1 червня в Україні розпочнеться кампанія з оздоровлення дітей

Цього року влада обіцяє охопити оздоровленням та відпочинком майже 3 млн школярів, що складає близько 70% усіх дітей шкільного віку

1 червня в Україні розпочнеться кампанія з оздоровлення дітей

Про це повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська під час селекторного засідання з питань соціальної політики в Кабміні.

За її словами з 1 червня в Україні розпочинається кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку. "Цього року близько 70% школярів - майже 3 млн. дітлахів - мають бути оздоровлені за підтримки держави", - повідомила Королевська.

"Відповідно доручаю регіонам вжити вичерпних заходів щодо своєчасного відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також належної організації процесу оздоровлення та відпочинку дітей", - сказала міністр.

Королевська також доручила регіональним органам виконавчої влади, а також центральним органам виконавчої влади, в сфері управління яких перебувають дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, провести у 2013 році державну атестацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку усіх форм власності.

"Ми маємо своєчасно отримати відповідні документи для внесення до Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку", - наголосила міністр.

Як відомо, за роки незалежності кількість стаціонарних дитячих оздоровчих закладів скоротилася втричі, але у 15 разів збільшена кількість таборів з денним перебуванням при школах.

За словами голови парламентського комітету з питань освіти і науки Лілії Гриневич більшість українських школярів проводять літній відпочинок у "таборах на асфальті", а уряд щороку наганяє статистику оздоровлення дітей за рахунок літніх пришкільних таборів.

Освіта.ua
15.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
лілія
А хіба це оздоровлення,коли примусово змушують набирати 160 дітей у табір, де немає зовсім умов та обладнання для дітей і харчують на 9 грн(двіччі надень) - це 4грн50к на одну дитину. діти змушені сидіти на головах одне в одного, а ми ставити галочку про те, що оздоровили он яку кількість дітей. а хіба ми б з вами хотіли для себе такого оздоровлення, і чи можна взагалі це так назвати?
НАТАЛЯ
Дуже гарне оздоровлення!!!!!!!На асфальті, біля школи!Це жах!Ще, школи повинні дати процент залучення дітей до цих таборів.
Сергій
Кому потрібне це "оздоровлення" в таборах при школі?!!! Дітям краще відпочивати у справжніх таборах! А гроші, що витрачаються на показники краще спрямувати на ремонт навчальних закладів, бо немає вже сил терпіти це нефінансування!
Ирина Шульгина
Для Сергій:А где вы возьмете настоящие лагеря, если каждом депутату нужен личный пляж с выходом к морю. еще не зватало, чтобы чьи-то отпрыски рядом шумели и мешали мартини с любовницей пить. Это вам не советское время с кучей лагерей на любой вкус - и астматикам, и просто оздоровительных. Хочешь, чтобы ребенок отдохнул - готовь три зарплаты минимум
Коментувати