Цікава математика: вивчаємо таблицю множення на 2–5

Послідовне виконання завдань допоможе дитині легко вивчити таблицю множення чисел 2–5

Цікава математика: вивчаємо таблицю множення на 2–5

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує для використання батькам та вчителям початкових класів програму з вивчення таблиці множення на 2–5.

Робочий зошит містить 20 завдань для дітей 7–8 років, які можна роздрукувати на кольоровому або чорно-білому принтері.

Послідовне виконання завдань зошита допоможе дитині легко вивчити таблицю множення чисел 2–5 та формувати обчислювальні навички.

У процесі виконання завдань  дитина ознайомиться з різними способами вивчення таблиці множення, дізнається про «секрети» множення, а ігровий формат завдань полегшить запам’ятовування результатів табличного множення.

Також, виконуючи завдання робочого зошита, дитина довідається про шляхи знаходження табличних результатів множення чисел 2–5, формуватиме навички самостійного пошуку результатів обчислень.

Подані в зошиті завдання, ілюструючи застосування таблиці множення в житті людини, формуватимуть у дитини розуміння важливості математики, інтерес до математичних знань.

Зошит розраховано на двотижневий курс занять із дитиною. Виконання двох завдань щодня сприятиме запам’ятовуванню табличних випадків, а використання різних мнемонічних прийомів полегшить пошук результату, якщо дитина не запам’ятала таблицю множення.

Барвисті цікаві завдання можна використовувати не лише на уроках чи під час індивідуальних занять, а й для домашніх розваг із дитиною.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРОГРАМИ

Освіта.ua
08.09.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів