Азаров хоче підняти рівень літнього відпочинку дітей

Глава уряду доручив Мінсоцполітики та галузевим міністерствам вжити заходів щодо покращення якості дитячого літнього відпочинку у наступному році

Азаров хоче підняти рівень літнього відпочинку дітей

Прем’єр-міністр Микола Азаров вимагає від уряду і місцевої влади планомірно піднімати рівень дитячого відпочинку. Про це він заявив після ознайомлення із станом підготовки дитячого оздоровчого комплексу "Дніпро" до літнього сезону у Київській області.

"Нам необхідна надзвичайно серйозна підтримка таких дитячих закладів для того, щоб вони могли піднятися на новий рівень, який відповідає сучасним вимогам. Років 50 тому це був чудовий табір, але зараз вже життя змінилося, змінилися підходи, і тому я поставив завдання нашим міністерствам і Уряду в цілому планомірно піднімати рівень дитячого відпочинку і відновлювати систему дитячого відпочинку", - сказав Азаров.

Глава уряду вимагає від Міністерства соціальної політики разом із профспілковими організаціями, галузевими міністерствами проаналізувати, що можна зробити для того, аби уже в наступному році краще підготуватися до дитячого літнього відпочинку і надавати якісніші послуги дітям.

Азаров додав, що у поточному році до літнього відпочинку вже підготовлено майже 20 тис. дитячих таборів.

"Із цих 20 тис. таборів переважна більшість – це табори денного відпочинку, і нам потрібно зробити велику роботу для відновлення тієї системи, яка колись у нас функціонувала, адже за останні 20 років велика кількість баз дитячого відпочинку, на превеликий жаль, перш за все через брак фінансування втратили свою функцію", - наголосив прем’єр-міністр.

Освіта.ua
21.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
exbntkm
чергове відмивання грошей у пришкільних таборах...
VV
У нас діти відпочивають за бюджетні кошти у кращому випадку в пришкільних таборах тобто в шкільних пильних класах і на пришкільному асфальті. Їх годують ти чим і увесь навчальний рік. Бо прибуток харчових комбінатів "Пришкільний" та відкат місцевій владі понад усе. У серпні всі класні керівники заповнять форму про літній відпочинок дітей (за рахунок батьків хто де відпочивав: за кордоном, на морі, у селі, в пришкільних таборах) і цю загальну цифру КАБІНЕТ МІНІСТРІВ видасть за своє велике досягнення.
Ольга Ильницкая
Та не приведи, Боже! От він сказав. що наука є пріоритетною галуззю для його уряду - і що ми маємо?!!! А тепер пріоритетним стане ще й відпочинок дітей - то тоді взагалі дитину буде страшно з дому відпускати! Нехай пан прм"єр пошукає іншу галузь для своїх пріоритетів!