Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анти"реформатор"
Новий закон про освіту не поважає головного - ПРАЦІ УЧИТЕЛЯ. А планку "критеріїв" можна піднімати до безкінечності, наприклад, ускладненням навчальних програм і, таким чином, залишати зарплату вчителя на рівні плінтуса.
Ліза
А пока: чем меньше платят, тем больше требуют!
Коментувати
Зі святом, колеги!
У цьому році найкращий День вчителя за всі роки моєї праці! Як же приемно отримувати майже щодня "щирі" подарунки від Уряду! Як же я вдячня Яценюку і Квіту за їх "турботу" про нас, вчителів! Як же мені подобається гордо нести своє звання "ВЧИТЕЛЬ" за зарплату у 2000 грн. в той час, коли у моїх учнів кросівки коштують на порядок більше. Як же мені приємно говорити голосно, що я вчитель і думати як мені купити тонну вугілля за 3500, щоб взимку не замерзнути! Ви, колеги, не уявляєте як мені подобається інновації МОН щодо сертифікації, коли у мене після кожної атестації купа папок, портфолій, всякої єрунди. Як же я сьогодні зраділа, коли дізналися, що мене мають на роботу брати як рабиню в гарем по контракту. Розумію, що зі своїм язиком і адекватними інтелектуальними данними( ніколи ні перед ким не підлабузничила) " улюбленою дружиною не буду і в гарем під назвою "Освіта" не підійду. Шановні інноватори, я щиро дякую вам за такі "щедрі" дарунки-подарунки! Дай Боже і вам того ж що і ви нам!
вчитель
Для Зі святом, колеги!: Где вы так дешево берете уголь? Это с доставкой?
Коментувати
Анти"реформатор"
Контрактну армію вже будували. В результаті знищили вщент обороноздатність країни, без ворогів. На черзі освіта?
контрактник
Пропоную прем*єр-міністрів запрошувати на роботу лише на КОНТРАКТНІЙ основі. А якщо не попдбається народові - контракт розірвати."Контрактна форма і новий закон повинен забезпечити систему стимулів для найсильнішого ПРЕМ*ЄРА. Система стимулів проста і зрозуміла - чим кращі в тебе критерії виконання, тим більше грошей ти заробляєш". ОТАКИМ дишлом - по всім міністрам! А які вних критерії роботи? Люди стали жити краще? НІ! країна розвивається? НІ! Беробіття росте? ТАК! РОЗІРВВАТИ КОНТРАКТ З ПАНОМ "Кулявлоб"!
Натэл
Для контрактник: неплохо было бы!
Alter Ego
Кожен виборець підписує контракт з владою роблячи позначку в бюлетені.
Коментувати
Роман
Ще одна підстава для посилення корупції в школі.Багато директорів і так відчувають себе царями яким все дозволено,а тепер буде ще ще гірше. Діти вчитися не хочуть,а деякі з батьків говорять чому це вчитель заставляє мою дитину вчитися,якщо вона не хоче?Як таку дитину навчити думати?Думаючі вчителі,як і патріоти директору не потрібні.Потрібні строгі,щоб тримали дисципліну,несли йому постійно податки,були зручні для нього.Країна утопає в корупції тому над директорами потрібен сьогодні контроль або заміна на інших.А тут пропонується анархія,а не свобода.
Шиншилла
Для Роман: ну вы прям про нашего директора написали!)++++
Ліза
100%!!!!!!!!!!!!!
Vera Rouz
+++++
Коментувати
а вот НЕЛЬЗЯ пересдавать
НА ПОВЫШЕНИЕ ОЦЕНКИ.То,что заработал,то его,покольку возможность пересдач подразумевает возможность беконечного подхода к подобному.А это тянет ЗА собой неприятные последствия.Тот,кто способен ДУМАТЬ,способен и УВИДЕТЬ их
Alter Ego
Для а вот НЕЛЬЗЯ пересдавать: А відмовитися в школі від оцінок взагалі! Оцінювання здійснювати після закінчення початкової, основної та старшої школи. І без участі школи.
что сказать
Для Alter Ego: БЕЗ оценок работать И УДОБНЕЕ, И ДЕТЯМ СПОКОЙНЕЕ.Я делала подобное. Как-это другой вопрос. НО то, что ЭТО удобно-это ДА.НО тут всё же, но ЭТО мне так думается, видится,и-практика собственных и детей и учеников. ОЦЕНКА ЗНАНИЙ ТЕМЫ должна присутствовать.Не знаю,возможно Вам видно иное.Но когда дети закончили изучать тему УЧИТЕЛЮ-ДЕТЯМ-РОДИТЕЛЯМ полезно ЗНАТЬ на каком уровне знаний находится КАЖДЫЙ ребёнок.ДА,учитель, в процессе общения,способен определить это.Но это-учитель.Дети же-НЕТ.Родители-тем более.Да и проблема будущих знаний ВСЕГДА кроется в усвоении предыдущего.Понятно ли?А вот после . . . - ДА, и ещё раз ДА
Олекса Позняк
прочитали курс - и сдал/не сдал
Коментувати
Наталя
Продолжение...ученику официально пересдать курс на повышение оценки.И уберите множество ненужного в школе (об этом можно почитать в отзывах учителей), и разработайте тогда четкие критерии, от чего будет зависеть заключение контракта (только, чтобы не получилось, что неугодные родителям учителя (не желающие ставить "липовые" оценки, а желающие УЧИТЬ) останутся за бортом...Много еще можно писать...за 30 лет наболело...
Наталя
А на деле...учитель полностью станет крепостным...Отмените процентоманию!!!! Ну не дается ученику или не хочет он...дайте ему возможность получить и в году и в семестре и один, и два или три (БЕЗ САНКЦИЙ ДЛЯ УЧИТЕЛЯ!!!!) Вы хотите, чтобы мы научили ученика думать, так и мы этого хотим!!! Но как можно научить думать, если за один урок ребенок должен выучить 10-12, а то и более новых терминов и понятий (по естественным наукам), а на следующий урок еще столько!!! И это только я считала по своим предметам!!! А дети то разные...и способность и скорость усваивания разная!!! И стараешься...но в итоге, в нашей работе важен не процесс, а баллы да рейтинг. Уже 30 лет работаю в школе и как я скучаю по нашим добротным учебникам и нашим программам, когда и учебники были написаны человеческим языком, и программы были рассчитаны так, что хватало времени не только заучивать, А УЧИТЬ УЧИТЬСЯ, УЧИТЬ ДУМАТЬ .И можно было разработать такую систему, которая давала бы возможность (продолж.) .
юлія
Вибачте , але мені здаєтьзся , що це ще одна узаконена корупція . Хто із педагогів не підходить директору (за його уподобанням ) того буде звільнено... А хто з ним буде у дружніх стосунках , той працюватиме..... Так ??? Не вірю у чесність усіх директорів. Усе ,що останнім часом відбувається в освіті - бомба уповільненої дії. Ніби все краще робиться для вчителів , а вони почувають себе гірше і гірше... І довго вони так витримають ? Як ви гадаєте ?
Alter Ego
Для юлія: Подивіться на ситуацію з іншого боку: вчитель підписуючи контракт матиме право формулювати свої особливі умови.
Вася
".....вчитель підписуючи контракт матиме право формулювати свої особливі умови." І як Ви думаєте? після того як вчитель сформулює свої особливі умови, з ним підпишуть контракт? Сумніваюсь!!!!!!!!!!
Alter Ego
А чого Ви сумніваєтеся? Ринок праці саме так і працює. Кращі диктують свої умови, гірші - беруть, що дають.
Коментувати
Местный
Ну что, доскакались? Стали жить лучше, по-новому? Хотели этого - радуйтесь!
Игорь Соломонов
Для Местный: Путлераст?
Для Соломонов
Вообще- то, Местному не возразишь: нечем. Следуя вашей логике, самые большие "путлерасты" - это наши депутаты: они ведь народ до недовольства доводят, страну обнищали на радость врагам и мнимым друзьям. Так кто нам доктор? При чем тут Путин, Обама, Нуланд ? Такая пятая колонна в стране. Тут еще разобраться надо. А объективно местный прав: доскакались до всего, чего имеем. Особо радоваться нечему. Объективно.
Коментувати
идея
А на деле получится:"Пошел на фиг-не мешай" для неугодных?
!!!!!
Слiв немає !!! Крашi назговiрливi будуть вичавленi зi школи
Віктор
Для !!!!!: Тут і так вчиш і думаєш - чим вчити...
людмила
надо разогнать все управления образования и работать на прямую: министерство образования и школы, детские сады И всем станет легче
Коментувати