Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитель
Хочу сертификации Гройсмана и Яценюка посмотреть, весь народ хочет,покажите пример
salka
Да… и еще до всего этого, что ниже писал, надо организовать сертификацию депутатов всякого уровня (особенно парламентских) и членов правительства - с использованием детекторов лжи и психиатра.
Назарова Т.
Оце правильно. Депутатам потрібна сертифікація в першу чергу.А то там є такі " дівулі", що змісту шкільної програми не знають:
Коментувати
salka
Для начала сертификацию должны проходить все работники МОН, которые отвечают за качество образовательной и воспитательной работы в стране. Потом начальники и ответственные работники (специалисты, методисты, психологи и т.д.) областных и районных управлений. Должны они это сделать перед независимой, неподкупной комиссией (с участью самых известных, признанных в обществе педагогов), открыто (вопрос на "засыпку" - как это организовать?). После этого можно взяться за педагогов.
василь
атестація на даний час це інструмент, в руках директора, для покарання неугодних. На своїй шкурі випробував. Я за незалежну сертифікацію, але прошу врахувати те, що держава не створила рівних умов для навчання сільських та міських , а особливо дітей олігархів, у загально шкільних навчальних закладах.
для Сергія
а якщо згадати, що пан Ковтунець вчора запропонував оплату здійснювати "ЗА РЕЗУЛЬТАТОМ РОБОТИ", то і сертифікація, що буде не пройдена і не лише через те, що вчитель сільської школи НЕ працює з олімпіадніками СТАРШОЇ школи, а отже понизять категорію, а від того і фінансування, а ще й від того, що у відсотковому відношенні учні сільської школи напишуть ЗНО на значно менший середній бал... Висновок? А висновок у тому, що хлопцям потрібно ЯКНАЙШВИДШЕ ЗВІЛЬНИТИ території,які будуть віддані у приватну валсність для дослідів у використанні генетичної модифікації (ну і ще для того, що тим потрібно)
Сергей
А якщо вчитель працює в сільській школі ,в якій немає старших класів і давним-давно не розв"язував завдань старшої школи, то як йому потм проходити сертифікацію. Хоч на рівні базової школи має гарну майстерність та учнівські показники?
Для Тімур:
Тімур, Вам варто ПЕРЕЧИТАТИ НАПИСАНЕ. Питання звучало так - ЧИ ІСНУЮТЬ ЗА КОРДОНОМ ПЕДАГОГІЧНІ УНІВЕРСИТЕТИ? ТОбто,університети,які готують вчителів
Ольга Бузницкая
я можу помилятись, але думаю, що все робиться задля того, щоб познімати всі категорії та звання з вчителів та спонукати знов їх отримати...звичайно, буде "економія" на вчительських сім’ях, бо будуть заробляти копійки...більшість вчителів підуть на вислугу, бо вона не буде відрізнятись від зарплатні...зроблять класи по 45 учнів, бо це також економія...в школу прийдуть молоді вчителі, але чи будуть вони робити на ту подачку...Вважаю всі ції дії геноцидом вчительства...не думаю, що все робиться на благо дітей
учитель
Для Ольга Бузницкая: так думают все учителя. Итак учителя работают даром. Они просто немогут без повода уволить,придумали шоу
Коментувати
Сергій
Шановні міністри, як же ви стали такими вченими і розумними, ящо вас вчили "не сертифіковані" вчителі? Краще віддайте цих 100 млн. гривень на підручники, на комп’ютери для дітей. Пройшло 3 місяці навчання, а учні 4, 7 класів навчаються без підручників і не відомо чи вони взагалі будуть. "Підручник" означає, що він повинен бути під рукою школяра. Подбайте про матеріально-технічне забезпечення навчальних кабінетів за державні кошти, а не за рахунок вчителів. Для чого тоді ваші міністерські дипломи? Можна пройти сертифікацію і стати вчителем. Думайте !!!!!!!!!
Goodbye my mind!
щоб щось вимагати, треба спочатку дати. а що ви дали вчителям, дорогі міністри? (крім, звичайно, мізерної зарплати та головного болю, як пройти атестацію, взяти участь у різних нікому непотрібних конкурсах, олімпіадах...) що міністерство цим хоче доказати? що вони самі ставлять під сумнів свої ж МІНІСТЕРСЬКІ дипломи, які з превеликим задоволенням і щирими усмішками видавали майбутнім педагогам по закінченню університетів та педінститутів? хто буде працювати в школі? тут і так уже нехватка кадрів, важко знайти спеціаліста, який би хотів працювати в школі.
Мария
Очередной МАРАЗЗЗзззм правительства!!!!!!! Некуда девать деньги 100млн?
Зірочка
Уже давно наблюдаю за учителями,которые считаются лучшими. Да,в основном так и есть. Они прекрасные специалисты,но ..... Они работают на результат со способными учениками,а " низький рівень" их попросту не интресует. Нарисовали им 4-5 баллов и сидят эти дети с нулевыми знаниями дальше. Вот и начинаю задумываться,может так нужно работать,а то распыляешься на каждого,пытается,чтоб у каждого в меру его способностей ,хоть минимум знаний в голове осталось . А как введут " сертификацию" - будет выбор конкретный стоять,то ли твой ребёнок полуголодный и работаешь со всеми детьми,то ли нормальная зарплата,но ставка на лучших, чтоб свои показатели по успеваемости и конкурсам повышать(((((
NBA
Колеги! Невже не зрозуміло, що йде тотальна економія коштів за рахунок педпрацівників. Завдання з тестів будуть такими, щоб здавали одиниці, або ж його величнічть "ВИПАДКОВІСТЬ". А тому готуйтесь вчителювати як "категорія спеціаліст" за супер низькою оплатою. Згадайте Т.Г.Шевченко "БОРІТЕСЯ - ПОБОРИТЕ"
миколайович
я не уявляю, як будуть перевіряти вміння вчителя... Не в усіх сільсьських школах є компютери!!! Якшо є - то нема інтернету!!! Де на 7-мі класи підручники?!!!!! ДЕ МАЙСТЕРНІСТЬ ВЛАДИ?!!!!! Куди подіти встановлену кваліфікаційну категорію вчителя?!!!! Що цю категорію вчителям встановили сторонні люди з подвір’я?!!! Скільки можна робити реформ?!!!! Які результати дають ці реформи?!!! ДАЙТЕ СПОКІЙНО ПРАЦЮВАТИ ВЧИТЕЛЮ!!!! Або хоч не мішайте....
Зірочка
На курсах 30% заданий было - уровень областной олимпиады. Выходящие дааалеко за пределы программы.
Коментувати
Каліфорнійський університет Берклі
Сертифікація учителів - абсолютно непотрібна річ. Бо вона не дозволяє перевірити основний показник професійності вчителя - вміння ефективно працювати з дітьми.
Голосzнарода
Для Каліфорнійський університет Берклі: Добре, а як тоді перевірити вміння вчителя ефективно працювати із дітьми, якщо методиста до себе на уроки він з боєм не пускає, методичне забезпечення розробляв ще за часів Радянського Союзу, комп’ютера боїться як чорта, в семінарах брати участь відмовляється, друкувати статті в профільних журналах теж відмовляється, бо не має досвіду яким би не просто пишався, а якого просто несоромно показати публічно , в навчальних журналах малює такі оцінки, за які заплатять батьки, а потім вони не співпадають із результатами зно???
Engie
Для Каліфорнійський університет Берклі: Але вона дозволить позбутися вчителів типу "Explain me this rule", "Rise your hand" and "You have done a mistake"
Каліфорнійський університет Берклі
Для Голосzнарода: ну якщо методист, з безмежним педагогічним "досвідом" Інни Совсун, то на уроках йому, дійсно, робити нічого. А що стосується роботи з комп’ютером чи друкуванням в журналах, то це не показник педагогічної майстерності вчителя...
Коментувати
Л
Яка ж це "добровільна" сертифікація, якщо в законопроекті написано звільнення з роботи. А наше "шановне" міністерство добровільно поживе на копійки вчителів?!!!
Галичанка
Для wtd: Завдання вчителя - дати дітям знання,але багато чого залежить від батьків і сумління самих випускників. Згадайте своїх вчителів, чого вони Вас навчали? Якщо все так погано, то Бог їм суддя. Не рівняйте всіх вчителів під одну мірку.
Галичанка
Цікаво, кошти для виплати "надбавок", після проходження сертифікації, вже знайшли? Особливо, враховуючи те, що на індексацію зарплат грошей не вистачає. Знову порожні обіцянки! Зверніть увагу на матеріальну базу віддалених від столиці шкіл, на те, що вчителі працюють лише на ентузіазмі і думають як прогодувати родини та впоратись з новими тарифами при своїй мізерній зарплаті. Сертифікація - це не те, з чого варто починати реформу освіти!
Вчитель
Я пропоную спочатку провести сертифікацію у прокурорів, суддів, НАШОЇ ВЛАДИ, медиків і ВИ побачити, що 90% дурні у своїй справі. ШАНОВНІ ПРИДУМУВАЧИ ВСІЯКОЇ ДУРНІ, ПОЧНІТЬ з СЕБЕ, СЕРТИФІКУЙТЕ СЕБЕ, а потім Освітян чипайте.
wtd
Для Вчитель: Стоп!!! А хто вчив прокурорів, суддів, медиків, людей на високих посадах? Часом не вчителі? А хто їм ставив хороші і відмінні оцінки? Часом не вчителі? Все правильно! Навчили ви! Тому і пожинайте результати своєї праці!
Шерлок Холмс
Нарешті знайшли винних у тому, що відбувається в Україні! Звичайно, що вчителі навчили грабувати, брехати, вбивати, виводити гроші за кордон! Вони це добре вміють робити, отож і поділилися досвідом!
Наталя
Ну що, дорогі вчителі, задоволені? З методичними службами розібралися, а тепер взялися за вас. Начувайтеся! Ми вас так просертифікуємо, що мало не покажеться. Будете по 5 років збирати гроші до наступної сертифікації. Ви що кращі за митників???
Коментувати
Олег
Так що ж будуть оцінювати цією сертифікаціїю? Вмміння вчителем списувати чи давати хабаря " незалежним" оцінювачам? Змінеться влада, придумають нову реформу. Ім же там потрібно чимось займатися, щоб вчитель жив ще " краще". В 2016-2017 році всіх іх під зад пішлют разом з іх реформами)
Громадянин України
Краще б ввели пожиттєву відповідальність за реформи. Тоді б спочатку думали... Дорвуться до портфеля і рвуть освіту, показуть свою роботу. То 12 ,то 11 ,то нова програма ,то новітня програма, то сама новітня... І вибробовуть на дітях та вчителях. І головне як подають "вчитель сам обирає місце..." Що ж поміняли?!!! Те що ці курси будуть платні, писали тести по психології, педагогіці, предмету в ОІППО тепер в МОН чи фірми вроді від МОН, другий етап ... Стільки шуму наробили, а за які копійки? Не сказали? Чи доживемо до покращення, чи комуналка вижене в теплі краї на заробітки, (там за газ платити не треба)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!