ПОЛЬСЬКА МОВА. Програма для 5–9 класів ЗНЗ з навчанням українською мовою

Навчальна програма з польської мови для 5–9 класів для шкіл з навчанням українською мовою, затверджена наказом МОН від 07.06.2017 № 804

Програма створена відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти 2011 року, затвердженого постановою КМУ №1392.

Навчальну програму затверджено наказом Міністерства освіти і науки України №804.

Програма спрямована на досягнення сукупності суттєвих комунікативних властивостей, які відповідають сучасним вимогам суспільства й потребам особистості: сприйняття виучуваної мови як цінності, досягнення людської думки, складової світової культури; формування позитивної мовної ідентифікації, бажання та відчуття необхідності спілкуватися цією мовою та здатність її аналізувати, порівнювати мову, що вивчається, та українську мову, літературну мову та діалекти, вміння контролювати свою мовну поведінку. 

Характерною особливістю вивчення національної мови є використання знань і навичок, здобутих на уроках української мови, застосування прихованих і відкритих порівнянь лінгвістичних явищ у цих мовах, а також порівнянь діалектної та літературної форми виучуваної мови.

Навчальна програма передбачає розширення лінгвістичного обсягу знань учнів і формування вміння бачити спільні та відмінні риси між мовами. 

Зміст програми побудований на чотирьох взаємопов’язаних складових: мовленнєвій, мовній,  соціокультурній, стратегічній (діяльнісній).

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Освіта.ua
26.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів