Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сельский учитель
То есть в сельских школах детях учатся в сараях, по-вашему. C Еленой полностью согласна.
Tanya
И вообще, ребята,всё правильно.Системы образования НЕТ.Школы НЕ ФИНАНСИРУЮТЬСЯ!Как выживать?Ведь и ремонт делать НЕОБХОДИМО в школах,а то ведь дети в сарай приходить не хотят,это же не сельские школы, какие-никакие компьютерные классы новые преобретать, да и огромное множество мелочей, крайне НЕОБХОДИМЫХ для нормального функционирования школы, которые В БЫЛЫЕ времены учителя преобретали самостоятельно,а теперь просто отказываються, поскольку имеют массу собственных проблем, на содственную зарплату. ПОЭТОМУ СРЕДНИЙ БАЛ АТТЕСТАТА-ЭТО ПРОСТО ПЛАТА ПЛАТОСОСТОЯТЕЛЬНЫМ РОДИТЕЛЯМ ЗА БЛАГОТОВОРИТЕЛЬНЫЕ ДЕНЬГИ В ФОНД ШКОЛЫ.И всё. И никуда нам от этого не деться, поскольку финансировать образование появиться возможность ещё очень и очень не скоро.
Tanya
О том, почему ПРОБИВШИЕСЯ НАВЕРХ не слушают никого,кроме вышестоящих очень доходчиво сказал Десмонд Моррис в книге "Голая обезьяна".- это для Наталки. Кроме аттестата без оценок было бы хорошо разрешить проблему путём невыдачи этого самого аттестата людям, не освоившим программу.Тем,кто просто НЕЖЕЛАЕТ НИЧЕГО ДЕЛАТЬ под покровительством родителей. Ведь не получить 1 может только тот, кто НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЕТ НА УРОКЕ, ПРОСТО СПИТ, а учителя радуються УЖЕ ТОМУ, ЧТО УЧЕНИК ЯВИЛСЯ В ШКОЛУ И БОЯТЬСЯ СПУГНУТЬ ЕГО,заставив хотя бы писать. Пан Табачник учился в СОВЕТСКОЙ школе,в городской школеЮ, в Киевской школе. Ему ПРОСТО НЕВДОМЁК, что может быть и иная система жизни, где дети ЗНАЮТ-"заплати и судья вынесет не очень сильный приговор,или вообще освободит, заплати..."
Ярослав
"Об'єктивність шкільного атестата сьогодні вища, ніж результати тестів, і його дані більше відповідають вимогам вузу". Чудова фраза! То може вузам зараховувати виключно на основі атестату? Адже в минулому році зараховували виключно на основі тестів, і за словами батьків і дітей (а також викладачів вузів) це дало непогані рузультати.
Ярослав
"Ніхто не буде переписувати шкільні журнали за два-три роки." Було б наївно, як не було б смішно! Ще в часи СРСР (кінець 70-х) після того, як була введена середня оцінка з атестату в школі в якості компоненти підчас вступу у вузи, переписувалися оцінки за два роки. А тепер ...! До речі, тоді ж хабарництво масово пішло в школи, і його досі не змогли викоренити. Тепер буде новий потужний поштовх.
Наталка
Мене вражає одне - чого ніхто нікого не слухає? Зробили дуже "добре": провели соцопитування серед населення (ймовірно, бабусмь на базарі опитали), чи потрібене ЗНО, чи не потрібне. Та спитали б вчителів, дітей, батьків!!!! Провели б загальнодержавне опитування по школах! Але в "Папуасії" не прийнято питати. Тут діють закони КАНІБАЛІЗМУ. Головне - хто кого зжере! Відповідь проста - багаті бідних.
Я ТАК ДУМАЮ
Доки будуть оцінки, середні бали, чи щось подібне, до тих пір буде хабарництво. Потрібно просто видавати атестат без будь-яких додатків. А вузи нехай самі визначаються, потрібен їм цей абітурієнт, чи ні. Принаймі, шкільне хабарництво буде відсічене точно. Що стосується вузів, то їм слід влаштувати гласну рейтингову систему дійсних досягнень, а не дутого авторитету. І ніякого штучного закриття. Нехай все станеться природнім шляхом. Гниль відпаде і залишиться здорове живуче тіло вищої освіти, де шукають талановитих студентів, а не можливість взяти хабара. Стосовно ж наявності даного явища у нашій вищій школі, то будемо чесними, більше хабарництво ніж в освіті можна бачити хіба що в судах, де колядування стало чимось природнім і ні в кого не викликає подиву.
Елена
Татьяна, да, талантливые ученики сдадут любой экзамен. Так ведь серость лезет везде. Посмотрите на нашу власть. Она плодит себе подобных.
читач
Пане міністр, не смішіть людей своєю казуїстикою. Приїдьте в будь-який навчальний заклад і вам розкажуть про відкати та фонди, грошові та матеріальні потоки, які йдуть по всій вертикалі керованої вами освіти. Але копирсатися у корупційних схемах свого відомства напевне занадто, тим більше що звідти ще є що викачати. Краще покопирсатися у історії...
Таня
Цілком згідна з міністром! Я те ж працюю в школі і кожна оцінка учнів відповідає дійсності! Про це свідчить і досвід незалежного оцінювання. Талановитим і успішним дітям жоден іспит не завадить! Та і ВУЗам краще працюється з освідченими студентими ні ж з бездарями!
Я
полностью соглашаюсь с Еленой! А пану Табачнику невероятно повезло учиться в школе, где учителя не боялись ставить ЗАСЛУЖЕННЫЕ оценки своим ученикам. Конечно пан министр не услышит крики людей вокругЮ, просто потому, что он с такими вещами вплотную не встречался.ХОТЯ - ОЙ ЛИ? Зная его окружение и как это окружение ТРЕБОВАЛО оценок собственным чадам, сомневаюсь.
Елена
Пан Табачник! Вы ,наверное, прилетели с Марса. Я работаю в школе и знаю, как директор школы заставляет ставить нужные оценки.