Вчимось рахувати, додавати та віднімати

Завантажуйте робочі зошити із завданнями, що допоможуть навчити дитину рахувати, додавати та віднімати

Вчимось рахувати, додавати та віднімати

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує вчителям початкових класів та батькам учнів 1-2 класів робочі зошити з завданнями, що допоможуть навчити дитину рахувати, додавати та віднімати.

Робота з такими завданнями упродовж кількох тижнів допоможе дитині зрозуміти принципи рахунку, додавання й віднімання та легко додавати й віднімати прості числа.

Послідовне виконання завдань додасть дитині впевненості у своїх знаннях та перетворить процес навчання на захопливі ігри з цифрами та числами.

Головними принципами успішного виконання програми є регулярність та послідовність. Усі завдання є посильними до виконання і подаються від найпростішого до найскладнішого, що дозволяє легко виконувати 2-3 завдання щодня.

Розпочати роботу з програмою можна у будь-який час, у зручному для дитини темпі, починаючи з першого завдання. Не поспішайте виконувати всі завдання відразу. Пам'ятайте, що дитину не варто перевантажувати.

Усі програми укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та чинних освітніх програм, із дотриманням принципу наступності (від простого до складного).

Цифри та рахунок у межах 10 (1 клас). Цей робочий зошит містить 36 цікавих завдань, виконання яких допоможе дитині без зайвих зусиль вивчити цифри та числа, які вони позначають, опанувати вміння рахувати предмети, використовуючи кількісні й порядкові числівники.

Додавання в межах 10 (1 клас). Завдання цього зошита допоможуть дитині легко зрозуміти принципи додавання та впевнено додавати прості числа. Перші три завдання робочого зошиту присвячені перевірці раніше засвоєних знань, тому якщо під час виконання цих завдань дитина стикається зі значними труднощами, ви можете перейти до попередньої програми.

Віднімання в межах 10 (1 клас). Виконання запропонованих завдань допоможе дитині зрозуміти принципи віднімання та розвинути вміння віднімати прості числа, що є необхідною умовою успішного опанування усних і письмових прийомів здійснення арифметичної дії віднімання на наступних етапах вивчення математики у початковій школі.

Додавання і віднімання в межах 10 (1-2 клас). Виконання завдань навчальної програми допоможе дитині усвідомити взаємозв'язок між діями додавання і віднімання, навчитися знаходити невідомі компоненти арифметичних дій. Також діти зможуть розвинути вміння обчислювати невідомі компоненти арифметичних дій додавання і віднімання, застосовуючи протилежні арифметичні операції. Розвиток цих умінь є одним із важливих підготовчих етапів до розв’язування задач різних видів.

Додавання в межах 20 (1-2 клас). Виконання завдань цього зошита допоможе дитині без зайвих зусиль опанувати прийоми усного додавання чисел у межах 20 з переходом через розряд, здійснювати обчислення зручним способом. Успішне опанування всіх прийомів усного додавання є запорукою формування уміння здійснювати письмові обчислення.

Додавання і віднімання в межах 20 (1-2 клас). Послідовне виконання таких завдань сприятиме тренуванню використання правила додавання суми до числа, віднімання суми від числа та числа від суми, додавання на підставі переставного закону, віднімання частинами та на підставі взаємозв’язку дій додавання і віднімання. Опанування цих навичок є одним із важливих підготовчих етапів до здійснення у подальшому письмового додавання та віднімання дво- й трицифрових чисел.

Додавання і віднімання в межах 100 (2 клас). Виконання завдань допоможе дитині поглибити розуміння взаємозв'язку між діями додавання і віднімання, вчитися знаходити невідомі компоненти арифметичних дій, застосовуючи правила про протилежні арифметичні операції. Удосконалення цих навичок є однією з важливих передумов розвитку вміння розв'язувати задачі різних видів та рівняння зі змінними.

УСІ НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ

Освіта.ua
13.09.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів