Закон про освіту: уряд проведе консультації у Раді

Яценюк висловив переконання, що закон має бути проголосований до кінця 2015 року

Закон про освіту: уряд проведе консультації у Раді

Однією з ключових реформ на наступний рік є широка реформа системи освіти. На цьому під час засідання уряду наголосив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

За його словами, наступний рік має стати роком реальних змін в системі базової освіти.

«Ми пройшли перший етап реформування вищої освіти, і зараз нам необхідно ухвалити закон про освіту, про професійно-технічну освіту. Вважаю, що 2016 рік повинен стати роком реальних змін в системі базової освіти України», - наголосив Яценюк.

«Не провівши реформу середньої освіти, ми провели реформу вищої. Тобто дах ми відремонтували, а фундамент залишили. Тому зараз ми маємо зайнятися конкретним фундаментом української освіти - це середня школа», - зазначив прем’єр.

Також він звернувся до міністра освіти і науки Сергія Квіта з проханням провести відповідні зустрічі і консультації зі всіма фракціями щодо цього законопроекту.

Він висловив переконання, що закон «Про освіту» має бути проголосований у парламенті в цілому до кінця поточного року.

Освіта.ua
11.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ой-йой!
Ну, ребята, держитесь! Они свою «крышу» отремонтировали, а теперь за наш «фундамент» возьмутся. «Пропал дом», как говорил профессор Преображенский.
Каліфорнійський університет Берклі
Народні депутати і чиновники повинні кожного року здавати ЗНО з усіх предметів. Не здав ЗНО, до корита - зась!!!
Каліфорнійський університет Берклі
P.S. Плюс проходити сертифікацію і заключати контракт з виборцями на рік. Не виконав контракту - поганою мітлою!!!
Палыч
для университету калифорнии: Эх, романтик, мечтатель! Нардепы и чиновники пришли во власть защищать СВОИ интересы, только свои. Как тока отменят мараторий на продажу земли - встретимся через год и обсудим, какой клочок земли нам достался, а какой - слугам народа.
Татьяна Данелян
і обов"язково ЗНО з укр. мови, іноземної мови, і профілюючого предмета з металошукачами, громадськими спостерігачами за весь курс шкільної програми
Коментувати