Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Натэл
Правильно утверждает коллега:" Сократ вряд ли бы прошел сертификацию..." А вот что- то господин Яценюк заинтересовался проблемами образования. Вроде "уходить" его будут, так, может, он решил в систему образования податься? Место себе готовит? Прямо страх берет от этого: где бы он ни побывал, всюду как- то нехорошо...
арго
Для Натэл: ні. він вирішив останню копійчину забрать, бо ж багато отримуємо на руки. як кажуть батьки - жируємо.
Коментувати
Той самий
Шановний пан министр!!!!!!!!!!! А ви будете проходити сертификацию разом з коллегами???????? Чи тільки вчителі, як кролики, перші будуть цей шлях прокладати?????????? НАВІЩООООО це все?????????????
Ірина
Для Той самий: Першими "піддослідними кроликами" в плані ЗНО були наші діти, так що шлях уже давно прокладений. А ЗНО для вчителів це ПРАВИЛЬНО, давно потрібно було це зробити, а вже потім з дітей вимагати.
Ірині
Учні складають ЗНО як вступні іспити, а вчителі дипломовані спеціалісти, на секундочку!!! Нехай , тоді усі спеціалісти в країні проходять ЗНО, а не тільки вчителі!!!
Коментувати
віка
Так, дійсно треба атестувати вчителів бо це найважливіша ланка в суспільстві!!!! Лікарі, судді, прокурори залишаються і надалі на своїх місцях без жодних атестацій і контролю їх компетенції в тій чи іншій справі.... Підручників за новою програмою і досі нема, матеріального забезпечення шкіл нема, але 100 млн.грн. -Є!!!!!!!!! для атестації!
Одесситка
Для віка: Кстати, экстрасенсов и астрологов тоже не будут сертифицировать)
Олекса Позняк
Для Одесситка: уважаемые люди
Коментувати
Студент
Багато вчителів працює за готовими методичками і конспектами уроків, а самостійно ніяк, хоча саме задля підготовки одна ставка 18 годин, а не 40. Багато навіть не лізуть поглянути а що там творить в профільній школі, бо їх максимум - масова школа. А ця брехня собі та учням. Золоті медалі, які просто пшик. Вчитель ставить 11 балів в атестат (ще й золота медаль в результаті), а у ВНЗ в учнів очі круглі, коли їм кажуть, що ви це мали б знати/вміти. А МАНи, наскачувані з інтернету, в області на районному етапі робота одна в секції, дають перше місце, ще й на область везуть, а вчитель запише в "заслуги". Чи екзамен, який кожен пише "на свій бал". Кому від цієї брехні добре? За статистикою половина золотих медалістів здали ЗНО на 160 і менше. За що вчитель ставив оцінку 10+, а? І це ж не один, якщо є медаль. Це брехня собі та учням. От проти цього треба боротися, бо за цим криється відсутність навчального процесу в тих школах, де такі медалісти. Бо якщо такі медалісти, то який там рівень загалом?
антон
Для Студент: цікаво звідки ця статистика про половину медалістів з 160 балами ЗНО? аби що спиздіти.
1
Для Студент: Троляка, піди підзароби на іншому сайті
Студент
Насправді це офіційна статистика УЦОЯО, http://osvita.ua/test/42511/
Коментувати
Для Одесситка:
я Вас поддерживаю.Заслуги репетитора лишь в том,что он использует глупость родителей для того, чтобы получать себе деньги. Больше - ни в чём.Глупые родители, не понимающие собственных возможностей в работе с собственным ребёнком,очень хорошее подспорье для людей,НЕ желающих тратить собственные силы на работу с КОЛЛЕКТИВОМ детей.Жил когда-то ОТЛИЧНЕЙШИЙ учитель-мастер,но который умел работать С ОДНИМ ребёнком.Но когда работал с классом-для него это была МУКА,поскольку дети(мой любимый спокойный тихий понимающий класс) верхи снимали и приходилось идти администратору детей УТИХОМИРИВАТЬ. И ЧТО тут скажешь
Роман
Знаю вчителів, які мають непогані знання, вчать дітей, але за гроші готові на всяку підлість, готові за додаткові години горло гризти іншим вчителям, дають постійно хабарі дирекції.Питання чи корисно дітям спілкуватися з такими вчителями? Чи не заразять своїм хижацтвом, підлістю і хамством дітей? Що важливіше для дитини: вирости хорошою людиною з середніми знаннями по предмету чи дуже багатознаючим, але зараженим байдужістю і зажерливістю? Відомо, що особистий приклад і поведінка часто мають більший вплив на дитину ніж тисячу уроків.
1
Для Роман: "Питання чи корисно дітям спілкуватися з такими вчителями?" В нашому суспільстві, виявляється, дуже корисно. Оці вчителі в наших реаліях жили раніше непогано і далі продовжуватимуть, а зі школи підуть ті, хто не хоче прогинатись під систему або не вміє давати хабаря чи інакше пристосовуватись. В радянські часи пристосуванство засуджувалося, а сьогодні це одна із складових успіху
Коментувати
Клас!!!
Тепер вчителі будуть турбуватися не про знання учнів, а про свою сертифікацію. Для працівників міністерства і їх гарних знайомих розпочнеться «творчий період» - друкування методичок: «Все про ЗНО для вчителів»
даруюідею
Пропоную, в класі, де працює вчитель, який бажає " сертифіукуватись", поставити вебкамеру, записати його уроки, а потім разом з "комісією" проаналізувати урок. Там буде видно все: і знання предмета, і знання психології з педагогікою. Не дуже дешево, але набагато дешевше і результативніше, ніж та дурня, яку збираються запровадити. І комфортніше і для вчителя і для дітей. І, головне, вчитель матиме змогу відстояти свою думку6 все як на долоні.
Клас!!!
Для даруюідею: Ото буде кіно!
!?
А хто буде переглядати те кіно? Та ще й оцінювати!
даруюідею
Для Клас!!!: Краще таке кіно, аніж той цирк на.дроті в поєднанні з трагікомедією, написаною недолугими реформаторами, які видають це за прорив в освіті. " Усе це було б смішно, якби не було так сумно".
Коментувати
Учитель-практик
Достоверность любой педагогической теории подтверждается практикой, если это не происходит, то теория не верна. Только представьте себе, сколько у нас «теоретиков» сидит в разных институтах-университетах! Они понапридумывали не только разные теории, но и разные термины! В рахных университетах одно и то же называется по-разному! И теперь учителя должны будут всю эту «теорию» сдавать на сертификацию!
Учитель-практик
Для Учитель-практик: «В рахных университетах= В разных университетах»
НЕТ никакой "педагогической теории"
Для Учитель-практик: это всё совковый бред, созданный для того, чтобы особо шустрые могли получать ДОПОЛНИТЕЛЬНУЮ копеечку,а некоторые вообще ничего толком НЕ делая иметь ПОЛНОЕ обеспечение. Но ведь-попробуй подвинь.
Коментувати
Світло
Сертифікація або ЗНО для вчителів означає невизнання дипломів? Держава дипломи видала, мабуть, за "якісь" знання, а не гарні очі!!!
Світлана
Cертифікацію слід розпочати з міністра освіти, заступників, які дають дозвіл на друк підручників, що не відповідають чинним програмам, які нічого не знають про сільську школу, які, можливо, ніколи не були вчителями-практиками.
Роман
Вчителі підтвердять свої знання і що далі?Діти масово не хочуть вчитися - кого з вчителів різних шкіл не питаю - це підтверджують. Потрібно змінювати програми, підходи, підручники, звільнити бездарних працівників МОНу, скоротити інститути вдосконалення і методкабінети які не дають займатися дітьми. Сертифікація не вирішує безліч проблем освіти. Хто це зробить? І хто сертифікує бездарного Квіта і такого самого Яценюка?
Jane
Для Роман: Браво! И еще : никому не приходит в голову выполнить финансовый прогноз - сколько нужно вложить денег только в факт разделения школ по категориям. Проще создавать планы по внедрению очередной макулатуры в поддержку сертификации. Куда утекли денежки, которые планировались под национальный проект "Відкритий світ"? Речь идет даже не о миллионах грн. Все это профанация реформ.
Коментувати
страх погано
Для Вікторія: Що б ми тут не писали-слухати не будуть, наша думка нiкого не цiкавить.Все роблять,щоб знищити освiту в Украiнi, бо лише вона ще залишилася. Як зробили життя людей бiдним,так зроблять освiту недоступною для простого народу, а особливо вiдчують села. Дiти чиновникiв навчаються за кордоном,а для чого думати про iнших...
Ірина
З такого ЗНО і розпочинати потрібно було, а не на дітях експериментувати. Вчителі, які мають знання, без проблем його пройдуть і підтвердять свою категорію, а тим, від кого діти бігають по репетиторах, в школі не місце.
Фрост
Для Ірина: Дійсно, якщо для підготовки до ЗНО учень має ходити до репетитора. аби осягнути базовий рівень, то чому його вчать в школі? На ЗНО все те, що так чи інакше мало б бути засвоєне на уроках. Але чому воно не було засвоєно? Бо як вже зазначали раніше в багатьох класах відбуваєть лише імітація навчання, а насправді великий обман і переливання з пустого в порожнє.
Сергій
Для Ірина: А як бути з тими вчителями, які знання мають, а от пояснювати не вміють або не хочуть? І на щоденних уроках особливо не напрягаються.
Родион
Для Ірина: А які можуть бути проблеми в цій корумпованій системі в людей без знань, без моралі , без совісті. Гроші, зв’язки і неписані закони (понятия -рус.-) поки що вирішують все. І змін на краще не видно.
Коментувати
Страйк
Навіть судді напа’мять не знають законів. А вчителя закидають питаннями стосовно різних термінів ,програми ,стандартів ,психології ,педагогіки та ін. На всю країну і на весь світ "реформатори" бажають показати ,які вчителі ДУРНІ. А справжній педагог може й не знати точного визначення "компетенції і компетентності" ,але працює на самому високому рівні - бо він ВЧИТЕЛЬ від Бога. Ніхто не замислюється ,за що той бідний освітянин комп’ютер собі купив.. Маразм наших урядовців перетнув всі можливі межі. Ми досі працюємо без підручників ,а вони нам сертифікацію під ніс сують. Вклоніться вчителю!!!! Спочатку міністри нехай свою роботу виконують ,забезпечують навчальні заклади всім необхідним для реалізації "фантастичних бажань", не призначають кумів на керівні посади.. Стільки років пропрацювала в школі ,вже вчу дітей своїх учнів ,але такої безглуздості навіть уявити собі не могла.
Роман
Для Страйк: Точно.
Viktoria Dvornichenko
Я викладаю образотворче мистецтво вже 25 - ть років:)Перший рік дали мені предмет "Художня культура " . Без інтерактивних технологій подавати матеріал просто неможливо ! В школі три кабінета з комп’ютером і проектором . В школі, де 1000 учнів ! Яким чином мені проводити уроки ??? !!! Маю багато презентацій , матеріалу по мистецтву в електронному форматі. Тим більше,що багато тем на сприйняття музики , кіно, естрадного мистецтва, анімаціі та інших видів аудіо- візуальних мистецтв . Поки не буде вирішена матеріальна база , яка має забезпечити якість поведення уроків, нема що вимагати від вчителя . Я , навіть не можу купити собі ноутбук на свою платню ! Вже згідна ,навіть , носити його з собою на уроки :(
Борис
Я згоден проходити сертифікацію, але перед тим бажаю бути присутнім при сертифікації міністра і його свити, згодом на сертифікації обласного керівництва, і на закуску - сертифікація керівництва школи. Все це пропоную провести в прямому ефірі якогось загальнодоступного каналу. А то перевіряти і контролювати у всі часи було достатньо спеціалістів. Цікаво чи є про сертифікацію керівних кадрів у законопроекті?
Коментувати
Оксана Терещенко
як говорить мій колега: "Танки грязі не бояться". Пережили "пАкращення", переживемо і вчительське ЗНО. Ні грошей не добавлять - ні віднімуть. Складатимуть його для галочки, як і все, що в системі освіти робиться. Толку від нього буде 0. Але нехай від мене потім вимагатимуть результатів олімпіад-МАНів. Я ""Сертифікована" і все!
1
Для Оксана Терещенко: Як це толку 0. А наповнення кишень у тих, хто вигадав цю схему для збагачення.
Оксана Терещенко
не думаю, що збагатяться. Посадять кількох фахівців із провідних педінститутів і доручать складення, як завжди "в нагрузку до основної діяльності". Педагоги не діти, поки не купляться на всілякі тестівники-довідники по підготовці до цього ЗНО, ніхто і не наживеться.
Коментувати
Ирина Смородина
Особисто знаю кількох учителів, які знають свій предмет, але викладати не можуть чи не хочуть.Заробляють репетиторством.Тому, на мою думку, ЗНО для вчителів у освіті в цілому нічого не змінить.
1
Для Ирина Смородина: Правильно й робить, пора повчитися поважати себе в чиновників чи лікарів. Прийдіть в державну поліклініку на прийом без конвертика і з конвертиком - різницю одразу видно. Сидить собі лікар (хороший, освічений) у поліклініці, виконує роботу - вислуховує, рецепт виписує, але дійсно лікувати буде лише за конвертик. І з 8.00 до 20.00 на роботі сидіти не буде, якщо оплачуються лише 2-3 години. Просвітницькою роботою безплатно займатися не буде. І повага до нього куди більша в суспільстві, ніж до вчителя, який цілодобово безплатно чужих дітей пасе. Пора поважати себе.
Коментувати
Finita
Якби ж тестування було тільки з предметів... А то ж доведеться перечитати чимало теоретичної психолого-педагогічної дурні. А ми ж насамперед практики... І поради у вирішенні проблем шукаємо не в порохнявих дисертаціях, а в живому спілкуванні з колегами.
Л
Оперативно "працюєте", так миттєво видалили комент. Точно ви вже "просертифікувалися". Давайте Я буду "працювати" замість вас, а ви-замість мене.
Л
За.....те "вашу сертифікацію" собі в одне м... . І працюйте "любі слуги народу" за копійки вчителів в школах самі. А ми б пішли на ваше місце роботи.