителя вимагатимуть більшого на уроках, що в результаті простимулює всю освіту, при цьому зекономивши кошти на держзамовленні
1
Для Скрудж: Кого або що треба міняти? Випускників, викладачів, вчителів, університети, бали, дипломи чи теми?
Коментувати
Анжела
А хто атестуватиме районні методкабінети і за якою формою? Ось це питання дуже цікаве мені, як вчителю.
Игорь Соломонов
Для Анжела: Це просто корупціонери, які повинні зникнути
Світлана БондарчукЧижевська
Для Анжела: В деякій мірі, мені шкода наших районних методистів, які зараз (у нас) працюють на 0,75 ставки, при цьому маючи у своєму віданні більше як 3-4 предмети. Все це йде виключно зверху- від МОНу, ніяк не інакше...
Анжела
Анжела
Коментувати
Іван
Якщо це робитимуть інститути післядипломноі освіти,які є темними неуками,справа завалиться.
Наталі
Наявність диплома не є гарантією високої кваліфікації вчителя! Напевно тестування буде впливати на категорію і, відповідно, на зарплату. В нас у школі хто не писав заяву на якусь категорію , усім давали. 50% вчителів-вчителі вищої категорії і методисти. Але далеко не усі вони дають добрі знання.
Олекса Позняк
Для Наталі: Наявність Наталі ще не означає що у неї є мізки... 50% точно відсутні з поважних причин.Та працюючий учитель падає від страшної праці.Ні дня ні ночі ні вихідних, а його усе грузять і грузять.Ще й отаке дурне дзямає
Коментувати
Sveta Lohin
Переживемо і це))) Попробуємо ще і такої атестації. Хто працює, тому не страшно. Але папери знову потрібні, як не крути!!!
Олекса Позняк
Для Sveta Lohin: відповідь раба
Коментувати
Ольга Бузницкая
Погоджуюсь, але чому потрбіно "перевіряти" диплом про вищу освіту? Це, що, недовіра ВУЗам? Якщо так, то може запропонувати такі самі тести пройти тим, хто пише підручники з помилками, тим, хто перевіряє роботу вчителів та працівникам Міністерства? Було б цікаво оприлюднити потім результати...Та й на посади запрошувати тих, хто має кращі знання...
Світлана БондарчукЧижевська
"Комісія з перевірки педагогічної майстерності формуватиметься з представників закладу освіти, де працює вчитель, та місцевих органів управління освітою. Її робота буде подібною до чинної процедури атестації педагогічних працівників???" + до цього ж потрібно буде пройти "ЗНО" для вчителя...От вам і спрощення звітності вчителів ....Будемо і надалі самі освоювати нові ІТ, заповнювати нікому не потрібне Портфоліо(та ж папка з досвіду роботи), звітуватись, вираховувати рівні навченості, робити діаграми-графіки рівнів засвоєння знань, розробляти дидактичний м-л, проводити предметні тижні, перевіряти зошити, активно брати участь та виступати на методичних об’єднаннях та семінарах, педрадах та творчих групах і т.д, і т.п.+ проходити тести з предмету (уже проходили тест із рівня володіння ІКТ онлайн -2013 рік)...Ага, ще варто згадати про те що, посада вчителя буде контрактною...Цікаво, чи можна вигадати тест на відповідність посаді "ДЕПУТАТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ"? Цікаво, чи хто б його пройшов?
tanya
Для Світлана БондарчукЧижевська: А ще +ОБОВ’ЯЗКИ класного керівника...
Світлана БондарчукЧижевська
Про це змовчала, бо не маю класного керівництва(давно було) і слава Богу, бо ж, як не крути, вчитель винен у всьому, що робить, зробив чи ще зробить учень...+ забула нагадати про пристойний зовнішній вигляд вчителя...
Злата Золочевська
Для Ольга Бузницкая: думаю, что все идет к сокращению кадров и все потенциальные студенты, учащиеся уедут в Польшу!
Коментувати
Галина Ільченко
Для гостя Я з Вами згодна і підтримую Вашу думку щодо дипломів.
Fktrcfylhf
Важно,чтобы этот "механизм сертификации"предусматривал такую проверку ,как положено.Понимаете,о чём я?У директоров(женщин)очень много подружек,которые не так сильны по своему предмету...А звания имеют.Знаю таких.Учителя же талантливые часто были аттестованы ниже,чем того заслуживали.Тоже знаю таких.
вчителятко
Для Fktrcfylhf: а в директорів(чоловіків) теж чимало подружок
вчителятко
Для Fktrcfylhf:Та і самі директори зі своїми замами мало що патурають в тій майстерності, бо навіть аналіз уроку не можуть зробити.
Олекса Позняк
обоє дурноє
Коментувати
Гость
А о чем тогда свидетельствует диплом пед вузов, если после его получения нужно сертифицироваться. И вообще, судьи кто?
Григорій
Для Гость:
anuchka
"Сертифікацію" проходять у іншій країні (імігранти)для підтвердження права працювати і ортимувати надбавки.... Вчителі що уже не є громадянами, не в цій країні отримали диплом? А...просто вони не отримують середню зарплату , таку яка є в цій країні - 3,5 тис. гр. Спочатку "верхи" нехай пройдуть цю процедуру, а вже згодом і вчителі.
Григорій
Для Григорій: Боюся, що сертификацію педагогічних працівників чекає такаж сумна доля, як і сучасну атестацію., яку за 25 років незалежної України МОН так і не змогло перетворити на дієвий стимул підвищення кваліфікації вчителів, розвитку їх творчості та ініціативи. Переконаний, що починати теба із соцального стану вчителя, його авторитету, матеріального забезпечення, з тим, щоб сертифікація педагогічних працівників, як часто у нас в освіті трапляється, не просту банальність з корупційним присмаком.
Коментувати