А НАМ ДАЛИ 6 ПІДРУЧНИКІВ ВЖЕ!!!!!
біологію,математику,історію всесвітню,право,хімію,(Львівська обл ,Яворівський ройон.)))
24.11.2010 в 10:14Відповісти
Лєра
Влада думає тільки про себе!Сказали,що до кінця листопада всі школи будуть забезпечені підручниками.Де вони?Нам видали кожному тільки хімію і алгебру з геометрією в одній книжці.Укр.літ.-одну на трьох.
21.11.2010 в 18:27Відповісти
Василь
Капець! Ганьба...
10-й клас підемо проти них повстанням :))))))))))))))))))))))))))
21.11.2010 в 04:59Відповісти
Василь
Уже на дворе конец ноябре : ни одной книги нет :))))))
21.11.2010 в 04:41Відповісти
Мама учня
Це просто жах, так теперішня влада думає за учнів? не те, що немає підручників, ще й початок параграфів, а час плине. Взагалі влада совість втратила на чолі з Табачником, а згодом про яку совість йдеться, у них її не було!
20.11.2010 в 09:06Відповісти
Богдан
та коли вже буде більше укр мови якого **** вчитель задає аж 65 коли їх тільки 40????!
18.11.2010 в 15:03Відповісти
оксана
прсто неможливо вчитися без підручників! таке враження, що наша держава взагалі не піклується про освіту молоді! як можна здавати тестування, якщо немає по чому вчитися, добре, що хоч є інтернет!!!
18.11.2010 в 14:51Відповісти
Дмитрий, ученик
Где обещанные министерством книги??????????
17.11.2010 в 12:25Відповісти
daria
Підтримую вас Люда і Лилюсик)))
Нам дали літературу,хімію,математику ше й бевза,сандартний рівень.
І ми мусимо купляти алгебру(((,мерзляка(((
Ну коли дадуть нормальні книжки?/?/?
А англ мову карпюк взагалі не дадуть ,кажуть вчителі((((
16.11.2010 в 16:07Відповісти
лилюсик!
да когда обновите?а нам только дали историю,укр.лит и химию,и то не на всех
16.11.2010 в 16:02Відповісти
daria
поновіть книжки, ми вже всі теми пройшли,як ми маємо далі вчитися????
І взагалі чому ще нема книжок,вже половина листопада!!!!!!!!
Для чого нервувати електронними книжками, якщо ви не оновлюєте їх,га???
14.11.2010 в 17:06Відповісти
Іванка
Ну коли вже будуть книги на 10 клас... На вулиці вже кінець листопада ,а в нас ні одного нового підручника...
14.11.2010 в 14:36
БОдя
скажіть будьласка як друкувати підручник а то я не можу мені файл скачує
якшо можна підкажіть будь ласка
15.11.2011 в 18:37
Коментувати
Андрюха
йомайо з цьго сайта качає всеодношо посилку в китай з сахаліна передають(
14.11.2010 в 12:44Відповісти
Олег
Какой дурак утвердил "Правознавство" Гавриша в качестве учебника?
Эти наши "учоные юрысты" законы пишут так, что потом коментарии нужно к этим законам издавать, и учебник настрочили такой, что нужны "коментарии к правознавству"
14.11.2010 в 07:43Відповісти
max-студент
ахахах=))))я під столом з вашої програми і вашого навчання!пхахаха!!!!!!!та сама програма що і раніше.тільки подовжена ахахах!!!!щоб ви так у вузах вчились.як зараз!!!!!!!
13.11.2010 в 11:20Відповісти
Влад
ЕТО ВСЕ ФИГНЯ!!!ГУГЛ РУЛЕТ!!!!
13.11.2010 в 07:40Відповісти
Соня
Добрий день, а є десь у інтернеті решебник по Неліну за 10 клас??
12.11.2010 в 15:07Відповісти
Саша
обновіть будь ласка Англійська мова 9-й рік навчання О. Карпюк
12.11.2010 в 13:20Відповісти
ЛІКА
Оновіть алгебру академічний профіль(навіть не хочеться писати "будь ласка",це ваш обовязок,з яким ви не справляєтесь).Може варто інколи дивитись на програму і співставляти з кількістю проведених уроків .