Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Дуже добре, що буде сертифікація.Нарешті ліквідують інститути післядипломної педагогічної освіти, які торгують власними книжками і методичками для вчителів-"методистів". Проходження сертифікації і кваліфікації має бути добровільною справою. Вчитель має право вибрати де підвищувати кваліфікацію: в Києві чи в Ужгороді, і і чи проходити сертифікацію. Якщо сертифікація не підтвердиться відповідною високою зарплатою, то нічого все це починати. Держава має зрозуміти, що віддаючи в руки голодному, злому вчителю, для навчання і виховання дітей, вчителю, позбавленому мотивації, про яку ми так любимо говорити нічого доброго не вийде. Не має мотивації у вчителя, якщо він не може забезпечити себе та свою родину, від виконання вчительської праці , необхідними речами для достойного рівня життя. Вчитель, який одягнутий у "лахміття", ловить на собі принизливі погляди учнів, та втрачає впевненість та віру у себе. Зарплата - головна мотивація вчителя у ринкових відносинах.
Олег
Для Оксана: За ваші кошти можете проходити сертифікацію хоч у Лондоні)))А коли люди на курси їздять за власний кошт, то якось нічого не хочеться. А про те, що сертифікація має підтверджуватись високою зарплатнею вчителя я з вами повністю погоджуюсь
Коментувати
Анна
Не розумію, як відбуватиметься сертифікація (раніше - кваліфікація). Я атестувалася на вчителя 2 категорії у 2012 р. Підкажіть, що робити далі.
wer
Для Анна: Аня! Ради Бога, не полінуйтеся відкрити проект закону про освіту і прочитати. Там написано.
Коментувати
ludik
Не понятно, чем думает наша власть? Ведь вечно недовольные жизнью учителя вырастят вечно недовольное властью поколение граждан. И опять круговорот революций в природе. Может порядок в стране надо начинать не с повышения зарплат судей, полицейских, депутатов, а именно учителей. Вот тогда и патриотическое воспитание будет то, что надо.
Ответа НЕТ
(((Вероятно вопросы либо слишком сложные, либо неудобные
Tronka
Ви спочатку подивіться ХТО йде вчитися до педагогічних університетів? Далеко не кращі випускники шкіл. А хто з них потім прийде до школи? відсотків 10-15??? І лише ті, що не змогли пристроїтися на кращу роботу... З них половина біжить зі школи при першій нагоді. Якщо у містах, де є педвиші, цю проблему ще якось вирішують, то у маленьких містечках і в селах - молоді майже немає у школах. Там працюють 70-річні бабці, які отримували категорії, як листівки до чергових ювілеїв... А тепер ви їм пропонуєте сертифікацію??? "Інфаркт мікарду... Ось такий рубець..."
tetsv
Для Tronka: Мені шкода: Вам явно не пощастило в житті... Ви не зустріли хорошого вчителя.
Ольга
http://abit-poisk.org.ua/rate2015/direction/139084 Абсолютно вірно, фізики будуть навчати, ті хто пройшов на державну форму навчання, отримавши (УВАГА!) 100-109 балів з фізики і 120 балів з математики. В цьому списку 25% таких "фізиків". Ох, навчать!
Олег
Погоджуюсь, в педи, нажаль, йдуть учні з не найкращими балами з ЗНО, бо беруть туди зараз усіх. Ринкові відносини!!! Найкращі візджають за кордон і це дуже печально
Коментувати
вопрос нарисовался
Сертификацию проходят в европейских странах. Оттуда она перекочевала к нам.Как идея. Но. . . Вопрос в том - А ЕСТЬ ЛИ в европейских странах, там, где людей сертифицируют, ПЕДАГОГИЧЕСКИЕ университеты? - это первый вопрос. И второй-какого лешего выдавать диплом выпускнику ПЕДвуза,чтобы его ПОСЛЕ ещё и сертифицировать?-это второй вопрос. А на кой ляд детям поступать в педВУЗ,который готовит учителей, когда, имея ВЫСШЕЕ образование ЛЮБОГО ВУЗа, пройдя сертификацию,человек сможет получать свои копейки в школе? Ведь частные школы способны брать и БЕЗ педобразования людей. Умные лююди способны платить тому, кто УМЕЕТ и ЗНАЕТ. А репетитору,так тому вообще этого не нужно. Как,кстати, и няням-категории людей, получающих деньги за ЗНАЧИТЕЛЬНО меньший напряг сил
няня
Для вопрос нарисовался: про няню у которой "ЗНАЧИТЕЛЬНО меньший напряг сил" - напряг будь здоров!!! поверьте, тут тоже своя академия, вот только морально легче в плане отчётности)) не пишу в отдел образования.. да и няня до этого 20 с лишним лет волновалась реформами, а потом приказала долго жить педкарьере.. не адекватные реформаторы в стране нашей...они реальности вообще не знают...у них нянями и работаем, потому советую бежать по скорей ...
Тімур
Для вопрос нарисовался: Я прошу Вас, назвіть мені пункт в проекті закону про освіту де написано,що сертифікацію ми будемо проходити в педуніверситетах. Це одне. Тепер друге. Я не думаю що Ви справді людина така не компетентна як стараєтесь себе показати. Адже будь-яка людина в інеті може вияснити, як проходять сертифікаця. за кордоном. На кого Ви розраховуєте?
Тімур, Вам варто ПЕРЕЧИТАТИ НАПИСАНЕ.
Для Тімур: Питання звучало так - ЧИ ІСНУЮТЬ ЗА КОРДОНОМ ПЕДАГОГІЧНІ УНІВЕРСИТЕТИ? ТОбто,університети,які готують вчителів
Коментувати
Олена
Якщо це так нагально і дуже важливо, краще розпочати сертифікацію з випускників педагогічних ВНЗ для того, щоб реально визначити рівень готовності бути вчителем та забезпечувати якість навчально-виховного процесу ( це дуже важливо! Діти не мають чекати поки учитель стане професіоналом через 5 років, а він вже зраз повинен демонструвати як треба по-сучасному вчити дітей) та мати достойну зарплатню.
Анна
Погоджуся здавати іспит у тому випадку, якщо він буде відбуватися , як у прокурорів. У іншому випадку усі питання будуть куплені та продані тим, кому треба.
олена
Для Анна: Згодна з вами, дуже хочеться вірити в те, все буде дійсно чесно і прозоро, а не продано і куплено заздалегідь....
Коментувати
Ольга
Если будем терпеть и молчать, то вскоре не просто сертификация будет, а ещё и английский будем сдавать. Помните куда ОНИ типа идут? Причём нас не спросят. Кто мы такие? Ведь они нас даже за людей не считают. И прекрасно знают, что будем молчать и за любую подачку "поднятие зарплаты" будем терпеть. Самим надо меняться и наверное уже давно надо не лапшу с ушей снимать а действовать сообща. Привлекать профсоюзы, если они ещё в состоянии что то изменить. Выходить на свою защиту ВСЕМ!!!
Владимир
Для Ольга: Олечка, а как Вы хотели? Да, может и английский придётся сдавать - но как выжить в этом мире жестоком - только быть грамотным и профессиональным, зарплату хотим европейскую, а языки учить не хотим.
ЗАЧЕМ
Для Владимир: иностранный язык человеку, который на свою зарплату НИКОГДА не сможет поехать за кордон напосмотреть? Глупость
Коментувати
1
Пройшов ти такий весь сертифікацію, отримав сертифіката, а самодуру-директору, який на контракт вчителів набирати за новим законом буде, здалось, що ти не так поглянув у його бік. І привіт! Який сенс напружуватись.
Владимир
Для 1: Будьте профессионалом, компетентным, берегите своё достоинство и никакой "самодур" директор вам будет не страшен, организуйтесь в профсоюзы действенные и администрация будет к Вам очень внимательно прислушиваться. Всё буде хорошо. Слава Украине.
Слава, она то слава,
Для Владимир: да только не слава а позор. А о "самодуре" директоре Вы не прав полностью. И глупый директор, и не только директор, и бестолковые, но влиятельные родители имеют серъёзнейшее влияние на учителя. И,как показала практика,эти люди способны так нагнуть учителя, что ни одна школа города (маленького) на работу на возьмёт. А если есть вариант, то упокоить бурю,понятую ГЛУПЫМ-неразвитым-чванливым директором возможно лишь с привлечением оооочень большой силы.Но в момент, нужный это силе, но вовсе не учителю. Так что-реальная жизнь куда интереснее. И иногда страшнее, а иногда веселее.А в профсоюзы люди НЕ сумет объединиться, поскольку НЕ умеют.
1
Для Владимир: А кроме лозунгов и мечты о счастливом будущем, существует реальная очень уж нехорошая жизнь. А если кто-то школу видел только в детстве, в отчетах или походя просматривая дневник сына, то нечего лезть в обсуждения .
Коментувати
вчитель
Яка сертифікація???Про що Ви пишете шановні,коли наші керуючі освітою були в школі тільки тоді,коли навчались .Вони не знають а можливо і забули чим живе школа але вони професора,доценти і як вони зможуть провести сертифікацію коли один клас прекрасний а інший зовсім інший підбір дітей.Рік на рік у вчительській праці ніколи не полуиться.
Голосzнарода
Краще звільнити всіх вчителів із вищою категорією, бо все одно більшість із них цю категорію купили у свого директора, а ті, хто чесно заробили, то і підтвердять її під час сертифікації. Замість звільнених вчителів на роботу можна набрати випускників педуніверситетів, адже кожного року їх багато випускають, фахівців вистачить.
007
Для Голосzнарода: Випускники педуніверситетів прям один перед одним "біжать" до школи. Одна така вже прибігала до нас, на цілих 4 дні вистачило.
jjj
До нас того року прийшла одна молода особа після педуніверситету. Вистачило до Нового року. У цьому році прийшла ще одна. Після Нового року їде на заробітки у Англію. Моя думка, правильно роблять.
Голосzнарода
Для 007: Що так швидко її з’їли?
Коментувати
Учитель сш
Ото зрадіють учні! Тепер вчителі залишать їх у спокої: будуть самі готуватись до ЗНО! Нарешті і на їхній вулиці настане свято: тільки вчитель зайде у клас, а учні їм відразу запитання: «А ви вже склали ЗНО? Покажіть сертифікат, а то ми вас слухати не будемо!»
Голосzнарода
Для Учитель сш: Ну так все справедливо буде - дитина, яка не хоче вчитися, не здасть ЗНО.
1
Для Голосzнарода: Вузи підгрібають всіх абітурієнтів. Навіть з мінімальними балами. Який сенс учитися
Голосzнарода
Для 1: Ну якби акредитацію і ліцензування подібні вузи проходили справді, а не за хабарі, то більшу частину їх позакривали. А так вони бізнесмени.
Коментувати
Юрій
Тільки за!!! Геть інститути післядипломної освіти!!! Геть атавізми!!!
Учитель року
А яка надбавка після атестації? Така,як ми отримали цього місяця? Що мали, те і маємо - тільки податки збільшилися.Не думаю,що вчителі будуть масово атестуватися.Це апендицит на голову.
що ж це буде?
А як бути вчителям і директорам, що мають вищу категорію і звання, але не знають з якого боку підходити до компютера, щоб сертифікуватись?
Учитель
Для що ж це буде?: Нехай те МОН і вчить, надасть можливість вивчити комп,звільнивши від уроків зі збереженням зарплати.
Об’єктивна реальність
Для тих, хто не знає з якого боку підходити до комп’ютера, і для тих, хто не має поштової скриньки (або має, але не користується), і для тих, хто не живе віртуальним життям. Буду з Вами чесним. Ви відстали від життя. Наступному поколінню Ви не цікаві, і навіть шкідливі. І у Вас два варіанти: адаптуватися, або зійти з дороги і не заважати.
Ирина Кащенко
А наш директор, не володіючи технологіями, ще влаштовував екзамен на комп’ютері вчителям, які атестуються, а сам разом із завучами сидів за нашими спинами і посміхався... І це НОРМАЛЬНО???
Коментувати
Лена
Цікаво, хто розробить такі тести, що виявлять того самого ВЧИТЕЛЯ. Знання свого предмета, методики викладання, психології і т. д. Це ще не ВЧИТЕЛЬ. Це всього лише сума знань. І навіщо мені, вчителю вищої категорії, тепер сидіти допосередночі друкувати картки, робити презентації, розробляти уроки. Ні, тепер я буду готуватися до сертифікації. Так, це тепер головне. Ось по чому будуть оцінювати мою роботу. І це спасе освіту? ...Про що це я? Кому вона потрібна в цій державі. Розвалите і те, що є, панове, якщо, звичайно, встигнете.
Учитель
Для Лена:Підозрюю, що скоро будуть випускати збірники завдань для атестації вчителів або готувати аналогічні тести ЗНО для вчителів-предметників.Зарплати? Податки заберуть зарплати.А ще краще - повиганяти усіх педагогів.Навчання - дистанційне.Уявляєте, яка економія?
Наївний
А я дурний гадав собі, що якраз для вчителя вищої категорії (а особливо вчителя-методиста) якраз характерний такий стиль роботи: "допосередночі друкувати картки, робити презентації, розробляти уроки."
Голосzнарода
Для Лена: Краще звільнити всіх вчителів із вищою категорією, бо все одно більшість із них цю категорію купили у свого директора, а ті, хто чесно заробили, то і підтвердять її під час сертифікації. Замість звільнених вчителів на роботу можна набрати випускників педуніверситетів, адже кожного року їх багато випускають, фахівців вистачить.
Коментувати
tupomy-xitromy
Отлично! Независимость от кругловой, злобной, продажной, не имеющей гордости и чести директриссы...
Наталія
Для tupomy-xitromy: А коли будуть сертифікувати депутатів, міністрів, праційників управлінь освіти і взагалі усіх людей хто має вищу освіту? Навіщо ж тоді вчитись в університеті та одержувати диплом?
Panda
Освіта колишнього Радянського Союзу визнана найкращою. Підтвердженням даного факту є те, що наші фахівці працюють за кордоном. І беруть їх на роботу із задоволенням! Проте сучасні випускники мають набагато нижчий рівень знань, а вчитель працює не гірше і не менше!!!!!!!!!!, отримуючи копійки за свою роботу. Діти завантажені набагато більше! Зауважте, що вчителі раніше сертифікацію не проходили! Готуючись до уроків, учителі проходять таку „сертифікацію“, що жодному міністру, депутату і не снилася. Тому всі нововведення - чергова викачка коштів. А вчитель теж людина! У нього також є сім’я. Учитель хоче їсти, одягатися. А ще йому треба платити за комунальні послуги! Життя його минає у школі. Він не бачить сім’ї: ні дітей, ні онуків; йому немає коли милуватися природою. Він повинен працювати 24 години на добу. І всього виконати просто не встигає! Отримавши зарплатню, запитує себе: „Для чого я ходжу на роботу?“ І поки урядовці не зрозуміють оці істини, життя учителя, нашого суспільства не зміниться!
Panda
А вчитель, прагнучи отримати значну надбавку до зарплати, повісить на себе ще одне ярмо і буде шукати шляхи вирішення чергової проблеми! Проаналізувавши життєвий свій шлях, помітить: втрачено здоров’я, немає сім’ї, чоловіка, лишився крок до могили, бо він просто нікому не потрібний!!!!!!!!!!!!!! Чого досягнув? До чого йшов? Що отримав? Розумніші тікають зі школи або просто не йдуть у неї!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!