Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Євгенія
І чому одні вульгаризми в голову лізуть? Господи! Невже ми вже такі грішні?
Вчителька (колись російської мови)
Для Євгенія: пригадуєте? "А виноват ты в том, что хочется мне кушать!" вчитель завжди у всьому винуватий та грішний. за свої 20 років педагогічної роботи ніколи не відчувала, що у мене все ОК, що все написано, зроблено, перевірено. Не було жодного вихідного, коли б у голові не крутилася думка, як зробити матеріали на той чи інший конкурс, провести відкритий урок (працюю в профліцеї) і т. д. Вчитель завжди і всім винен і повинен! мабуть, доведеться покинути цю роботу, хоч і люблю її...
Коментувати
Наксод
Яку відповідальність за проходження сертифікації нестимуть курси підвищення рівня кваліфікації ? Кого будуть звільняти з роботи - учителя чи Інститут?
Олекса Позняк
Для Наксод: учителя дорогенький! ====Во деревня! Он же памятник, кто его посадит?=====
Коментувати
Учитель
Хто буде проводити державну сертифікацію? У якій такій формі вона проходитиме? Чому подібні реформи починають проводити не з верхів, а не з низів? І це усе треба витримати при зарплаті 2145 грн.?(вища категорія)? Велике прохання до Верховної Ради України і тих,хто придумав подібне:забезпечте школи, будь ласка, хоч крейдою і дошкою!!!
Леся
Для Учитель: а ще цікаво і не зрозуміло інше. Якщо рівень знань вчителя іще можна визначити то як визначити його вміння працювати з дітьми.
Олекса Позняк
так районо ніхто не закриває, методисти вас ще потрясуть після ліцензування
Олекса Позняк
Для Учитель: а не підтвердите вищу, здасте на першу - до викладання не допускаєтесь.Смішно?
Коментувати
Леся
Не зрозуміло, що таке форма здобуття базової середньої освіти. Які тут можуть бути форми?
Віктор
З повним текстом законопроекту можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки за таким посиланням >>> а посилання-то нема!!!!!!!!!!!
Lora
Для Віктор: Чому нема? Наведіть курсор на слово "посилання" і перейдіть.
Коментувати
Петро
"При сертифікації для роботи у закладах дошкільної, середньої, позашкільної освіти перевірці підлягають знання та навички зі змісту та методики навчання і знання з предмету (предметів), котрі планує викладати вчитель. У разі непроходження сертифікації або неспроможності підтвердити присвоєну раніше кваліфікаційну категорію особу буде відсторонено від педагогічної діяльності". Оригінальна думка... А як бути з дипломами? За знання та навички зі змісту та методики навчання і знання з предмета відповідатимуть декани чи ректори ВНЗ, які видали "липові" дипломи?
Олекса Позняк
Для Петро: підвищився тиск чи мігрень під час ліцензування і можете повісити свій диплом на гвіздочок у туалеті. Люди, невже ви і тепер не вийдете під раду?
небайдужий громадянин
быльш за все - ні! Десь тут вже писали, що вчитель постійно відчуває себе винним за недороблену роботу. тому й не вийдуть... а жаль ;)
Коментувати
Стас
Профільна освіта у 12-річній школі - це добре. Але не зрозуміло, що таке загальноосвітня профільна освіта.
Леся
Для Стас: було б логічно якби це були ліцеї. Але що вони мають на увазі з цього тексту не зрозуміло
ура, освіта
А хто має забезпечувати базу для навчання в школах? З підручниками зрозуміло, через рік після навчання їх видадуть. І нехай обовязково просертифікують тих хто складає ці "підручнички" і чиновників, які допускають їх до друку.
Тамара Самброс
Шановні колеги! Мені все цікаво про однорічну неоплачувану відпустку. В Польщі, наприклад, кожні сім років вчителю надається оплачувана річна відпустка. Що це за відпустка, якщо вона не оплачується? А жити за що?
Коментувати