Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Так ведь большинство тех, кто сейчас у власти - бывшие двоечники. Вот они и мстят "плохим учительницам"!
Вчителька Криворіжжя
Соромно за владу! Чи не вчителі їх вивели в життя? За що ж така зневага??? Професія стала не престижною. Студенти рік відпрацюють і тікають, бо за копійки прожити важко, а як дадуть годин багато, той зарплата більш-менш, але ж особистого життя немає - одна лише школа. Незабаром "розкладушки" будуть видавати, щоб додому не ходити. А ще зневага влади миттєво перекидається на учнів та їх батьків. Менше б говорили про наші гроші, а підвищували б на імідж.
Ирина
Нашли на ком экономить "кошти".Проработать в школе столько лет и вот благодарность. За такие деньги в нынешних условиях работать невозможно.
Андрій
Куди вже менше?
Катя
Дякуємо нашому уряду за оздоровчі аж 1200 гр, заберіть надбавку 200 гр, категорію у школі не дають, бо маєш власну думку. Навіщо ті кошти вчителю. Піду мити підлогу за такі гроші. Велике спасибі наші урядовці. Ніяких страйків не буде, бо всі мовчать, і це владі вигідно.Знову народ упав у сплячку. Спи ,народе, бо ти вже раб.
Марина Говорова
Про вчителів, як і про пенсіонерів згадують лише під вибори, а ще це безкоштовні мітингарі та "антифашисти". Шкода, що професія, яка при Союзі вважалась престижною, а вчителі - інтелігенцією, нівелюється в незалежній Україні.
Жанна Космодемьянская
Янукович где-то услышал, что учителя-духовно богатые люди, и решил заняться распределением. Показательно, что оппозиция вообще не реагирует на социальные креативы власти. Одни только коммунисты неравнодушны к разрушению социалки, то и дело выступают против медреформы, пенсионной.
Директор сільської школи
Ну, нарешті! Забалакали з прокльонами, з критикою, так, як треба. А чому раніше мовчали? Коли освіту валили програмами дебільними, підручниками ще дебільнішими за програми? Чому мовчали, коли треба було йти на страйк? Кому ліньки було, кому боязно, а хтось чекав, що занього кинуться на амбразуру. Їх стратять, а вони, тихеньки і розумненьки, залишаться. А тепер пізно! Ми для них - бидло. Якщо не вийдемо на страйк всі, то загинемо і в прямому і в переносному смислі. Мені до пенсії ще 5 років, а молоді - я не заздрю.
Lada
Це повне неподобство! "Економія" на вчителеві? Шановні урядовці! Поскасовуйте всі доплати, закрийте школи і розпишіться у власній безпорадності. Це позор для влади економити на освіті! Вчитель не повинен бути жалюгідним, з протягнутою рукою і постійними нестатками. Яке покоління може сформувати такий вчитель? Чи байдуже?
kvazar777
Я вчитель інформатики, і так доплат тих не видно, так тепер іще і знімуть те чого не бачили очі. З себе краще жирок познімали б і людям віддали. Відпускних копійки нарахують і живи 2 місяці якось. А самі на мерсах їздять. Тут і мріяти дорого про таке, не кажу вже про те щоб придбати, на кредит квартирний збираю, щоб 1 кімнатку купити, так хібаж назбираєшь з такою зарплатою. А у дітей депутатів уже по 3 вілли закордоном. Утримувати немає за що, то з вчителів зрізають гроші, хай повиздихують і незаважають нації тупіти. Соромно в такій державі жити.
Вчитель
Ну треба ж на чомусь їм економити, щоб потім собі лампочки 2000 грн. шт. купувати і ремонти дорогущі робити в свої кабінетах. Я сама працюю в школі, тієї як моя мама каже "жебрацької" зарплати і так не вистачає. Сил вже нема їх терпіти. Бог вам суддя!!!
VV
Всё это разговоры на КУХНЕ.
Дмитрий Горбачёв
А вам не здається що все це робиться навмисно? Навіщо нашій країні кваліфіковані фахівці та майстри своєї праці? Легше за все домінувати тією верствою населення котра безграмотна, та не розуміє істини. Скажіть будь ласка, чи згодні ви працювати з підростаючим поколінням за 900 гривень чи навіть 700 як пропонують. Легше підлогу протирати за такі гроші. Країна своїми діями ображає тих, хто буде управляти країною. Чи згодні ви жити при таких умовах? Все починається від учителя, кожна професія, чом всі наші професіонали тікають за кордон? Тому що там вони хоть комусь потрібні, тому що вони зможуть принести благо тій країні! Тому задумайтесь хоч на хвилинку! Дякую за увагу!