Рейтинг шкіл Сумської області 2020 року

Найкращі загальноосвітні навчальні заклади Сумської області у рейтингу шкіл України за результатами ЗНО 2020 року

Рейтинг шкіл Сумської області 2020 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Сумської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням. Рейтинг минулого року дивіться за посиланням.

Рейтинг скориговано о 05:00 24 вересня 2020 року у зв'язку з уточненням даних.

Рейтинг шкіл Сумської області

Назва навчального закладу Місце TOP Рейт. бал Бал ЗНО Учнів / тестів Склав (%)
Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ст. - ліцей Шосткинської міськради Сумської обл." 1 237 142.5 161.7 68/241 99
КЗ Липоводолинська спеціалізована школа I-III ст. Липоводолинської селищної ради Сумської обл. 2 386 138.7 162.2 12/41 100
ОЗ «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міськради 3 388 138.7 160.9 27/91 100
Глухівська ЗОШ I-III ст. № 3 Глухівської міськради Сумської обл. 4 424 137.6 160.3 19/68 99
Бобрицька ЗОШ I-III ст. Роменської райради Сумської обл. 5 434 137.5 161.2 6/21 100
Конотопська гімназія Конотопської міськради Сумської обл. 6 525 135.9 153.5 73/270 99
Перехрестівська ЗОШ I-III ст. Роменської райради Сумської обл. 7 540 135.8 159.3 9/19 100
Роменська спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 1 імені П.І.Калнишевського Роменської міськради Сумської обл. 8 569 135.3 155.2 47/166 98
Кролевецька спеціалізована школа I-III ст. № 1 Кролевецької міськради 9 594 135 157.1 22/70 100
Глухівська ЗОШ I-III ст. № 1 Глухівської міськради Сумської обл. 10 754 132.5 153.9 23/84 99
Некрасівський НВК: ЗОШ I-III ст., ДНЗ "Ялинка" Глухівської райради Сумської обл. 11 768 132.2 155.1 6/20 100
Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Шосткинської міськради Сумської обл." 12 796 131.9 153.9 15/56 98
Конотопська спеціалізована школа I-III ст. №12 Конотопської міськради Сумської обл. 13 828 131.6 151.8 37/132 98
Роменська ЗОШ I-III ст. № 5 Роменської міськради Сумської обл. 14 869 131.1 152.6 20/72 96
Краснопільська гімназія Краснопільської селищної ради 15 892 130.9 152.8 15/51 100
Кролевецька ЗОШ I-III ст. № 5 Кролевецької міськради 16 897 130.8 152.1 23/79 100
Конотопська ЗОШ I-III ст. №10 Конотопської міськради Сумської обл. 17 929 130.5 152.5 12/47 100
Бочечківський НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" Бочечківської сільської ради Конотопської р-ну Сумської обл. 18 951 130.4 152.9 7/18 100
Кролевецька ЗОШ I-III ст. № 2 імені М.О. Лукаша Кролевецької міськради 19 985 130 152.3 8/25 100
Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська гімназія Шосткинської міськради Сумської обл." 20 989 129.9 149.5 43/146 98
Конотопська спеціалізована школа І-III ст. №3 Конотопської міськради Сумської обл. 21 1000 129.8 149.4 39/147 99
заклад ЗСО I-III ст. № 2 Тростянецької міськради 22 1033 129.6 149.5 35/125 99
Охтирська ЗОШ I-III ст. №3 Охтирської міськради Сумської обл. 23 1038 129.5 148.2 48/182 97
Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 Шосткинської міськради Сумської обл." 24 1084 128.8 147 57/205 99
Роменська ЗОШ I-III ст. № 7 Роменської міськради Сумської обл. 25 1112 128.6 148.4 40/126 97
Середино-Будська ЗОШ I-III ст. № 2 Середино-Будської райради Сумської обл. 26 1175 128.1 148.4 27/100 96
Стецьківський заклад ЗСО I-III ст. Сумської райради Сумської обл. 27 1222 127.6 149.1 12/43 98
Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Шосткинської міськради Сумської обл." 28 1409 126 145.8 31/106 97
Степненський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ Ямпільської райради Сумської обл. 29 1431 125.8 147.5 6/24 96
Дібрівський НВК: ЗОШ I-III ст. - ДНЗ Роменської райради Сумської обл. 30 1496 125.3 146.9 6/24 100
Охтирська ЗОШ I-III ст. №1 Охтирської міськради Сумської обл. 31 1519 125.1 142.5 58/213 94
Ковтунівський НВК ЗОШ I-III ст.-ДНЗ Шосткинської райради Сумської обл. 32 1573 124.7 145.9 9/33 100
Свеська спеціалізована школа I-III ст. № 2 "ліцей" Ямпільської райради Сумської обл. 33 1599 124.5 143.9 33/113 97
КЗ Сумської обласної ради - Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою 34 1643 124.1 144.9 14/47 94
Лебединська ЗОШ I-III ст. № 6 Лебединської міськради Сумської обл. 35 1681 123.8 144.7 16/43 100
ОЗ «Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. Охтирської міськради Сумської обл.» 36 1706 123.6 141.6 48/174 94
Великосамбірський НВК "ЗОШ I-III ст.- ДНЗ" Конотопської райради Сумської обл. 37 1728 123.5 144.7 9/24 100
Кам’янський заклад ЗСО I-III ст. Тростянецької міськради 38 1730 123.4 144.8 7/18 100
Лебединська ЗОШ I-III ст. № 1 Лебединської міськради Сумської обл. 39 1788 123 143.7 16/47 98
Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 Шосткинської міськради Сумської обл." 40 1791 123 142.9 22/78 97
Недригайлівська спеціалізована ЗОШ I-III ст. Недригайлівської селищної ради Сумської обл. (опорний заклад) 41 1813 122.8 142.2 28/105 98
Лебединська спеціалізована школа I-III ст. № 7 Лебединської міськради Сумської обл. 42 1853 122.6 142.2 26/93 94
Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст. Річківської сільської ради Білопільського р-ну Сумської обл. 43 2036 121.3 142.4 6/16 100
Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Г.Я. Базими Путивльської райради Сумської обл. 44 2091 121 140.8 22/72 93
Степанівська ЗОШ I-III ст. Степанівської селищної ради Сумського р-ну Сумської обл. 45 2158 120.6 141.1 15/34 100
Роменська спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 2 імені акад. А.Ф.Йоффе Роменської міськради Сумської обл. 46 2183 120.4 139 38/125 96
Зноб-Новгородський опорний заклад ЗСО I-III ст. Зноб-Новгородської селищної ради Середино-Будського р-ну Сумської обл. 47 2204 120.3 140.7 10/39 92
ОЗ ЗСО "Мутинська ЗОШ I-III ст. Кролевецької райради Сумської обл." 48 2212 120.3 140.4 13/49 96
Білопільська спеціалізована школа I-III ст. №1 Білопільської міськради Сумської обл. 49 2245 120.1 139.7 24/76 96
Буринська спеціалізована школа I-III ст. № 1 імені В.М. Кравченка Буринської міськради Сумської обл. 50 2249 120.1 139.3 27/95 96
Нижньосироватська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради Сумського р-ну Сумської обл. 51 2331 119.6 140 12/32 97
ОЗ Верхньосироватська спеціалізована школа I-III ст. Верхньосироватської сільської ради Сумського р-ну Сумської обл. 52 2365 119.4 139 17/64 95
Путивльська ЗОШ I - III ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської райради Сумської обл. 53 2379 119.3 139 18/61 95
Лебединська ЗОШ I-III ст. № 5 Лебединської міськради Сумської обл. 54 2385 119.3 138.1 30/103 95
Роменська ЗОШ I-III ст. № 4 Роменської міськради Сумської обл. 55 2401 119.1 137.2 41/143 95
Глухівська ЗОШ I-III ст. № 2 Глухівської міськради Сумської обл. 56 2418 119 138.2 22/86 94
Беївський НВК: Беївська ЗОШ I-III ст. - Беївський ДНЗ Липоводолинської селищної ради Сумської обл. 57 2557 118.1 138.5 8/24 100
Глухівська ЗОШ I-III ст. № 6 Глухівської міськради Сумської обл. 58 2561 118.1 136.6 32/113 94
Ямненська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу Мусієнка І.О. Великописарівської райради Сумської обл. 59 2566 118.1 138.5 7/22 100
Заводська ЗОШ I-III ст. Кириківської селищної ради Великописарівського р-ну Сумської обл. 60 2567 118.1 137.9 16/48 98
Вищий комунальний навчальний заклад «Шосткинське медичне училище» Сумської обласної ради 61 2590 118 137.4 55/66 97
Боромлянський НВК: ЗОШ I-III ст. - ДНЗ Боромлянської сільської ради Тростянецького р-ну Сумської обл. 62 2631 117.8 137.2 17/62 98
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 Охтирської міськради Сумської обл. 63 2661 117.6 136.7 25/78 96
Кролевецький НВК № 6"ЗОШ I-III ст. - ЗДО (ясла-садок)" Кролевецької міськради 64 2675 117.4 137.1 13/52 94
Ямпільська ЗОШ I-III ст. № 2 Ямпільської райради Сумської обл. 65 2733 117.1 136 21/84 94
Пожнянський НВК: ЗОШ I-III ст. - ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Ф.В. Митрофанова Великописарівської райради Сумської обл. 66 2740 117.1 137.4 5/16 100
Голубівський НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" Зноб-Новгородської селищної ради Середино-Будського р-ну Сумської обл. 67 2805 116.7 136.9 5/19 95
Глинська ЗОШ I-III ст. Роменської райради Сумської обл. 68 2812 116.7 136.6 8/30 93
Лебединське медичне училище імені професора М.І.Сітенка - комунальний заклад Сумської обласної ради 69 2898 116.3 134.8 73/96 96
Бездрицька ЗОШ I-III ст. Бездрицької сільської ради Сумського р-ну Сумської обл. 70 2911 116.2 136.4 5/16 100
Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Шосткинської міськради Сумської обл." 71 2917 116.2 133.3 49/164 92
Конотопська ЗОШ I-III ст. №13 Конотопської міськради Сумської обл. 72 2938 116.1 135.7 10/39 97
Білопільський НВК: ЗОШ I-III ст. - ДНЗ №4 Білопільської міськради Сумської обл. 73 2954 116 136 5/20 90
Конотопське медичне училище - комунальний заклад Сумської обласної ради 74 2982 115.8 134.9 47/66 97
Конотопська ЗОШ I-III ст. №7 ім. Григорія Гуляницького Конотопської міськради Сумської обл. 75 2998 115.8 134.4 24/86 95
КЗ Малопавлівська ЗОШ I-III ст. Комишанської сільської ради Охтирського р-ну Сумської обл. 76 3007 115.7 135.1 13/50 94
Плавинищенська ЗОШ I-III ст. Роменської райради Сумської обл. 77 3012 115.7 135.5 7/28 96
Конотопська ЗОШ I-III ст. №11 Конотопської міськради Сумської обл. 78 3018 115.7 134.4 21/80 96
ОЗ Великочернеччинська спеціалізована школа I-III ст. Сумської райради Сумської обл. 79 3031 115.6 134.1 25/95 94
Конотопська спеціалізована школа I-III ст. №9 Конотопської міськради Сумської обл. 80 3056 115.5 132.3 44/173 95
КЗ Сумської обласної ради "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка" 81 3125 115.2 132.9 98/126 94
Середино-Будська ЗОШ I-III ст. № 1 Середино-Будської райради Сумської обл. 82 3131 115.1 134.5 12/46 96
Вищий комунальний навчальний заклад Сумської обласної ради "Путивльський педагогічний коледж імені С.В.Руднєва" 83 3170 114.9 134.3 86/43 98
Хотінська спеціалізована школа I-III ст. Хотінської селищної ради Сумського р-ну Сумської обл. 84 3239 114.6 134.2 7/28 96
Конотопська ЗОШ I-III ст. №14 Конотопської міськради Сумської обл. 85 3266 114.5 133.8 13/40 95
Старосільська ЗОШ I-III ст. Нижньосироватської сільської ради Сумського р-ну Сумської обл. 86 3335 114.2 133.9 11/23 96
Андріяшівський ліцей – заклад ЗСО І-ІІІ ст. Андріяшівської сільської ради Роменського р-ну Сумської обл. 87 3363 114.1 133.3 11/41 95
Ворожбянський заклад ЗСО І-ІІІ ст. №3 Білопільської райради Сумської обл. 88 3370 114 133.1 17/48 98
Лебединська ЗОШ I-III ст. № 3 Лебединської міськради Сумської обл. 89 3416 113.8 133.2 12/36 94
Хмелівський ліцей Роменської райради Сумської обл. 90 3486 113.5 133.1 6/24 96
Грунська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу А.М.Діхтяренка Грунської сільської ради Охтирського р-ну Сумської обл. 91 3521 113.4 132.5 13/44 100
Охтирська ЗОШ I-III ст. №8 Охтирської міськради Сумської обл. 92 3531 113.3 132 19/65 94
Суходільський НВК: ЗОШ I-III ст., ДНЗ "Золотий ключик" Глухівської райради Сумської обл. 93 3597 112.9 132.4 8/24 88
Буринська спеціалізована школа I-III ст. № 2 ім. Ю.М.Лавошника Буринської міськради Сумської обл. 94 3607 112.9 131.6 19/61 92
Воронізька ЗОШ I-III ст. ім. П.О.Куліша Шосткинської райради Сумської обл. 95 3630 112.8 131 24/83 92
Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Шосткинської міськради Сумської обл." 96 3648 112.7 130.7 26/93 90
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 імені Р.К. Рапія Охтирської міськради Сумської обл. 97 3673 112.6 129.2 50/164 92
Буринська ЗОШ I-III ст. № 3 Буринської міськради Сумської обл. 98 3692 112.4 131.2 18/52 90
Охтирська ЗОШ I-III ст. №2 Охтирської міськради Сумської обл. 99 3826 111.8 130.1 19/70 94
Миропільський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ Миропільської сільської ради Краснопільського р-ну Сумської обл. 100 3866 111.6 130.5 24/38 92
заклад ЗСО І-ІІІ ст. № 5 Тростянецької міськради 101 3876 111.6 129.1 33/108 92
Баницький НВК: ЗОШ I-III ст., ДНЗ "Барвінок" Глухівської райради Сумської обл. 102 3919 111.3 130 14/47 94
Великописарівська спеціалізована школа I-III ст. імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи Великописарівської райради Сумської обл. 103 3933 111.3 128.9 28/103 94
Хіміко-технологічний коледж імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту Сумського державного університету 104 3939 111.2 129.2 95/85 98
Роменська ЗОШ I-III ст. № 11 Роменської міськради Сумської обл. 105 4019 110.9 129.2 17/62 94
Ямпільська ЗОШ I-III ст. № 1 Ямпільської райради Сумської обл. 106 4079 110.5 129 14/49 90
Собицький НВК ЗОШ I-III ст.-ДНЗ Шосткинської райради Сумської обл. 107 4081 110.5 129.6 5/19 95
Лікарський НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" Миколаївської сільської ради Сумського р-ну Сумської обл. 108 4097 110.4 129.5 6/21 95
заклад ЗСО І-ІІІ ст. № 3 Тростянецької міськради 109 4182 109.9 127.2 32/110 93
Дружбівський НВК: ЗОШ I-III ст. - ДНЗ Дружбівської міськради Ямпільського р-ну Сумської обл. 110 4306 109.2 126.8 30/87 92
Червонослобідська ЗОШ I-III ст. імені Г.Я.Базими Буринської міськради Сумської обл. 111 4315 109.2 128.1 6/19 95
Свеська спеціалізована школа I-III ст. № 1 Ямпільської райради Сумської обл. 112 4390 108.8 127.2 12/40 93
КЗ Сумської обласної ради - Шосткинський ліцей-інтернат спортивного профілю 113 4453 108.4 127 10/31 97
Миколаївська спеціалізована школа І-ІІІ ст. Миколаївської селищної ради Білопільського р-ну Сумської обл. 114 4570 107.8 125.3 28/78 94
Межиріцька ЗОШ I-III ст. Лебединської райради Сумської обл. 115 4571 107.8 126.5 6/16 81
ОЗ Комишанська ЗОШ I-III ст. Комишанської сільської ради Охтирського р-ну Сумської обл. 116 4580 107.7 126.4 6/17 94
Білопільський НВК: ЗОШ I-III ст. - ДНЗ №3 Білопільської міськради Сумської обл. 117 4590 107.6 126.3 8/18 94
Будильський НВК: ЗОШ I-III ст. - ДНЗ Лебединської райради Сумської обл. 118 4670 107.3 125.6 11/30 100
Краснопільська ЗОШ I-III ст. Краснопільської селищної ради 119 4676 107.2 122.5 50/196 92
Тернівська ЗОШ I-III ст. Недригайлівської райради Сумської обл. 120 4801 106.5 124.1 17/62 95
Чернечослобідський НВК: ЗОШ I-III ст., ДНЗ Чернечослобідської сільської ради Буринського р-ну Сумської обл. 121 4895 105.9 124.2 10/20 90
Токарівська ЗОШ I-III ст. Бездрицької сільської ради Сумського р-ну Сумської обл. 122 4974 105.5 123.5 9/32 88
Роменська ЗОШ I-III ст. № 10 Роменської міськради Сумської обл. 123 5041 105.2 122.5 21/69 87
ОНЗ «Великобубнівська ЗОШ І-ІІІ ст. Роменської райради Сумської обл.» 124 5118 104.8 122.9 7/19 95
Ворожбянський НВК: ЗОШ I-III ст. - ДНЗ №1 Білопільської райради Сумської обл. 125 5247 104.1 121.5 13/51 90
Алтинівська ЗОШ I-III ст. Кролевецької райради Сумської обл. 126 5281 104 121.8 9/32 91
Новосуханівська ЗОШ I-III ст. Сумської райради Сумської обл. 127 5309 103.8 121.9 7/16 88
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 імені Остапа Вишні Охтирської міськради Сумської обл. 128 5505 102.8 120.3 12/40 93
Політехнічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету 129 5507 102.8 114.4 146/373 89
Низівська ЗОШ I-III ст. Сумської райради Сумської обл. 130 5539 102.6 120.1 12/35 89
Конотопська спеціалізована школа ІI-III ст. №2 Конотопської міськради Сумської обл. 131 5624 102.1 118.5 31/94 93
Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 імені С.М. Гордієнка Білопільської міськради Сумської обл. 132 5651 101.9 117.8 35/116 91
Добрянський НВК Великописарівської райради Сумської обл. 133 5718 101.6 119.1 7/23 96
Коровинська ЗОШ I-III ст. Коровинської сільської ради Недригайлівського р-ну Сумської обл. 134 5775 101.2 118.3 13/43 88
Чернеччинська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу М.В.Пилипенка (опорний заклад освіти) Чернеччинської сільської ради Охтирського р-ну Сумської обл. 135 5813 101 118.3 11/32 91
Сонячненський НВК:ЗОШ I-III ст. -ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирської р-ну Сумської обл. 136 5825 101 118.3 7/27 89
Слобідський НВК:ЗОШ I-III ст., ДНЗ Слобідської сільської ради Буринського р-ну Сумської обл. 137 6133 99.1 115.8 13/45 89
Дубов’язівський НВК "спеціалізована школа І-ІІІ ст. - ДНЗ" Дубов’язівської селищної ради Конотопського р-ну Сумської обл. 138 6159 99 116 6/24 92
Козацький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Бочечківської сільської ради Конотопського р-ну Сумської обл. 139 6167 98.9 116.1 7/20 95
Олешнянський НВК: ЗОШ I-III ст.-ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської райради Сумської обл. 140 6174 98.9 115.6 11/41 88
Миколаївський НВК "ЗНЗ - ДНЗ" Миколаївської сільської ради Сумського р-ну Сумської обл. 141 6190 98.8 115.4 12/46 89
Івотський НВК ЗОШ I-III ст.-ДНЗ Шосткинської райради Сумської обл. 142 6282 98.3 115.3 7/20 90
Косівщинський заклад ЗСО І-ІІІ ст. імені Лесі Українки Сумської райради Сумської обл. 143 6294 98.3 114.5 16/62 92
Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету 144 6433 97.3 111.7 111/163 88
Роменський коледж Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" 145 6487 97 109.5 109/278 86
Угроїдська ЗОШ I-III ст. Краснопільської селищної ради 146 6629 96.1 112.6 13/26 92
Вільшанська ЗОШ I-III ст. Вільшанської сільської ради Недригайлівського р-ну Сумської обл. 147 6691 95.7 111.6 15/56 84
Самотоївська ЗОШ I-III ст. Краснопільської селищної ради 148 6702 95.6 112.2 6/16 88
Успенська ЗОШ I-III ст. імені Г.П.Головенського Буринської міськради Сумської обл. 149 6748 95.3 111.3 12/44 86
Ворожбянський НВК: ЗОШ I-III ст.-ДНЗ Лебединської райради Сумської обл. 150 6900 94.2 110.4 12/27 89
ОЗ Садівська ЗОШ I-III ст. Сумської райради Сумської обл. 151 6936 94 109.8 15/43 86
Роменський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету 152 7074 92.9 105.7 111/215 87
Новосічанська ЗОШ I-III ст. Сумської райради Сумської обл. 153 7122 92.5 108.2 11/38 89
Конотопська ЗОШ I-III ст. №5 Конотопської міськради Сумської обл. 154 7137 92.4 107 31/99 83
Юнаківська ЗОШ I-III ст. Сумської райради Сумської обл. 155 7183 92 107.9 5/20 90
КЗ Березівської сільської ради "Березівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ "Веселка" Глухівського р-ну Сумської обл. 156 7203 91.8 107.6 12/25 84
Глухівський агротехнічний фаховий коледж Сумського національного аграрного університету 157 7266 91.3 101.6 171/370 82
Хухрянська ЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад освіти) Чернеччинської сільської ради Охтирського р-ну Сумської обл. 158 7269 91.3 106.4 16/56 84
Путивльський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету 159 7343 90.6 105.7 99/54 83
Колядинецький НВК Липоводолинської райради Сумської обл. 160 7481 89.4 104.8 5/19 84
Дубовицька ЗОШ I-III ст. Кролевецької райради Сумської обл. 161 7592 88.4 103.7 5/20 80
Миронівський НВК ЗОШ I-III ст.-ДНЗ Шосткинської райради Сумської обл. 162 7681 87.5 102.6 5/19 84
Чупахівська ЗОШ I-III ст. Чупахівської селищної ради Охтирського р-ну Сумської обл. 163 8037 83.2 97.6 9/19 79
Державний навчальнй заклад "Охтирський центр професійно-технічної освіти" 164 8057 83 96.9 37/55 82
Маловисторопський фаховий коледж імені П.С. Рибалка Сумського національного аграрного університету 165 8065 82.9 96 63/105 83
Державний професійно - технічний навчальний заклад «Шосткинське вище професійне училище» 166 8135 82 95.8 62/52 83
Охтирський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету 167 8222 80.8 91.9 84/227 78
Солдатський НВК: ЗОШ I-III ст. - ДНЗ Великописарівської райради Сумської обл. 168 8248 80.4 94.3 7/24 75
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Лебединське вище професійне училище лісового господарства" 169 8281 79.9 93.8 63/18 78
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Путивльський професійний ліцей" 170 8309 79.6 93.3 36/24 71
Марчихинобудська ЗОШ І-ІІІ ст. Ямпільської райради Сумської обл. 171 8467 77.1 90.5 5/17 76
Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка 172 8504 76.4 88.2 76/130 74
Біловодська ЗОШ I-III ст. Роменської райради Сумської обл. 173 8511 76.3 89.3 9/35 74
Рогинська ЗОШ I-III ст. Роменської райради Сумської обл. 174 8538 75.7 88.7 10/25 76
Новослобідський НВК: ЗОШ I-III ст. - ДНЗ Новослобідської сільської ради Путивльського р-ну Сумської обл. 175 8539 75.6 88.6 7/24 71
"ОЗО Шалигинської селищної ради "Шалигинська ЗОШ I-III ст." 176 8569 74.8 87.7 9/26 73
Підлипненська ЗОШ I-III ст. Конотопської міськради Сумської обл. 177 8825 68.2 79.6 13/45 67
Державний професійно-технічний навчальний заклад «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей» 178 8855 67.1 78.7 27/21 71
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Конотопське професійно-технічне училище" 179 8862 66.9 78.3 38/27 67
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Недригайлівське вище професійне училище" 180 8863 66.8 78.2 29/34 65
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Реутинський професійний аграрний ліцей" 181 8874 66.5 78.1 62/17 65
Жихівський НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" Середино-Будської райради Сумської обл. 182 8913 65.1 76.3 6/23 65
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Конотопське вище професійне училище" 183 8928 64.4 74.9 62/69 64
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Синівський професійний аграрний ліцей" 184 9024 59.5 69.4 37/49 61
Державний навчальний заклад "Шосткинський центр професійно-технічної освіти" 185 9136 46 53.7 55/58 48

Рейтинг складено Освіта.ua з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2020 року, оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

Інші матеріали рейтингу:

Освіта.ua
22.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
Не знайшла у списку Обтівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Кролевецької районної ради, а випускники цієї школи ж теж складали ЗНО і мають високі результати!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!