В уряді хочуть оздоровити майже 3 млн школярів

У Кабінеті Міністрів заявляють, що цього року оздоровленням та відпочинком має бути охоплено близько 70% всіх дітей шкільного віку

В уряді хочуть оздоровити майже 3 млн школярів

Про це заявила міністр соціальної політики Наталія Королевська під час селекторної наради щодо оздоровлення дітей влітку 2013 року.

"У 2013 році оздоровленням та відпочинком має бути охоплено близько 70% всіх дітей шкільного віку – майже 3 млн. школярів", - нагадала вона, підкресливши, що "цікавить кількість саме оздоровлених дітей".

Цього року планується оздоровити на 162 тис. дітей більше, ніж минулого.

У 2012 році з 2 млн. 840 тис. дітей було оздоровлено 951 тис. (33,5%), а 1 млн. 889 тис. (66,5%) – відпочили в пришкільних таборах та наметових містечках.

Також у поточному році оздоровленням буде охоплено 99,9% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування шкільного віку (близько 65 тис.); 72,7% дітей з багатодітних та малозабезпечених родин (майже 435 тис.); 49,6% дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (трохи менше 150 тис.); 49,1% дітей-інвалідів (понад 40 тис.).

Органи виконавчої влади усіх рівнів, у сфері управління яких перебувають дитячі заклади оздоровлення та відпочинку мають у стислі терміни завершити державну атестацію для внесення до Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Як відомо, Кабінет Міністрів України ухвалив концепцію оздоровлення дітей з фінансуванням у розмірі 11 млрд. грн, згідно з якою у 2013 році планується оздоровити 2 млн. 940 тис. дітей. На ці цілі цього року передбачено 2,57 млрд. грн. - на 20% більше, ніж було фактично витрачено торік.

Освіта.ua
29.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
шура
Оздоровление это классно. Но за деньги учителей проводятся все подготовительные работы по организации пришкольных площадок , а так же мероприятия. Правительство очень хорошо работает. Зачем так подставляют Президента?
Тамара
Простите за ошибку.
Тамара
Такие школьные "оздоровления" не только не полезны, а ВРЕДНЫ для здоровья. И корьмить детей особо нечем. Районо заставляет заниматься сплошными приписками. Картинку хорошую показывают. Как и все в стране. одно ВРАНЬЕ!!!
LADA
Уявляю Табачника 7-класником, якого тупо заганяють на "оздоровлення" у пришкільний табір на 6 годин щоденно! (Лист МОН № 1/9-321 від 15.05.13 року). Це оздоровлення у
шура
Для LADA: Он уже оздоровлен и все у Табачника хорошо. Учебники он напечатает. Только,что будет с образованием когда такой подход?
Коментувати
Ольга
Дети у Королевской есть? Если есть, то будет ли она их оздоравливать в пришкольном лагере?!
Директор школи
Щороку план по кількості дітей, що "оздоровлюються" збільшують і збульшують, а дітей шкільного віку стає все менше і менше. Скоро будуть оздоровлювати більше ніж проживає дітей в Україні. На місцях суцільні приписки. Реально відсотків 30-40 від прозвітованого. І то у пришкільних таборах "На асфальті". А у позаміських - одиниці.
шура
Для Директор школи: Коллега Вас полностью поддерживаю.Нашли хорошую нишу на чем заработать свои плюсы. Не смотрят, что проходит ДПА и ЗНО. надо дать цифру.
Коментувати
Ирина Шульгина
Ага, на асфальте возле школы. Можно так на бензозаправке где-то оздоровить еще. Путевка в Артек 16 тысяч. Посчитайте, сколько надо откладывать. В Крыму в советское время детских лагерей было множество. Теперь все в приватніе руки позабирали, цені дороже чем Турция и еще про оздоровление говорят