МОН рекомендує перенести атестацію вчителів на один рік

Рішення про перенесення атестації на рік може прийматися атестаційними комісіями в будь-які строки

МОН рекомендує перенести атестацію вчителів на один рік

Міністерство освіти рекомендувало у разі неможливості проведення процедури у заплановані терміни через ситуацію в конкретних регіонах перенести атестацію педагогів на наступний рік.

Про це йдеться у листі Міністерства освіти та науки.

Так, у Міносвіти повідомили, що відповідно до Типового положення про атестацію, рішення про перенесення атестації на один рік може прийматися атестаційними комісіями в будь-які строки та з будь-яких поважних причин.

«За такими працівниками до наступної чергової атестації зберігаються встановлені попередньою атестацією кваліфікаційні категорії (тарифні розряди), педагогічні звання», – зауважили в МОН.

Також у Міністерстві освіти нагадали, що успішне проходження сертифікації зараховується як проходження атестації педагогом і є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії або педагогічного звання.

Освіта.ua
16.03.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Джулія
А як де розповіді про міжатестаційний період?! За 5 років адміністрація не бачиоа роботу вчителя?! Коли ж закінчиться бюрократія?!!!!
Вчитель
Дійсно, залишилось папірці підписати. Вчителі вже виконали всі умови атестації. Таким чином вирішили зекономити кошти? Чудова підтримка педагогічних працівників!!! Другого вже вигадати й не можна було!
Юрій
Для Вчитель: Саме так. І атестаційні характеристики вже давно складені і затверджені
Коментувати
Юрій
Звертаємось з проханням все-таки завершити її. І давайте робити все для цього. Оці шкарлети і Ко ,вони далекі від школи.
Наталія
Цілий рік завуч, директор ходили по уроках, ми вчителі проводили відкриті уроки і виховні заходи, і це не рахується? І в наступному навчальному році починати все знову, це не правильно!!!
Юрій
Для Наталія: Підтримую Вас...
Коментувати
Наталя
ДПА вiдмiняють, а атестацiю переносят? Це колоборанськi рекомендацii проти вчителiв, якi вже пройшли всю процедуру, залишилось папiрцi пiдписати. Хай всi цi "пропозiцiонери" собi звання та зарплати переносят. Сидят десь у теплi та безпецi, а вчителя тiльки й знають, що життя ускладнюють. Ганьба.
Олександр
Для Наталя: Підтримую. Лише підписи, залишились. Чи на наступний рік знову все проходить ? Да і фінансово певний плюс в наш нелегкий час.
Коментувати
Олександр
Це повний капець, як так ? Атестація в середині лютого вийшла на фінал, і потім на наступний рік повторно все робити ? Маячня
Местный
То есть следующий год снова педагогам проводить все аттестационные мероприятия, ждать заседаний аттестационных комиссий... потерянный год...