Школи готові до впровадження нових стандартів, - МОН

У Міністерстві освіти повідомляють, що школи країни в цілому готові до впровадження нових державних стандартів початкової, базової та повної середньої освіти в 2-х та 5-х класах

Школи готові до впровадження нових стандартів, - МОН

У Міністерстві освіти відбулася нарада, на якій було підбито підсумки Всеукраїнської акції "Нові стандарти – нова школа".

Працівники центрального апарату міністерства, зокрема, фахівці департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, які особисто брали участь у Всеукраїнській акції та роботі регіональних підсумкових нарад, зібрали велику кількість аналітичного матеріалу.

"Вже сьогодні можна сказати, що школи країни в цілому готові до впровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах", - наголошують у Міносвіти.

У профільному міністерстві зазначають, що під час акції було вивчено і питання підготовки до нового навчального року, зокрема, проведення медичних оглядів учнів, впровадження здоров’язбережувальних технологій, організації харчування, забезпечення підручниками тощо.

"Водночас слід зауважити, що подальшого вдосконалення потребують форми навчання керівників органів управління, шкіл, викладачів. Необхідно розробити механізм зворотного зв’язку, знати, як форми роботи, запропоновані МОН, сприймаються на місцях, як доходять до керівників шкіл та у якому вигляді", - підкреслюють в міністерстві.

Освіта.ua
26.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Хочется плакать от прочитанно и от того, что от нас ничего не зависит...Но все это мы сделали собственными руками, кого привели к власти! И лучше не будет. И наше возмущение на этом закончится. А надо как шахтеры в 90х с касками выйти и не начать учебный год!
Людина
Люди добрі!!!Що діється з нашими школами!!!Адміністрація та райво Демидівського району Рівненської області не виділили жодної копійки на ремонт шкіл!!!!Це просто жах!!!!!!!!!!!!!!!
Ирина Шульгина
Для Людина: А зачем выделять? Родители соберут, не советское время, чтобы за государственные деньги парты красить. Лучше едньги сэкономить и Семье оставить, Федоровичу на малинку, а то школы им еще ремонтируй. Федорыч без всяких школ президентом стал
Коментувати
Вчитель
Все як завжди звалили на плечі адміністрації шкіл, вчителів та батьків. Школа забезпечена тільки підручниками для 2 класу і все, а про меблі і про все інші ... Думайте сами решайте сами ....
вчителька
Яка готовність? Де комп*ютерні класи для другокласників: з меблями потрібного розміру, сучасними комп*ютерами - за вимогами програми має бути постійний доступ кожного учня до комп*ютера. У нас лише один комп.клас на школу - не розрахований на учнів на учнів початкових класів. І в перспективі - нічого не передбачається. А Міносвіти - ніби з Місяця прилетіли.
200
Для вчителька: Ви щось забагато бажаєте, в нас в школі зі всіх компютерів 2004 року працює лише 3-4 на класи в середньому 20 чоловік, про що ви говорите. Аж смішно...
Виталий Бабенко
Для вчителька: так еще весной было сказано, что в рамках новой программы ноутбуки детям будут покупать родители, можно даже в кредит! зам министра еще проверял его на прочность, вот Вам и компьютерное обеспечение! так что о бесплатном образовании приходится говорить все чаще в прошлом, советском времени!
Ирина Шульгина
А обязательные уроки плавания? А внешкольное образование? А те же компьютеры? Как их послушаешь, а потом посмотришь, как оно все на самом деле, сердце кровью обливается
Коментувати
Наталия
Ваш текст...В правительстве думают, как уменьшить зарплаты учителей... http://ru.osvita.ua/school/news/36272/ По-моему комментировать нечего...