Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ІВАН
Державної форми власності.Але! Більшість шкіл України в комунальній формі власності.Невігластво чи тупість?
Sir
Неужели у нас народ такой "темный" , что позволяет собой так манипулировать и поддаватся на унижение?
Вчитель школи
Не так це і погано, якби це дійсно було справедливо. А то в нас директор тільки поважає тих, хто йому "ГОДИТЬ": друкує, виконує за нього половину роботи, їсти носить (і таке буває)...., а решта це одна - неп...Хоч і дітей навчають краще, і займають в районі призові місця на олімпіадах, і стараються - але ж недогода. Моя думка - хай би обирали, але за досягнення, а не за стаж, гроші і т.д.
Голосzнарода
Для Вчитель школи: Хороший вчитель - нестерпний для самолюбства директора потенційний конкурент. Поганий же вчитель дозволить директору правити довічно.
Коментувати
Тетяна Руснак
У мене просте лаконічне питання: "Хто створює конкурсну комісію і визначає критерії відповідності майбутнього директора посаді, яку він буде обіймати?"
Олекса Позняк
Для Тетяна Руснак: отож
Ольга
Допоки не розженуть оту клоаку гороно, районо методкабінети все буде по-старому, але під новим соусом! Завжди на теплі керівні посади потаскують своїх людей, а розумні иа чесні нехай батрачать!
Коментувати
Афоня
Вот директор, который безоговорочно исполняет приказы своего начальства из управления, даже если они незаконны и нарушают условия работы учителя. Ему наплевать. Но если идут распоряжения от того же начальства относительно свободы действий директора - опа, тут уже начинается разглагольствования директора по поводу уместности чиновников в системе образования. Здесь нужно разрабатывать идеальный механизм назначения или выборов директора, по всему видно, что его еще не придумали на почве тотальной коррупции и связки городских, областных властей с районными отделами образования и школами. Нужна тотальная чистка. Пусть киевляне поделятся опытом, как там у них выборы дир-ра пршли.
Олекса Позняк
Для Афоня: опыт простой: тихо оформили все бумаги, профком от коллектива подписал, родительский комитет тоже и усё. Думаете, урны, бюллетени????ха-ха
Коментувати
спробуймо
А хто ж буде формувати конкурсну комісію? Чи не ті ж самі чиновники? Вважаю, що для всіх, хто керує освітнім процесом на всіх рівнях потрібно провести сертифікацію. Бо багато з них не проходять елементарного тесту на "вшивость"
Позняку(о независимости от родителей)
Лучший способ для учителя быть НЕЗАВИСИМЫМ от родителей - письменные работы детей,которые сохраняются у учителя на протяжении несколькуих лет, приглашение РОДИТЕЛЕЙ на уроки с тем,чтобы просмотреть на собственное чадо, на окружение ребёнка, на учителя тоже. Хотя,есть учителя, которые, в приутсвии родителя, становятся настолько приятными в общении,хоть к ране прикладывай. Но тут есть иной вариант. Хотя для этого родителям должно быть позволено ХОДИТЬ НА УРОКАХ ПО ШКОЛЕ, и слышать и тон общения, и поведение детей, и межличностное поведение учителей, что,согласитесь, тоже немаловажно
сколько можно
Для Позняку(о независимости от родителей): Назовите нормативный документ, в котором указано, что учитель должен сохранять письменные работы учеников несколько лет. А остальной ваш текст - просто бред.
))))))))00
Для сколько можно: бред? Да и ладно.Оставайтесь там, где находитесь, с тем,что имеете.
Володимир
Ну, по перше, зберігати письмові роботи - дурня. Тут за місяць їх збирається стільки, що їх інколи просто фізично немає де діти. По-друге, "есть учителя, которые, в приутсвии родителя, становятся настолько приятными в общении,хоть к ране прикладывай", а ваші діти у вашій присутності будуть себе вести як завжди? Думаю відповідь очевидна. Щодо відвідування уроків - прошу, нічого боятися, у вчителя буває стільки перевірок, що перевірка батьків нічого особливо і не змінить, особисто я сприйняв би це як бонус на користь дисципліни у класі) Єдиний шанс побачити який вчитель і діти насправді - прихована камера, але це я заборонено законодавством. Ну і щось мені підказує, що на довго такого батьківського ентузіазму (мається на увазі відвідування уроків) не вистачить.
Коментувати
Позняку(продолжение)
НО если учитель ОТКАЗЫВАЕТСЯ выполнять просьбы(требования,распоряжения...) дирекции,которые НЕ входят в должностные обязанности, вот тогда лишь директор начинает крутить своими мозгами в направлении ЧЕМ ЗАИНТЕРЕСОВАТЬ учителя. Но, с другой стороны,лично я НЕ понимаю, КАК учителя НЕ возмутились тем, что их поставили надзирателями на перекрёстке. Хотя-это из области игры в ЮИР.Но-в данном случае стоять должны ДЕТИ во главе с руководителей кружка ЮИР данной школы,который ЗА РАБОТУ получает дополнительную ПРОПЛАТУ.
Олекса Позняк
Для Позняку(продолжение): это не ЮИР, это кому то в районо пришло в голову что так обеспечивается безопасный проход детей в школу. Т. е. переводить через переход
ОГО
Для Олекса Позняк: не знаю, что в этом случае делать. Но...мне всегда сложно выполнять глупые распоряжения((
Коментувати
Позняку
Позняк,Вы самое запуганное существо на свете?Если да, то и Я с Вам соглашусь.Если нет-ПОЧЕМУ? В смысле ЧТО есть причиной того,что Вы НЕ есть самым запуганным существом на свете? Далее. Общение с НЕ запуганными существами даст НЕзапуганных существ.Да,это долго и капельно.Но Я пока других выходов НЕ вижу. Как общаться незапуганным с остальными? Этого пока ТОЖЕ НЕ вижу.Разговоры учителей и высказывание ими своих проблем из области"пусть ОНИ(типа руководство)знают,что Мы знаем" не есть рациональным.Почему?Думаю это способны увидеть многие.Но я со своей практики общения В СВОЁМ коллективе-если директор ЗНАЕТ,что учителя ведают о причинах того,ПОЧЕМУ одним почти две ставки,а другим ничего,одни-на НЕОПЛАЧИВАЕМУЮ замену,а другим ЭТА замена идёт в зарплату,одни работают за двоих,а другие ПОЛУЧАЮТ ЗА ЭТО деньги,о договорняках,но ПРОДОЛЖАЕТ ту же политику-это просто означает, что директор ЧХАТЬ ХОТЕЛ(а)на знания членов коллектива,поскольку он(а)МОЖЕТ ТАК ПОСТУПАТЬ,а значит-БУДЕТ так поступать
Олекса Позняк
Для Позняку: Я незапуганный потому и вылетел с работы. Незапуганных выгоняют с треском чтоб другим неповадно было.Показательная казнь. Знаете меня это не расстроило я знал что меня сразу заберут - в Киеве школ много. Но если бы я жил и работал в сельской школе, а на руках у меня семья в каждой моей копеечке нуждающаяся то и я выходил бы на перекрёсток и стоял бы там идиотом - такова жизнь
да, скорее всего так и есть.
Для Олекса Позняк: Но всё же и люди села,даже имеющие лишь ЭТУ работу и более никто в семье НЕ зарабатывает,в конце концов находят силы в возможности требовать от администрации.
Олекса Позняк
Для да, скорее всего так и есть.: наверное есть герои в селе.Но я бы не стал лезть на рожон. Я очень трепетно отношусь к семье, это моё больное место.Я долго не уходил с прежней работы сопротивляясь мафии.Но мне прислкли в ВК видео где 4 бычков с битами и надетыми на голову мешками угрожали моей семье.Написал заявление в милицию, и ушёл в другую школу.Их так и не вычислили или не захотели.
Коментувати
Роман
Це все вже було на початку 90-х. Директорів обирали зі свого колективу, а потім не могли їх вигнати бо вибрали найгірших з учителів школи.Не найкращого спеціаліста, а найбільш зручного для всіх. Потрібно не впадати в крайнощі і вибрати більш розумний підхід. По перше директор обов’язково повинен бути з іншої школи. По друге, якщо учні починають обирати директора чи вчителя для себе то це називається дурдом Веселка. В більшості випадків виберуть нерозумно. І взагалі,чому б не почекати коли завершиться судова реформа і корумпованих суддів,прокурорів змінять добросовісні. Тоді звичайний вчитель звертається в суд і корупціонера директора звільняють. Найперше потрібно за європейськими стандартами ввести відповідальність батьків за своїх дітей, можливість залишати в попередньому класі лінивих учнів, скоротити непотрібні районні відділи освіти, заборонити шкідливі для освіти масові заходи,яких по 50 на рік,обов’язкові конкурси,олімпіади звіти, люструвати Міністерство освіти, яке не змінюється
Олекса Позняк
Для Роман: У вас 600 долярів на позовну заяву є? А за кожне засідання адвокату 500? Який суд...?????? хіба що небесний виправдвє учителя
Роман
Згоден у нас унїкальна країна. Такої корупційної піраміди немає більше нігде. Усі реформи мають міститити в собі протидію корупції. Призначаєте директора, проведіть анонімне опитування в інтернеті серед вчителів, провірте обвинувачення. Чому міністерство разом з новими реформаторами слухає тільки себе.
dflbv
обрання директора на конкурсній основі це теж саме що за партійними списками, бо в райцонних радах будуть затверджувати своїх, тупих і безініціативних, які можуть виконувати лише команди своїх босів.
Коментувати
Cheka
Серед учнів є достатньо багато розумних, обдарованих, здатних аналізувати і робити висновки індивідуумів, на відміну від зіпсутих системою дорослих.
Олекса Позняк
Для Cheka: точно есть, только они в меньшинстве ...
Коментувати
Олекса Позняк
Моего директора уже выбрали. Ни педколлектив ни громадськисть ничего не знала. На последней нараде обтекаемо сказала что утвердили и она наш новый старый директор. Я не против. Она хороший человек, умница, отлично работает и умеет дружить с районо. А кто не умеет тот и не пройдёт
Антін
В освіті повинні робити зміни професіонали,які в цьому знають толк! Як кажуть у нас, говорити , не мішки носити! А тут крім балачок толку ніякого
Игорь Соломонов
А, що зробив зауваження, або дитині медаль не дав, відразу пригрозив, що більше за тебе не проголосую. Вони там ідіоти?
ppp
За нашим законодавством повноліття наступає з 18 років. З цього моменту молода людина має право обирати і бути обраною в органи влади. Посада директора не є однією з посад самоврядування. Якже можуть обирати директора неповнолітні? Юридично вони не мають право голосу.
Олекса Позняк
Для ppp: да всё организуют: и счастливых родителей с короваем и юных пионэров с горном и барабаном
Коментувати
Володимир
Можливо і Президента України тоді хай учні обирають?
Станислав
Что сказать, наш премьер неадекватен! Такого маразма нет ни в одной цивилизованной стране, подчеркиваю - цивилизованной!
Cheka
Шановні громадяни, ви дуже не дооцінюєте учнів!!!
Даша
Для Cheka: все вірно. Учні добре все знають і розуміють. Потрібно вибирати директорів шкіл.
Коментувати
Тетяна
Чому з освіти та освітян черговий раз роблять посміховисько, невже в уряді нема більше чим зайнятися. Але зрозуміло чому зараз, бо почнуть приходити рахунки на газ, а населення потрібно чимось відволікти. Шановні освітяни,вдумайтесь, будь ласка, директора будуть обиратиучні. Це означає,якщо вчитель дуже добрий, ставить хороші оцінки,але менеджером може взагалі не бути, досвіду нуль , тільки шлюбів добрий, красивий, а головне молодий - можеш стати директором. А якщовженим став, але когось посварив за запізнення, діти тебе можуть переобрати і йди на вулицю. Чому ж у нас вчительство занадто виховане аби вийти на Майдан...
ні, вчительство не "занадто виховане",
Для Тетяна: воно розпорошено по школам з різним фінансуванням, воно розпорошено власними страхами (свідомо,чи несвідомо, та керманичі те робили і ЗРОБИЛИ), воно БОЇТЬСЯ,бо боялося завжди-втратити години, втратити місце, почитувань привселюдних за щось невиконане, зайвий раз зупинити начхальство, що надто хамовите, та багато чого ще... Ні, не виховане занадто, воно НЕ піде нікуди, бо вміє пристосовуватися, використовуючи батьків, дітей...
Dashka
Треба також вирішити, на який строк обирати директорів. Бо як правило їх обирають мало не пожиттєво!
Коментувати
Наблюдатель
Должность премьера какая-то заколдованная. Как только политик становится премьером, кат-то сразу начинает проявлять себя с необычной стороны. Вспомните хотя бы Азарова с его языковыми «перлами». Теперь Яценюк решился на радикальное «пре-образование». А может быть как раз в этом случае и проявляется его настоящее «Я».