У п’ятницю учні 9-х класів писатимуть диктант з української

31травня випускники 9-х класів проходитимуть державну підсумкову атестацію з української мови. Текст диктанту буде оголошено по телебаченню

У п’ятницю учні 9-х класів писатимуть диктант з української

Іспит з української мови є обов’язковим і буде проведений у формі диктанту за завданням, що буде оголошено 31 травня о 9.00 на Першому національному.

Текст диктанту визначатиметься за "Збірником диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас". У збірнику представлено тексти 100 диктантів, обсяг яких відповідає вимогам чинної програми і складає 160-170 слів.

На проведення державної підсумкової атестації відводиться 1 астрономічна година. Відлік часу ведеться від початку читання вчителем тексту. Використання учнями допоміжних джерел не допускається.

Перевірці під час ДПА з української мови підлягатимуть уміння правильно писати слова на вивчені орфографічні правила та словникові слова, визначені для запам’ятовування; уміння ставити розділові знаки відповідно до опрацьованих правил пунктуації.

Як відомо, державна підсумкова атестація у 9-х класах проводиться з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. Цього року атестація відбувається з 28 травня до 11 червня.

Освіта.ua
30.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ирина
какое название диктанта
Саша
Блин,у меня на 9 экзамен начинается
Юля
Для Саша: У всех в 9 экзамен начинается.
Коментувати