ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ. Програма для 5-9-х класів ЗНЗ

Навчальна програма з трудового навчання для 5-9-х класів для загальноосвітніх навчальних закладів затверджена наказом МОН від 07.06.2017 № 804

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ. Програма для 5-9-х класів ЗНЗ

Навчальна програма з трудового навчання для 5–9 класів розроблена відповідно до вимог Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1392 від 23 листопада 2011 р. та Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.04.2012 р. № 409, відповідно до яких на трудове навчання в усіх загальноосвітніх навчальних закладах відводиться у 5–6 класах 2 год на тиждень, у 7–9 класах 1 год на тиждень.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Програма затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804.

Освіта.ua
12.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
Якщо коментарі читає хтось із Міністерства освіти, змініть програму для дітей з “Трудового навчання». Всі навчальні програми мають відповідати розвитку дитині. В п’ятих класах ні психологічно, ні фізично ще не готова дитина до креслення, до проектування. Не калічте психіку дітей. Якщо на це ніхто не зреагу. Про це буде сюжет на телебаченні і стаття в газетах. Міністерство затверджуючи програми, має знати розвиток дітей в тому віці для якого ця програма. В мене освіта педагога і я знаю про що пишу. Міністерство спустіться на землю. Я не думаю , ви психологічно калічите своїх дітей, а чужих можна?
serj
Для Яна: Точно не читають
николай
так звана "програма" з трудового навчання - це щось неймовірне ,у мене стаж дуже великий ,але такої чудасії ще ніколи не було. здається ,що її писали якісь неадекватні люди . Невже у вас така маленька зарплата , що ви за рік не змогли скласти якусь розумну програму, повчіться у вчителів інших предметів. Ну що це за термінологія "знанєвий компонент","діяльнісний компонент", "ціннісний компонент" , це що за маразм, хто таке винайшов??? Невже немає нормальної української термінології....?
микола
Для микола .Скоротили кількість годин у 7-9 класах до одної , що може вчитель навчити дитину, найбільше, що за 45 хв. можна зробити , це роздати інструменти і зібрати, чи міг би складач застосувати при складанні "знанєвий" і "цінісний " компонент" , бо ця програма має "недолугісний" компонент!
Коментувати
Alinnatu
Сыну поставили 5 в году и она уже идёт в аттестат 11 класса. Я перечитала программу и поняла, что идти и доказывать свою правоту нереально. Ребёнок должен был сделать сам проект и усложненную работу. Я не понимаю, для кого составляют такие программы.
Ксения
С такой программой дети не будут ничего знать, и не будут ничего уметь. Без теории и практики нет наработки умений. Работа методом проектов имеет место только с 8 класса, когда дети знают как и умеют самостоятельно работать, а этому их нужно научить. Наше правительство не заинтересовано в гармонически развитой личности. Оно заинтересовано в обществе потребителей-тупых и криворуких. Жаль детей.
Інна
Дітей спочатку потрібно чомусь навчити. щоб вони могли виконувати проекти.
Анатолий
Жена прочитала эту программу, ее писали люди, далекие от образования.Настоящий маразм. С людьми надо прежде всего советоваться.
Майстер
Це планують люди, які не працювали з дітьми по20 чол у класі!
Вчитель
куди пропали всі розумні методисти? Хто це назвав навчальною програмою ?
Людмила
з погодинним навантаженням зрозуміло, із змістовим - треба у відпусці присвятити час!
Володимир
Вчителі просили по 2 години на тиждень у кожному класі. Почули! Таких програм з трудового навчання насправді ще не було ....