Понад 50% українців не знають про нововведення НУШ

Більшість громадян не ознайомлені із суттю НУШ, хоча 67% українців підтримують ідею реформування

Понад 50% українців не знають про нововведення НУШ

56% українців не ознайомлені із суттю нововведень Нової української школи, хоча понад 67% громадян підтримують ідею необхідності реформування національної освіти.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет під час Національного освітнього форуму, посилаючись на дослідження одного з інститутів Національної академії педагогічних наук.

За його словами, у межах підготовки форуму було проаналізовано ситуацію із реалізацією впровадження НУШ з метою розуміння настроїв суспільства. Зокрема, було вивчено результати опитувань, учасниками яких були учні та їхні батьки, учителі та керівники закладів освіти.

«Ми свідомі того, що без підтримки батьків, місцевих громад, усього суспільства результативність заявлених інновацій НУШ лишатиметься невисокою. А як ми можемо розраховувати на підтримку людей, які зовсім не розуміють, що робиться і для чого?» – підкреслив Сергій Шкарлет.

Тому міністр наголосив на необхідності посилення комунікації з метою глибшого інформування батьків про особливості та цілі НУШ.

Освіта.ua
01.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тоже воспитатель
У нас так же: Воспитатель Для НУШ: Согласна со всем. Но маленькая ремарка. В детском садике тоже всё сложно( программа). А когда подготовка к праздникам...это такая муштра детей...как будто они народные артисты Украины
Лариса
Для Тоже воспитатель: о-о-о о точно! це просто жахіття якесь!!! .. як та малеча все це витримує..напевно вони взагалі не розуміють цього, просто заучили напамять вірші пісні танці рухи як роботи, а суті не розуміють... немає в цьому ні радості, ні користі, ні свята, ні розваг. Вихователі пишуть до сих пір конспекти занять!!!- директору - йому так хочеться. Є велика кількість друкованих занять вже готових - бери та проводь уроки, а скільки дорогоцінного часу йде на це.. краще б з дітьми в ігри пограли чи щось корисне провели...ні пиши заняття..о-йо-йо-йо... і ще - постійне!!! невдоволення директора освітнім процесом в садку - все не так!!! доброго слова ніхто ніколи не жде. І всі працівники не працюють тільки задарма гроші отримують
Из сада
Для Лариса: совершенно верно! Директор сада всем недовольна,кругом своё субъективное мнение навязывает как единственно правильное. Дискомфорт и детям( от роботизации их), и работникам. Моя мама рассказывала,что когда она была ребёнком- ходила в колхозный садик- гуляли,играли,читали им книжки,никаких " фееричных" праздников. Всё радостно. А сейчас ещё как элемент обязаловки- старшая группа ОБЯЗАНА станцевать вальс на выпускной. Да не все взрослые это хотят и умеют!!! Откуда такие требования в детском саду????
Лариса
Для Из сада: а це все йде від керівника садіка - хочеться і все .. чому перевірки для всього садка..чому немає перевірок персонально директора без завчасних повідомлень - раз і прийшли і спіймали на гарячому, як директор дуркує в садку.
Коментувати
НУШ
Коли вводилося навчання шестирічок, обіцяли розвантаження навчальних програм і післяобідній сон для діток, як у дитячому садку. В результаті у сні перебуває МОН і вигадує все нові і нові реформи, а програми все ускладнюються, предметів збільшується, навантаження на вчителів і дітей зростає. Багато батьків взагалі "забили" на дітей.
Воспитатель
Для НУШ: Согласна со всем. Но маленькая ремарка. В детском садике тоже всё сложно( программа). А когда подготовка к праздникам...это такая муштра детей...как будто они народные артисты Украины.
Коментувати
Сексот
На уламках незаконного цвиртаря та експортної бойні намагаються побудувати Нову Школу... для прислуги чи для копальників та м’ясників українського народу?