Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Леся Сичак
А НАМ ДАЛИ 6 ПІДРУЧНИКІВ ВЖЕ!!!!! біологію,математику,історію всесвітню,право,хімію,(Львівська обл ,Яворівський ройон.)))
Лєра
Влада думає тільки про себе!Сказали,що до кінця листопада всі школи будуть забезпечені підручниками.Де вони?Нам видали кожному тільки хімію і алгебру з геометрією в одній книжці.Укр.літ.-одну на трьох.
Василь
Капець! Ганьба... 10-й клас підемо проти них повстанням :))))))))))))))))))))))))))
Василь
Уже на дворе конец ноябре : ни одной книги нет :))))))
Мама учня
Це просто жах, так теперішня влада думає за учнів? не те, що немає підручників, ще й початок параграфів, а час плине. Взагалі влада совість втратила на чолі з Табачником, а згодом про яку совість йдеться, у них її не було!
Богдан
та коли вже буде більше укр мови якого **** вчитель задає аж 65 коли їх тільки 40????!
оксана
прсто неможливо вчитися без підручників! таке враження, що наша держава взагалі не піклується про освіту молоді! як можна здавати тестування, якщо немає по чому вчитися, добре, що хоч є інтернет!!!
Дмитрий, ученик
Где обещанные министерством книги??????????
daria
Підтримую вас Люда і Лилюсик))) Нам дали літературу,хімію,математику ше й бевза,сандартний рівень. І ми мусимо купляти алгебру(((,мерзляка((( Ну коли дадуть нормальні книжки?/?/? А англ мову карпюк взагалі не дадуть ,кажуть вчителі((((
лилюсик!
да когда обновите?а нам только дали историю,укр.лит и химию,и то не на всех
daria
поновіть книжки, ми вже всі теми пройшли,як ми маємо далі вчитися???? І взагалі чому ще нема книжок,вже половина листопада!!!!!!!! Для чого нервувати електронними книжками, якщо ви не оновлюєте їх,га???
Іванка
Ну коли вже будуть книги на 10 клас... На вулиці вже кінець листопада ,а в нас ні одного нового підручника...
БОдя
скажіть будьласка як друкувати підручник а то я не можу мені файл скачує якшо можна підкажіть будь ласка
Коментувати
Андрюха
йомайо з цьго сайта качає всеодношо посилку в китай з сахаліна передають(
Олег
Какой дурак утвердил "Правознавство" Гавриша в качестве учебника? Эти наши "учоные юрысты" законы пишут так, что потом коментарии нужно к этим законам издавать, и учебник настрочили такой, что нужны "коментарии к правознавству"
max-студент
ахахах=))))я під столом з вашої програми і вашого навчання!пхахаха!!!!!!!та сама програма що і раніше.тільки подовжена ахахах!!!!щоб ви так у вузах вчились.як зараз!!!!!!!
Влад
ЕТО ВСЕ ФИГНЯ!!!ГУГЛ РУЛЕТ!!!!
Соня
Добрий день, а є десь у інтернеті решебник по Неліну за 10 клас??
Саша
обновіть будь ласка Англійська мова 9-й рік навчання О. Карпюк
ЛІКА
Оновіть алгебру академічний профіль(навіть не хочеться писати "будь ласка",це ваш обовязок,з яким ви не справляєтесь).Може варто інколи дивитись на програму і співставляти з кількістю проведених уроків .
СвітЛана
обновіть будь ласка геометрію профільний рівень(Г.П.Бевс;Н.Г.Владімерова;В.М.Владімерова)